Autopsist

Patologs - ārsts ar augstāko medicīnisko izglītību, kas specializējas patoloģiskā anatomija - autopsijas Patologs nosaka nāves cēloni
 miris, lai identificētu iespējamos patoloģijas, pamatojoties uz normālu struktūru cilvēka organismā. Ārstēšana patoloģijas pašu atbildību ārsta patologs nav iekļauts.

Nodarbošanās patologs dzimis XIX gs. Pirmie zinātniskie principi morfoloģiskās izmantoto metožu patoloģiju līdz mūsdienām, tika noteikti ar vācu akadēmiķi Rudolf Virchow, kurš praksē parādīja būtību jebkurā mobilajā slimību. Laika gaitā, viens šūnu teorija raksturs rodas organismā patoloģisko procesu nebija iespējams izskaidrot, ir hormonālo un neurohumoral vingrinājumi, uzsākot patoloģija kā jaunu virzienu funkcionālo medicīnā.

Mērķi un priekšmets studiju ārsta patologs

Studiju ārsts patologs priekšmets ir patoloģiskie procesi šūnu, audu, orgānu un subcellular līmeņiem. Uzdevumi ietvaros profesionālo darbību, ir:

 • Cēloņus un apstākļus attīstībai patoloģisko procesu organismā;
 • Pētījums par patoģenēzi - izcelsmi un mehānisms slimības, kā arī daži no tās izpausmēs;
 • Izveide morfoloģisko attēla īpašībām slimības;
 • No iespējamiem sarežģījumiem un rezultātiem, patoloģisko procesu izpēte;
 • Pētījums modeļi pārmaiņu priekšstatu par slimību (pathomorphism);
 • Par patoloģisku procesu izpēte, kas ir kļuvusi par rezultātā terapeitisko un diagnostisko procedūru (jatrogēnu);
 • Pēcnāves un kalpošanas slimību diagnostika, izmantojot metodes, pētot gan ārējo un iekšējo struktūru no ķermeņa.

Laikā viņa prakses kā ārsts patologs veic pēckaušanas un in vivo diagnostikā patoloģisko procesu. In vivo diagnozi sauc termins "biopsija", kas tiešā tulkojumā no grieķu valodas nozīmē "skatīties live", kas nozīmē pacienta cilvēka audus no izņemto orgānu vai to daļām. Rezultātā gabals šiem audiem sauc biopsijas paraugos. Pētījuma laikā, bioloģiskais materiāls patologs nosaka esamību vai neesamību vēža šūnas, un tas vada atbilstošo diagnozi rezultātu, norādot ārstējošo ārstu.

Kopā ar citiem pētījumiem noslēgt patologs ir svarīga loma slimību diagnosticēšanai, plānojot turpmāku ārstēšana, ķirurģija.

Līķa sekcija

Autopsiju patologs un pētniecības iestādēm mirušu cilvēku sauc par "sekciju" ("meklēt sevi"). No autopsijas (vai, kā to sauc, obduction) mērķis ir noteikt raksturu patoloģiskas izmaiņas, kas izraisīja nāvi pacients. Ir arī kriminālistikas autopsija tiek veikta uz pasūtījumu tiesu, ja tiek pieņemts, ka nāvi izraisīja noziedzīgu vai vardarbības aktu.

Šo medicīnas procedūra ir būtiska praksē mācīšanas uzlabošana medicīnas zināšanu, diagnostiku un ārstēšanu slimību. Pamatojoties uz autopsijas un risināt problēmas reanimācija thanatology noteiktajām mirstības statistiku.

Visās Eiropas valstīs, tai skaitā Krievijā, kam veikta pēcnāves ekspertīze tiek veikta tikai ar rakstisku atļauju no radiniekiem mirušā, izņemot gadījumus, kad:

 • Tas ir neiespējami noteikt precīzu galīgo diagnozi slimības, kas izraisīja nāvi, neatkarīgi no uzturēšanās ilguma pacienta slimnīcā;
 • Tika konstatēts, aizdomas par narkotiku pārdozēšanas miris;
 • Nāve bija saistīts ar diagnostikas, profilaktisko, instrumentālo, kritisko aprūpes, medicīniskās procedūras, asins pārliešanas laikā;
 • Nāves gadījums, ja ir aizdomas infekciju, vēža, vides katastrofām;
 • Tas tika ierakstīts nāvi grūtniecēm, sievietēm dzemdībās, un sievietēm pēcdzemdību periodā.
 • Nāve nepieciešama tiesu medicīnas pārbaude līķis.

Rezultāti Patologs pārbauda biopsija
 Pētījumi tiek veikti formā sekciju noslēgšanas. No patologs šajā gadījumā secinājums atspoguļo nāves cēloni, neatkarīgi no tā, nāve no slimības, vardarbīgas nāves vai medicīnas kļūdas.

Kā profesijas patologs

Ārsts patologs - persona ar augstāko medicīnisko izglītību, iepriekšējo pēcdiploma apmācības "Patoloģijas." Šis cilvēks ir jāzina saturu patoloģiskā anatomija kā praktisku disciplīnu, piemīt mūsdienīgas metodes patoloģijas diagnozi, kā aizpildīt reglamentējošus un procesuālos dokumentus, kārtība sekciju izmeklējumiem, vispārējiem un īpašiem principiem klīniskās, laboratorijas, instrumentālās diagnostikas sistēmu un orgānu cilvēka ķermenī, galvenie ārstēšanas metodēm medicīnas un sociālās pārbaudi slimības uc

Nodarbošanās patologs nozīmē speciālista personīgās īpašības, piemēram, pacietību, pamatīgumu, analītiskā domāšana, laba atmiņa, atbildība, cieņa pret augstiem morāles principiem.

Яндекс.Метрика