Oftalmologs

Oftalmologs ir medicīnas speciālists, kurš nodarbojas ar ārstēšanu un profilaksi acu slimībām, kā arī  Apmeklējiet pie oftalmologa
   pētījums par fizioloģiju un anatomiju acs.

Profesijas vēsture

Pirmie mēģinājumi ārstēt acu slimības tika veikta 1. gadsimtā pirms mūsu ēras. Slavenais filozofs un zinātnieks Cornelius Celsus piešķirti varavīksnene, ciliārā ķermeņa un kameras acs. Ar pētījumu, pētnieki vispirms identificē glaukomu un kataraktu, kā arī uzlabotus metodes spiediena katarakta, kas tika izmantota līdz pat 16. gadsimta beigās.

Arābu zinātnieki arī vērsa zināšanas no seno civilizāciju un nodot tos praksē. Ibn Haytham uzrakstīja grāmatu par optiku, kas bija par pamatu turpmākai izveidei viedokļiem un teorijām. Ibn Sina savā traktātā "Canon Medicīnas Medicīnas" izstrādājusi vadlīnijas oftalmoloģijā, kas tika izmantots Eiropā 600 gadus.

19. gadsimtā pirmie oftalmoloģijas operācijas veica ķirurgs Jānis. Kritchetom no Anglijas. Viņš ir viens no dibinātājiem mūsdienu oftalmoloģijā.

Pašlaik, oftalmologs profesija aptver plašu jomu zināšanas. ASV, šie speciālisti ir apmācīti 4 gadus bakalaura grādu, un tad vēl 4 gadus doktora grāda Ophthalmology. Arī šī joma zālēm ir papildinošs disciplīna, kas pēta par medicīnisko dzīvesvietu.

Oftalmoloģija aptver dažādus aspektus diagnozes, profilakses un ārstēšanas acu slimību, un no smadzeņu, kas ietekmē redzi slimībām.

ASV un Eiropā, mācību programma ietver oftalmologa par redzes zinātnes, farmakoloģiju, pamatmetodes diagnostiku un aprūpi, neirozinātnes, vizuālās psychophysics un optika. Arī laikā apmācības aspektiem pētījuma funkcionālo redzes, terapija, anatomija, redze, histoloģijas, uc

Oftalmologs cieši sadarbojas ar citiem speciālistiem, tai skaitā oftalmologs, optometrista, kā fiziologs un psihoterapeits.

Oftalmologs var nosūtīt pacientu pie optometrista atjaunot redzi, standarta optisko ierīču vai kontaktlēcas.

Oftalmologs var veikt profilaksei, skrīningam un ārstēšanu, kā pieaugušajiem, gan bērniem. Bērni oftalmologs pārbaudes redzi, nosaka acu slimības. Tie ietver kataraktu, katarakta, glaukoma, un citus ritonopatiyu.

Arī bērnu oftalmologs nodarbojas redzes korekcija. Ir vairākas metodes: atstarošanas, optisko un narkotiku terapija. Tikai ārkārtējos gadījumos, bērnu oftalmologs izmanto ķirurģisku iejaukšanos.

Specifika medicīniskās darbības oftalmologs

Oftalmologs iesaistīti medicīniskās darbības klīnikā un acu nodaļu slimnīcā, kā arī specializētās klīnikās un ambulances. Speciālists var strādāt zinātniskie centri, pētniecības institūtiem un organizācijām, kas iesaistītas pētījumā acu slimībām.

Uzņemšana oftalmologs veic katru dienu, veic aptaujas, pārbaudīt redzes asums un mēra acs iekšējo spiedienu, un nosaka stāvokli fundus. Ir gan plānota uzņemšana opthalmologist un steidzamību tūlītēju palīdzību pacientam.

Pacienti  Pārbaude ar oftalmologs
   ar progresējošu slimību, ir jāsazinās oftalmologa regulāri.

Šis ārsts saņemt sūdzības un vēlmes pacientu. Pozitīvas atsauksmes oftalmologs izpaužas iecelšanas procedūras konkrētās slimības un izmantošanu efektīvas ārstēšanas metodes.

Kad nopietni pārkāpumi ārsts noteicis darbību, tostarp traumas, kataraktu, smaga tuvredzība un glaukoma.

Bojāta, radzenes transplantācijas un tērē oftalmologs izmanto modernu biotehnoloģijas un nanotehnoloģijas. Pašlaik daudzās valstīs iespēja transplantācijas mākslīgu radzeni. Labas atsauksmes saņem arī pie oftalmologa pēc operācijas bez noraidījuma radzenes kvalitāti.

Pienākumi Oftalmologs

Oftalmologs ir jābūt atbildīgām, kompetenta un profesionāla medicīnas speciālists ar labu motoriku, augstu precizitāti un ētiku darbā. Šis cilvēks būtu nepārtraukti izpētītu jaunas tehnoloģijas un izmantot modernas metodes, acu slimību ārstēšanā.

Oftalmologs būtu labas zināšanas anatomijā un fizioloģijā, kā arī citas būtiskas jomas medicīnā.

No oftalmologa konsultāciju un veidu diagnozes

Pašlaik, sakarā ar augsto tehnoloģiju attīstību, pacientu skaits ar acu slimībām ir krasi pieaudzis. Saņemot oftalmologa ierakstītu, bērniem un pusaudžiem, kā arī pieaugušajiem. Pozitīvas atsauksmes saņems oftalmologa, ja jūs izmantojat efektīvākās metodes diagnozes.

Lai noteiktu acu slimības ārsts izmanto šādus diagnostikas metodes:

  • tonometry, kas ir mērījums no acs iekšējo spiedienu;
  • oftalmoskopija kas ir fundus pārbaude un acs ābols caur objektīva;
  • visometry paredzēti, lai noteiktu redzes asumu;
  • skiascopy, kas tiek izmantots, lai noteiktu pakāpi astigmātisma, tālredzības un tuvredzības;
  • Iridology, kas ir netradicionālo metodi pētot izmaiņas un slimības acs un patoloģisko iedzimta.
Яндекс.Метрика