Imunologs

 Imunologs - speciālists šajā jomā, imunoloģijā
 Imunoloģija - filiāle medicīnas zinātne, kas pēta imūnsistēmu, slimības un imūnsistēmas funkcijas .  Šī zinātne izskaidro galvenos mehānismus dzīvās dabas individualitāti un noturības iekšējās vides ķermeņa .  Vairāk nekā gadsimtu esamības zinātnes immunologists izlemj vairākas problēmas, kā arī vairākus svarīgus atklājumus .  Tātad, 1976. gadā, Edward Jenner izstrādāja metodi, mākslīgā imunizācijai pret bakām .  In 1800, Louis Pasteur izstrādāja pamatprincipus, vakcīnu izstrādi pret Sibīrijas mēri un trakumsērgu .  In 1887, Ilya paukotājs atklāja fenomenu fagocitozi .  Viņš formulēja fagocītiskajās (šūnu) teoriju imunitātes .  In 1900, Karl Landsteiner identificējusi lielāko cilvēka asins grupu .  Pēdējo viens simts desmit gadu Nobela prēmiju fizioloģijā vai medicīnā astoņpadsmit reizes saņēma Imunologu .  Pateicoties ārstiem imunologiem iespējama orgānu transplantācija un asins pārliešana, ir vakcīna pret poliomielītu, difteriju, tuberkulozi un citām nopietnām slimībām .  Šīs prioritātes ir imunoloģija AIDS ārstēšana, vakcīnu izstrādi pret dažādām slimībām, palīdzību cilvēkiem, kas cieš no autoimūnām slimībām un alerģijām .

Ja nepieciešams konsultēties imunologs

Imunologs - ārsts, kas veic ārstēšanu un slimību diagnozi, kas izriet no traucējumiem imūnsistēmas. Ārsts pārbaudīs limfmezglos imunologs, imūnsistēma, limfas kuģiem.

Imunologs ārstētu dažādas alerģiskas reakcijas, un imūndeficīta nosacījumi, kas tiek sadalītas primāro un sekundāro. Primārās imūndeficīts izraisa ģenētiskiem faktoriem. Kā rezultātā, ģenētiskā neveiksmes dēļ nav konkrētu drošības elementiem (proteīni, antivielas, receptori) cilvēka organisms zaudē spēju tikt galā ar atsevišķu veidu infekcijas. Autoimūnām slimībām ir saistīti arī ar primāro imūndeficītu. Cilvēki ar primāro imūndeficītu bieži ir infekcijas slimības gļotādas, ādas, elpošanas sistēmas, parazitāras infekcijas, anēmija un pat vēzi. Ilgstoša infekcija uz fona sekundārā imūndeficīta var rasties no vitamīnu trūkums, infekcijas slimību akūtā formā starojuma, parazītu invāzijas, smēķēšana, dedzināšanas un asins zudumu, ārstē narkotikas nomāc imūnsistēmu.

Konsultējoties ar imunologs jāraksta gada garumā alerģisks rinīts un konjunktivīts, astmas, hroniska obstruktīva bronhīta, pārtikas alerģijas, pārtikas nepanesamību, tā saukto triāde astma - astma, rhinosinusitis un neiecietība pret pretsāpju līdzekļiem. Balstoties uz atsauksmēm, imunologs var atšķirt no pārmantots imūndeficīts iegūtās un nekavējoties identificētu ģenētisko cēloni imūndeficītu. Konsultācijas imunologs nepieciešamība hronisku ādas nieze, dermatīts, zāļu blakusparādībām, kukaiņu kodumiem un dzīvniekiem, toksiskas un alerģiskas reakcijas, dermatīts, pustulozi ādas slimības, hroniskas recidivējošas herpes infekcijas, limfadenīts, un hroniska noguruma sindromu. Svarīgs apsvērums, lai ārstētu šo slimību ir novērst negatīvās sekas izraisīja to izskatu.

No saņēmēja imunologs procedūra

Par priekšvakarā saņemšanas imunologs nepieciešams veikt asins analīzes, lai HIV, veikt pilnu asins analīzi, kā arī iziet imunoloģisko izpēti asinīs.  Nepārtraukts alerģisks rinīts - specializācija imunologs

Spriežot pēc atsauksmēm, imunologs sākumā padomu detalizācijas interrogates pacientu, lai noteiktu datus par alerģiskām reakcijām un iedzimtu patoloģiju, veic pirmreizējo pārbaudi un atbilst vēsturi. Kā rezultātā inspekcijas imunologs var izrakstīt analīzi humorālās imunitātes, šūnu imunitātes pētījums, skrīninga vīrusu un infekcijas slimības, alerģijas pētniecības, analīzes parazītiem un pārbaudīta attiecībā uz autoimūnām slimībām.

Balstoties uz atsauksmēm, imunologs parasti glezno ārstēšana ļoti ilgu laiku, un izmanto dažādas narkotikas un metodes. Medikamenti ārsts imunologs cērtes pēc tāda imunogrammu rezultātiem - rādītājs no imūnās sistēmas, kas noteikta ar asins analīzi. Tas parāda, kā organisma imūnā sistēma pretoties vīrusiem. Imunogramma - veida kontroli, norādot vājo saikni imūnsistēmu.

Reģistratūrā, imunologs atklāj vājais posms cilvēka organismā, un veic visus vajadzīgos pasākumus, lai atjaunotu barjeras funkciju organismā. Tas piešķir dažādus uzņemšanas imūnstimulējošā līdzekļus fiziskās aktivitātes, diēta, tīru ķermeni uzlabošanai.

Imunologs arī sniedz ieteikumus turpmākai dzīvesveidu pacientam.

Яндекс.Метрика