Reflexologist

Reflexologist ir medicīnas speciālists, kurš ārstē ar palīdzību mūsdienu metodēm dziedināšanas ka  Reflexologist praktizē akupunktūru
 pamatojoties uz vietējo ietekmi bioloģiski aktīvo punktiem orgānu sistēmu.

Profesijas vēsture

20. gadsimtā grupa Eiropas zinātnieku strādājusi, lai attīstītu visefektīvākie ārstēšanas nervu paralīzi un piemērot akupunktūras. Attieksme ne tikai dod labu rezultātu, bet arī atklāja kosmētisko efektu akupunktūru. Ekspertu skaits ideja izveidot integrētu sistēmu atjaunošanos ar akupunktūru.

Pētījumi tika veikti 1996. gadā starptautiskā žurnāla "Akupunktūra". Rezultātā tika konstatēts, ka no 350 pacientiem, kam veikta adatu terapija uzlaboja vispārējo stāvokli organismā, āda kļuva elastīgāka un muskuļu -elastichnymi, dažas grumbas izlīdzinās un normalizējās asinsrite. Dažiem pacientiem, bija vispārēja atjaunošanos no ķermeņa.

Sejas akupunktūras sāka saņemt plašu popularitāti Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Šobrīd zinātnieki un medicīnas eksperti ir atklājuši, ka bioloģiski aktīvajiem punktiem, kas pakļauti akupunktūra, palīdzēs uzlabot stāvokli organismā. Šīs procedūras asins plūsmas laikā, palielina kolagēna ražošanu un normalizē hormonālo līdzsvaru.

Dažādas ārstēšanas vietā akupunktūra, akupunktūras un citas pacelšanas reflekss procedūras sāka veikt kompetentas medicīnas speciālistiem - reflexologist.

Ārsts reflexologist izmanto akupunktūras samazināt novecošanās pazīmes, normālu regulējumu nervu sistēmu, novēršot problēmas ar gremošanas traktu un mazināt stresu.

Pozitīvas atsauksmes reflexologist, kā profesionāls eksperts sekām akupunktūra, saņēma efektīvai ārstēšanai un rehabilitācijai pacientiem.

Par reflexologist un ārstēšanas specifika

Ārsts reflexologist pielieto dažādas metodes, dziedināšanas, iedarbojoties uz konkrētiem punktiem cilvēks. Pozitīvas atsauksmes reflexologist ir izmantošanai visefektīvākajiem ārstēšanu, kas ietver:

  • Akupunktūra;
  • Akupresūra, ti mehānisku iedarbību nesabojājot integritāti ādu;
  • Phonopuncture, pamatojoties uz ultraskaņas un micromassage ietekmi;
  • Apitherapy;
  • Mikroterapiyu.

Šobrīd  Reflexologist darbojas uz akupresūras punktiem
 ir vairāk nekā 900 akupunktūras punktiem, kas atbilst reģioniem un sistēmām cilvēka organismā. Strādājot pie šiem punktiem, reflexologist uzlabo vitalitāti un sniedz vispārēju stiprināšanu organismā.

Ārsts reflexologist izturas neiroloģiskās slimības, artrīts, asinsvadu slimības, acu slimības, migrēna, nefrīts un no balsta un kustību sistēmas slimības.

Pienākumi un kompetences reflexologist

Ārsts reflexologist nodarbojas ar medicīnas darbību valsts un privātās iestādēs, tostarp slimnīcās, klīnikās, rehabilitācijas centros, akadēmiskās iestādes, diagnostikas centru un pētniecības institūtiem.

Šis cilvēks ir jābūt labas zināšanas medicīnā un jāspēj sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Darba reflexologist jābūt saskaņā ar tiesību aktiem par Krievijas Federāciju par veselības aprūpi un sanitārās un epidemioloģisko normu. Reflexologist jāpārzina pamata metodēm klīniskās, laboratorijas un instrumentālās diagnostikas, pamati sociālās aprūpes un medicīnas ētiku, teorētisko un praktisko metožu klīnisko izmeklēšanu.

Galvenais darbs reflexologist ir profilakse, diagnostika, rehabilitācija un ārstēšana dažādu neiroloģisko slimību, psiholoģisku traumu un patoloģisku raksturu. Speciālists ir ne tikai organizē un vada ārstēšanu, bet arī sniedz visaptverošu konsultāciju pakalpojumus.

Savā ārsta praksē reflexologist ievērot medicīnas ētikas, jābūt uzmanīgam pret pacientiem.

Яндекс.Метрика