Onkologs

Onkologs ir medicīnas speciālists, kurš pēta audzējus, to etioloģiju un patoģenēzi. Speciālists  Pediatric Oncology
 nodarbojas ar visaptverošu profilakses un ārstēšanas dažādiem audzējiem.

Par onkologi specifika

Onkoloģija tika izveidota kā sarežģītu zinātnes 20.gadsimtā. Šī zinātnes nozare ir vērsta uz profilaksi un ārstēšanu ļaundabīgu un labdabīgu audzēju raksturu. Onkologs ir pētīt cēloņus un mehānismus vēzi, kā arī izmantot visefektīvāko ārstēšanu.

Ļaundabīgie audzēji var ietekmēt dažādus orgānus, tāpēc, lai ārstētu tos, izmantojot dažādus paņēmienus. Onkologs kopā ar citiem medicīnas speciālistiem, ieskaitot otolaringologi, ķirurģija, proktoloģija, gastroenteroloģijā un dermatoloģijas, identificējot piemērotu ārstēšanu katram pacientam.

Onkologs specializējas dažādu ārstēšanas metodēm, tai skaitā ķīmijterapija, staru hormonu un imūnsistēmas terapiju. Ārstēšanas stratēģijas izstrādātas individuāli atkarībā diagnostikas norādes un stāvokli pacienta, un saskaņā ar slimības stadija. Agrāk vēzis tiek atklāts, efektīvāka tā būs jāārstē. Tāpēc īpaša uzmanība tiek pievērsta agrīnai diagnosticēšanai, tostarp asins analīzes, ultraskaņas un vēža marķierus.

Specialty "onkologs" prasa plašas zināšanas dažādās jomās medicīnā. Pozitīvas atsauksmes onkologs sagatavots, izmantojot visefektīvākās ārstēšanas metodes, bet šobrīd nav iespējams izārstēt visiem pacientiem, un apturēt tos vēzi.

Atbildība un prasmes onkologs

Onkologi strādā dažādās valsts un privātās iestādēs, tostarp onkoloģijas nodaļās slimnīcās, vēža centriem un akadēmiskajām institūcijām. Šis cilvēks ir jābūt augsta līmeņa profesionalitāti, atbildību, un ir jābūt stresa zinātnisks prāts.

Onkologs vajadzētu izmantot dažādas mūsdienu metodēm profilaksi un ārstēšanu vēža, izmantošanu psiholoģiskās metodes darbā un attīstīt individuālās medicīniskos ierakstus ārstēšanas katram pacientam.

Profesionālā izaugsme un onkologs saņem labas atsauksmes, kas ir sekmīgas ārstēšanas un pilnīgu atveseļošanos pacientu.

Konsultācijas onkologs un diagnostikas metodes

Par padomu Onkologs jāieraksta ne tikai gadījumā, ja simptomi vēzi, bet arī par to, lai nepieļautu vēža. Agrīna diagnostika ir viens no galvenajiem faktoriem sekmīgas ārstēšanas.

Konsultācija rūpējas par onkologs, pareizību un profesionalitāti, strādājot ar pacientiem. Īpaša nozīme tiek piešķirta medicīnas ētikas un kvalitatīvu medicīnisko aprūpi.

Onkologs  Consilium onkologi
 Tas izmanto mūsdienīgas metodes, diagnostiku un ārstēšanu, un piešķir dažādus medikamentus. Galvenās metodes vēža diagnozi var ietvert:

  • Tool izmantojot īpašus instrumentus (bronhoskopija, sigmoidoscopy uc), starojuma paņēmienus (X-ray, CT un magnētiskās rezonanses attēlveidošanas, ultraskaņa) un biopsiju;
  • klīniskā, kurā veica medicīnisko pārbaudi pacienta un izpēti tās klīnisko ainu;
  • Laboratorijas ietver pētījumu par asinīm un ķermeņa šķidrumiem, kā arī noteikt jutīgumu receptoriem.

Onkologs atklāj nenormālu un iedzimta slimība, pārbauda raksturu molu un dzimumzīmju, identificē ģenētiska nosliece uz vēzi.

Pieņemšanā, kas onkologs inspekcijas un iztaustīšanu, un ieceļ visaptverošu pētījumu (ultraskaņa, mammogrāfijas, citoloģijas un hormonālās analīzes). Ja nepieciešams, ķirurģija izmanto mastīts lactostasis un citas patoloģiskas izmaiņas. Lai noteiktu ļaundabīgo veidojumu ar ādas ārsts dermatoskopija.

Ja iedzimta nosliece uz vēzi un, ja nepieciešams, pacienta onkologs veic Kārpu, dzimumzīmes, kārpas un baziliku ar radiosurgical metodi un elektrokoagulācijas.

Onkologi Izraēla

Galvenā iezīme darbā onkologa Izraēlā ir apzīmēta ar stingru derīguma pārbaudi un ārstēšanu. Pēc histoloģisko pārbaudi diagnozi, ārsts kļūst atbildīgs izvēles ārstēšanas protokolu. Izraēlā, izvēle ir vienmēr pamatā, un apstiprina tā, jaunākie dati tiek publicēti starptautiskajā žurnālā vēzi, un vēsture vienmēr rāda pētījumu, saskaņā ar kuru šis protokols dod vislabāko rezultātu šāda veida vēzi.

Vietne piedāvā Israel-doctor.info atsākt vadošos onkologi Izraēlas.

Яндекс.Метрика