Fleboloģijas

Fleboloģijas - medicīniska disciplīna, kas pēta anatomija vēnās, normālas un patoloģiskā fizioloģija venozās asins plūsmu. Fleboloģijas mācās diagnozes, profilakses un ārstēšanas dažādu akūtu un hronisku slimību vēnām.  Fleboloģijas - speciālists no venozo sistēmas slimībām

Ārsts flebologs

Fleboloģijas - speciālists diagnostikas, profilakses un ārstēšanas no vēnu sistēmas slimībām. Spriežot pēc atsauksmēm, flebologs parasti vēršas, kad smaguma sajūta kājās, pietūkums, krampji, nogurušām kājām, varikozas vēnas, asinsvadu tīklu un tumšāka ādas uz kājām, ar blīvējuma zemādas audos.

Ārsts ārstē flebologs postthrombotic slimību, vēnu čūlas, tromboze un varikozas vēnas, angiodysplasia, lymphedema, hroniskas vēnu mazspējas, asinsvadu audzēju sindroms Paget-Shrettera, phlebopathy un noņem molu un citu ādas papilomas veidošanos.

Konsultācijas flebologs

Pamatojoties uz pārskatīšanas konsultāciju flebologs uzmanīgi uzklausa sūdzības un ziņas par pacienta jautā par slimību tuvākajiem radiniekiem. Pēc tieksmi vēnu slimības ir visbiežāk nodots no paaudzes paaudzē. Tad ārsts spīd īpašu pacienta kāju lampa. To bieži izmanto diagnostikas ultraskaņas Doplera metodi, kas ļauj redzēt cauri vēnām un asinīm plūst caur tiem. Izmantojot šo metodi, ārsts flebologs novērtē stāvokli venozo vārstu, un mēra ātrumu asins plūsmu vēnās. Doplera ultraskaņas procedūra ir pilnīgi nesāpīga un ilgst ne vairāk kā 25-30 minūtes.

Pēc iepriekšējas izskatīšanas, ārsts parasti nosūta pacientu uz bioķīmiskās un vispārējās analīzes asins, pētījumu asins koagulācijas. Nākamais flebologs aptauja izvēlas atsevišķu režīmu.

Ir ļoti vēlams konsultēties regulāri ierakstīto flebologs grūtniecības laikā, sēžot vai mazkustīgs dzīvesveids, aptaukošanās, ar ģenētisku noslieci uz vēnu slimībām, plakano pēdu.

Konsultācijas flebologs vajag sportistus, skriešanas, svaru celšanas, slēpošana, kā arī vecāka gadagājuma cilvēki.

Medicīniskās ārstēšanas asinsvadu slimības

Atkarībā no slimības smaguma phlebologists parakstītām zālēm (tabletes, ziedes), skleroterapiju, putu skleroterapiju, echosclerotherapy, kompresijas masāža (speciālas zeķes, zeķubikses, zeķes) venectomy, phlebectomy.  Pārbaude ar ārsta flebologa

Varikozas zvaigznes parasti noslēgts plānāko elektrods ar teflona, ​​vai ar augstfrekvences impulsu (mikrotermokoagulyatsii procedūra) apzeltīti. Šāda apstrāde notiek bez narkotisko vielu lietošanu. Mikroskleroterapiya var noņemt zirneklis vēnas, kuru diametrs ir lielāks par 0, 2 mm. Šajā gadījumā, hipersīkstruktūras adatu injicē zāles, aizverot lūmenā kapilāru.

Īpaši sarežģītos gadījumos nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Parasti šādos gadījumos tas palīdz pacientiem skleroterapiju. Šī metode ļauj selektīvi uzturēt veselīgu asinsvadus un Izņemiet bojāto vēnas.

Tomēr skleroterapija ir neefektīvas, vēnu čūlas, ekzēma, tromboflebīts. Tad, spriežot pēc atsauksmēm, phlebologists jaukta metodoloģija tika izmantota, apvienojot skleroterapiju un ķirurģija.

Varikozas vēnas ir visbiežāk sastopamā slimība kājām. Slimība dažkārt izraisa komplikācijas, piemēram, ar phlebothrombosis un tromboflebīts. Atdalīšanas trombu var izraisīt nāvi. Laser mikroķirurģija tiek uzskatīta par vienu no visattīstītākajām ārstēšanu slimniekiem ar paplašinātām vēnām. Šāda ārstēšana ietver ārstē bojāto laukumu ar lāzera staru iekšpusē vēnā. Laser mikroķirurģija ir efektīva, droša un nesāpīga.

Medicīniskās ārstēšanas metodes ļauj uz ilgu laiku izslēgti no skartās vēnu asins plūsmu un samazināt par veseliem kuģiem slogu.

Pareizi izvēlēta ārstēšana var tikai palēnināt slimības progresiju, noņemt visas tās izpausmes. Tomēr nākotnē, slimība var izpausties atkal.

Яндекс.Метрика