Psihologs

Psihologs - speciālists, kurš pētīja ar uzvedības un emocionālās dzīves principus. Šīs zināšanas viņš izmanto, lai palīdzētu cilvēkiem un optimizēt savu darbību.  Apspriešanās ar psihologu

Pirmā psiholoģiskā laboratorija tika atvērts Wundt Leipcigā 1879.gadā. Vēlāk šīs skolas un laboratorijas ir atvērtas arī citās valstīs, ieskaitot Krieviju, kur attīstījās dažādos virzienos - psihoanalīze, biheiviorisms, humānistisko psiholoģiju.

Darbība psihologa

Galvenās darbības ietver psihologa konsultācijas, psiholoģisko diagnostiku, psiholoģisko apmācību.

Diagnostika - studiju atsevišķu iezīmes cilvēka psihi, veicot testu. Konsultācijas - komunikācija starp klientu un psihologa, kura mērķis ir rast risinājumus problēmām, plaguing klientam, kā arī pilnīgāku realizāciju viņa spējām. Apmācība - aktīvas mācīšanās metodes personīgās izaugsmes, emocionālo regulējumu un problēmu risināšanu. Psiholoģiskā apmācība parasti notiek veidā grupu nodarbībām, kas apvieno dažādas psiholoģiskas vingrinājumi un spēles. Daži eksperti apvienot visas šīs darbības, taču biežāk, psihologi specializēties viena lieta.

Personiskās īpašības un darba vieta psihologa

Psihologi strādā galvenokārt specializētos centros. Bez tam, daudzi eksperti ir iesaistīti pētniecībā un mācību. Bieži vien viņi īsteno savas zināšanas citās aktivitātēs ar cilvēkiem. Piemēram, personāla vadītāji dažādās organizācijās bieži vien ir psiholoģiska izglītība.

Šāds delikāts un sarežģīts uzdevums, kā psiholoģisko palīdzību, ir nepieciešama daži gan profesionālo un emocionālo īpašību. True speciālists jāspēj klausīties un dzirdēt otru pusi. Viņam jābūt attīstība loģikas, asprātību, stresa toleranci, spēja analizēt un izdarīt pareizus secinājumus.

Daudzi cilvēki jauc šīs atšķirīgu vērtību specialitātē, kā psihoterapeits, psihiatrs un psihologs. Tomēr jāatzīmē, ka psihiatrs un psihoterapeits - ir ārsti, kas ir izglītoti medicīnas skolu, un psihologs nav ārsts. Viņš nav pētīt cilvēka psihi, un viņa iekšējo pasauli, prāta stāvoklis un palīdz atrast harmoniju, gan ar citiem un ar sevi.

Apspriešanās ar bērnu psihologs

Par padomu psihologa ieraksta tad, kad bērnam ir bērnu bailes, piespiedu kārtā (griešanu matiem, īkšķis nepieredzējis), agresivitāte, trauksme un histērija. Nevienam nekaitē tiks konsultēšanās ar bērnu psihologu psihosomatisku slimību - tiku, enurēze, spiediena / vakuuma, stostīšanās, kā arī bērnu masturbācija. Par padomu psihologa, jūs varat saņemt konsultācijas par audzināšanas, attīstības un izglītības bērna.

Raksturīgi, bērnu psihologs strādā ar veseliem bērniem. Tas palīdz veseli bērni pārvarēt grūtības. Ja bērns ir slims, bērnu psihologs strādā ar neirologa vai psihiatra.  Nesaprašanās ģimenē - iemesls vērsties pie ģimenes psihologa

Sākumā konsultācijām ar psihologu runā par netraucējot problēmas ar vecākiem, un pēc tam veic psiholoģisko diagnostiku personības īpašībām un intelektuālo attīstību bērna un sarunas viņam problēmas novērtēšanai un atlasei adekvātu metožu korekcijas. Labošanas darbu visbiežāk veic speciālists pētījumā, un vecāki saņem ieteikumus koriģējošai darbam mājās. Par audzinoša izmanto darba mākslas terapijā (tēlniecības, glezniecības, mūzikas), spēlēt terapija, skazkoterapiya un ķermeņa orientētu psihoterapiju. Izmantojot speciālu tehniku ​​speciālists nosaka līmeni, psiholoģisko gatavību bērna septiņu gadu skolas aktivitātēm.

Apspriešanas laikā, psihologs palīdz atbrīvot letarģija, uzbudināmība, hiperaktivitāti bērniem. Viņš centīsies novērst cēloņus sliktu sniegumu un mācīšanās (uzmanību span, traucējumi loģisko domāšanu), lai identificētu un risinātu problēmas attiecībās ar vienaudžiem skolā vai bērnudārzā.

Ģimenes psihologs

Konsultācijas ģimenes psihologs bieži palīdz atrisināt lielāko daļu no jautājumiem konfliktu ģimenē. Ģimenes psihologs problēmu analīzes laikā darbojas kā neatkarīgs eksperts, neņemot pusēs. Eksperti cenšas darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka pāris nolēma visiem konfliktiem un saglabāt ģimeni kopā. Kad jūs pauze laulības savlaicīgi jākonsultējas ar psihologa palīdz izveidot civilizētu saziņu starp bijušajiem laulātajiem.

Яндекс.Метрика