Proktologs

 Inspekcija pie proktologs
 Proktoloģija - zinātne, kas pēta no tūpļa, adrectal reģionā un resnās zarnas slimības. Proktoloģija - maiga un dinamisks medicīnas nozare.

Proktologs - ārsts, kas specializējas ārstēšanai un diagnostikai par starpenē, tūpļa un taisnās zarnas slimības. Ekspertu profesijas skaits ir neliels, neskatoties uz to, ka starp visiem saslimšanas resnās zarnas audzēju rangs pirmais. Slimības resnās dziedē coloproctologist.

Vēsture proktoloģija

Slimības, kas pēta moderno proktoloģija, un zinātnieki ir ieinteresēti seniem laikiem. Viņi bija četrpadsmitajā gadsimtā pirms mūsu ēras, Hipokrāta studējis par šīm slimībām desmitajā-sešpadsmitajā gadsimtā, rakstīja viņa darbos Ibn Sina. Kopš deviņpadsmitā gadsimta proktoloģija praksē apguva Solomon Butkovskiy, Karpinski, Buyalsky, Velyaminov. Līdz agrīnā divdesmitajā gadsimtā, tas tika publicēts apmēram 500 zinātnisko darbu par proktoloģija. Starp zinātniskajiem darbiem īpaši izceļas darbs zinātnieka Fjodorovs izstrādāja pirmo rectoromanoscope. Daudzi pētījumā slimību Krievijai ir Braitseva, Spasokukotsky, holdinga kompānija, Wisniewski.

1835. gadā pirmo reizi Londonā tika atklāta skolu, kas sagatavo speciālistus darbam medicīnas jomā.

Iemesli pārbaudes proktologs

Pamatojoties uz izskatītajiem uz proktologs parasti ārstēti pacienti ar hemoroīdi, proktīta, aizcietējums, prolapss no taisnās zarnas, niezi tūpļa, polipus un papilomu no tūpļa, fokusa hiperplāzija Sigmoid un taisnās zarnas, izdalījumi no taisnās zarnas. Bet biežāk saņemt rakstveida proktologs pacientus ar hemoroīdi - no taisnās zarnas, kas saistīti ar paplašināšanos asinsvadu slimībām.

Par pārbaudi proktologs būtu jānāk, kad sajūta diskomforts, sāpes un niezi, pastāvīgu vai pagaidu grūtības zarnu kustības, izlādes (strutaini, gļotādu vai asiņaina), palpē plombas un konusi, fekāliju nesaturēšana un gāzēm, kā arī nepatiesu vēlmi izkārnīties.

Regulāra pārbaude proktologs nepieciešams pirms plānveida operācijas vēdera dobumā. Pēc operācijas, pacients kādu laiku vajadzētu ievērot diētu, kas var ietekmēt darbu zarnās, īpaši kolu.

Spriežot pēc atsauksmēm, uz proktologs bieži vēršas pacienti vairāk nekā 45 gadiem, kā visbiežāk slimībām, piemēram, hemoroīdi, zarnu vēzis ir vecums. Šīs slimības gandrīz nekad rasties jauniem pacientiem.

Uzņemšana proktologs

Pamatojoties uz pārskatīšanu veic proktoloģija sagaidīšanu, jo vecums un dzimums pacientam. Sieviešu kārtas pacientēm proktologs izskata sievieti un vīrieti, kā likums, cilvēks ņem proktologs. Slimības bērnu ārstēt bērnu proktologs.  Hemoroīdi - specializācija proktologs

No specialitātes specifika prasa plašas zināšanas par proktologs daudzās medicīnas nozarēm. Viņam jāspēj atklāt slimības, kas saistītas ar veneroloģijas, onkoloģija, ginekoloģija, uroloģija zināt un spēt rast psiholoģisku pieeju katram pacientam.

Pie sākumā uzņemšanas proktologs sīkāk jautā par simptomiem, atrod ģenētiska nosliece, pētot ierakstus par citiem profesionāļiem medicīniskajā kartē. Spriežot pēc atsauksmēm, proktologs bieži lūdza sīkāku informāciju par preferencēm diētu, dzīvesveidu no pacienta.

Uzņemšanas laikā, proktologs pārbauda visus departamentus resno zarnu novērst ļaundabīgus audzējus, kas ir līdzīgi simptomi uz citām slimībām. Saskaņā ar pētījumu par ārsta proktologs dažreiz nosūta pacientu uz citu speciālista paplašināšanai vispārējo priekšstatu par slimību.

Diagnoze slimības parasti ilgst apmēram stundu. Lielāko daļu laika, kas nepieciešams, lai purgation un sagatavošanu pacienta. Lai diagnosticētu slimību ārsts veic pirkstu pārbaudi, pārbaudi ar speciālu medicīnas instrumentu - anoscope. Šodien rīcībā ārsts proktologs ir pietiekami liels arsenāls diagnostikas metodēm, ar kuriem ļoti precīzu pētījumu par pacienta zarnu slimībām. Ja nepieciešams, tā var vēl vairāk iecelt kolonoskopija, sigmoidoscopy, bārija klizmu, biopsiju no zarnu gļotādā, scatological studiju, DNS diagnostiku, studiju motora un sekretoro funkciju, laboratoriskie izmeklējumi.

Pamatojoties uz iegūtajiem datiem nosaka diagnozi ārsta, un izvēlas visefektīvāko ārstēšanas plānu. Zāles tiek izvēlēti individuāli. Dažreiz operācija ir iecelts vai vakuuma nosiešanas (velkonis) gredzeni lateksa un novēršot iekšējo mezglu ārējie mezgli, izmantojot radiofrekvences ierīci.

Яндекс.Метрика