Plastikas ķirurgs

Plastikas ķirurgs - speciālists ķirurģijas, kurš ar palīdzību operācijas var novērst defektus, deformācijas orgānu un audu, kā arī ietekmi uz vecumu saistītās izmaiņas un traumu uz ķermeņa virsmas.  Plastikas ķirurgs - ārsts, kas veic operācijas, lai novērstu izskatu

Ir plastiskā ķirurģija estētiskiem nolūkiem un rekonstruktīvajā. Bet dažos gadījumos seja ir ļoti plānas, kā pats par sevi atjaunot zaudētas ķermeņa padara persona pievilcīgu. Saskaņā ar pētījumu par psihologu, 40% no komentāriem par plastisko ķirurģiju atstāt sievietes ar ģimeni un vadošo aktīvu dzīvesveidu.

History of Plastic Surgery

Darbības, lai mainītu izskatu cilvēks vienā vai otrā veidā ir pastāvējusi, kopš perioda senatne. Jau BC ķirurgi rūpējās par skaisto izskatu pēcoperācijas šuves, jo ir ieraksti papyri. Indijā, pirmie ķirurgi labots forma deguna, izmantojot ādas vaigiem vai pieres.

Eiropā, ilgi praktizē ķirurģiskas izmaiņas izskatu 17.gadsimtā ir izolētas apraksti šādu darbību. Kundzību Inkvizīcijas par mēģinot mainīt sejas cilvēku ārstu laikā tika vajāti un vajāti.

Jo renesanses, plastiskā ķirurģija kļuva atsevišķa medicīnas nozare, un ieguvis statusu "Beauty ķirurģija". Tiek uzskatīts dibinātājs Gaspar Talyakotstsi no Itālijas. Laikā izplatītām smagas formas sifilisu, viņš izstrādāja metodi atjaunot degunu.

Modern plastiskā ķirurģija sāka attīstīties 19.gs., kad tie tika izgudrots un izstrādāti speciāli instrumenti un metodes operācijas. Turklāt izskats antiseptiskas aģentu deva lielākas iespējas ādas potzarus, skrimšļi un citos audos.

Intensīva nozares attīstība sākās pēc Pirmā pasaules kara, kad bija kopa izkropļoto cilvēkiem, kuri nepieciešami, ne tikai atjaunotu zaudēto funkciju bojāto ķermeņa daļu, bet arī, lai uzlabotu izskatu. Tas bija šajā laikā izstrādājuši daudzas jaunas un efektīvas metodes, ieskaitot mutes dobuma un sejas-žokļu ķirurģijā.

Pēc Otrā pasaules kara tika uzlaboti paņēmienus vietējo anestēziju, kas izgatavoti plastiskā ķirurģija drošāku un pieejamākas.

Pašreizējā attīstības stadijā plastiskā ķirurģija ir bagāta izvēle aizvietojošu materiālu un instrumentu, kā arī spēju veikt operācijas, izmantojot augsto tehnoloģiju aprīkojumu.

Estētiskā ķirurģija, kas padara plastikas ķirurgs

Plastiskās operācijas bieži vien, lai uzlabotu izskatu ķermeņa un sejas, lai paildzinātu jaunību un saglabātu skaistumu. Dažreiz šis mērķis tiek turēta ne vienu, bet vairākas secīgas darbības. Šīs operācijas klasificē pēc lauka sniegumu.

Plastikas ķirurgs ar skalpeli spēj labot formu deguna (Rhinoplasty), lūpas (chiloplasty), ausīm (otoplasty), zods vai uzacis (mentoplasty), savilkt ādu pieres, persona (frontlifting) un kakla (cervicoplasty). Blepharoplasty - plakstiņu plastika operative - dod sejas vairāk jauneklīgāku izskatu. Kad nogulsnēšanās tauku "problēma" zonās (uz vēdera, vidukļa, gurniem) sakarā ar liposuction plastiskās operācijas ļauj veikt ķermeņa vairāk tievs.

Izstrādātie darbības, kas ļauj atjaunot formu roku (brachioplasty), lai palielinātu sēžamvieta vai mainīt savu formu (glyuteoplastika).

Ja sieviete nav apmierināti ar izskatu viņas krūtis (piemēram, tas ir pārāk mazs vai liels, vai zaudēt formu un mīksts), tad šo problēmu var arī atrisināt ar operāciju. Darbības, lai mainītu formu un izmēru sieviešu krūts sauc mammoplasty.  Estētiskā ķirurģija plastikas ķirurgs

Pacienti dot labas atsauksmes par plastiskās operācijas, matu transplantācija tehniku, kam pieder. Tādā veidā, kas nodarbojas ar agrīnās baldness atrisināt daudzas psiholoģiskās problēmas cilvēkiem, kas cieš no alopēciju.

Atsevišķa filiāle estētiskās ķirurģijas - Plastmasas ārējie dzimumorgāni:

  • Vaginoplasty (maksts plastmasas);
  • Hymenoplasty (himēns plastmasas);
  • Labiaplasty (kaunuma plastmasas);
  • Phalloplasty (plastmasa dzimumloceklis).

Rekonstruktīvā ķirurģija, kas padara plastikas ķirurgs

Operācijas ar plastikas ķirurgiem ar rekonstruktīvā nolūkā veic, novērst defektus un deformācijas orgānu un audu, lai atjaunotu savu sniegumu. Šādos darījumos nepieciešama pacientiem, kuri saņem kaitējumu no traumas, slimības vai kam ir iedzimtas patoloģijas. Rekonstruktīvā ķirurģija radikāli mainīt cilvēku dzīves kvalitāti: uzlabot savu socializāciju un atgriezties sajūtu pilnības dzīves.

Pēc izņemšanas no krūts kopā ar vēža audzējs krūšu implantiem ar ādas transplantātu vai protēžu piena dziedzeru ļauj sievietei, lai atjaunotu pēc operācijas un izvairīties no daudzām psiholoģiskās problēmas.

Rekonstruktīvā ķirurģija, lai uzlabotu izskatu cilvēku ar lūpas vai aukslēju šķeltni. Tie plastiskā ķirurģija darīt bērnībā.

Яндекс.Метрика