Neirologs

 Neirologs - speciālists nervu sistēmas slimības
 Neiroloģija - bioloģiskā zinātne, kas pēta struktūru un funkcijas, nervu sistēmas patoloģijas un normāli, un ir arī izstrādā veidus, kā atpazīt, novērst un ārstēt tās patoloģijas .  Neirologs - ārsts apmācīts diagnosticēt, ārstēt un novērst nervu sistēmas slimības .  Tas nodarbojas ar patoloģiskām izmaiņām perifērās un centrālās nervu sistēmas .  Ārsts neirologs atklāj nekāda sakara ar psihi pacientu svārstību cilvēka organismā .  Šādas novirzes ir novietoti tieši nervu galiem ķermeņa .  Neiroloģiskās slimības ir dažādas izpausmes ateroskleroze smadzeņu formā akūtu vai hronisku smadzeņu asinsrites traucējumi, iekaisuma slimības (Arahnoidīts, meningīts), traumatisku smadzeņu traumas, Parkinsona slimību, neiroloģisko izpausmju osteohondrozes mugurkaula .  Dažreiz neiroloģiska slimība, kas saistīta ar psihiskiem traucējumiem .  Šajā gadījumā, ir jābūt zināšanām par diviem ekspertiem .

Saņemšana neirologs

Ņemot vērā pašreizējo tēlu un dzīves ritmu, saskaņā ar statistiku, apspriežoties neirologs vajadzībām katru trešo pieaugušo. Reģistratūrā uz neirologa pacienti nāk ar dažādiem sūdzību, un bieži vien, kad sevi kļūst neefektīva. Spriežot pēc atsauksmēm, neirologa vairumā gadījumu tiek ārstēti ar galvassāpes, migrēna, reibonis un ģībonis, muguras sāpes un kakla, miega traucējumi, slikta dūša, vemšana, traucēta koordinācija un runas, nervozitāte un uzbudinājums. Pēkšņi redzes traucējumi vai šķērsoja acis, redzes dubultošanās un ir tieša norāde saņemt neirologu.

Balstoties uz atsauksmēm, neiropatologs, pirmkārt, uzklausīt sūdzības, precizēt biežumu atkārtojumu sastopamo slimību un sāpes, to īpašības un intensitāte. Tā simptomi daudzām slimībām, nervu sistēmas ir ļoti līdzīgas viena otrai, par precīzāku diagnozi ārsts neiropatologs parasti ieceļ elektroencefalogrāfija, redzes lauka tests, MR smadzenēs, UZGD kuģus kaklu un galvu. Lai apkopotu vispārējo klīnisko ainu ārstam var būt nepieciešams rādītājus vispārējās asins analīzes, par diabētu un infekcijām, osteoporozes analīzi, toksikoloģiskie pētījumi par toksīniem, hormonālo analīzes. Ļoti bieži neirologs izmanto datus par imunoloģisko, citoloģiskā, bioķīmisko, bakterioloģiskās, un vispārējo klīnisko pētījumu cardiorheumatological.

Pēc pilnīgas diagnozi un diagnoze ārsts ārstēšanu. Dažādas slimības prasa atšķirīgu attieksmi. Spriežot pēc atsauksmēm, neiropatologs parasti izmanto kā medikamentus un ne-narkotiku terapiju. Par medicīnas metodes ietver medikamentus un vitamīnus uz non-ārstniecisko - fizioterapiju, uzturu, fizikālā terapija, masāža.

Bērnu neirologs

Bērnu neirologs diagnozes, ārstēšana un profilakse funkcionāliem traucējumiem, perifēro un centrālo nervu sistēmu slimībām. Regulāri checkups ļauj savlaicīgi atklāt slimības diagnozi un nozīmēt terapiju. Regulāra pārbaude tiek veikta trīs mēnešos, sešos mēnešos, deviņiem mēnešiem un gadu. Pēc gada, ikgadējo obligātā konsultācija neirologs.  Bērnu neirologs

Bērnu neirologs veic ārstēšanu statistiku, epilepsiju, stostīšanās, enurēze, veģetatīvās-asinsvadu distonija, afāzija, meningīts, smadzeņu trauma. Pamatojoties uz pārskatīšanu, neirologs bieži vēršas gadījumā galvassāpes bērns, pasliktināšanos koncentrācijas, nogurums, noraidījums spēlē ar rotaļlietām, bezmiegs, kā arī pārmērīgu jūtīgumu pret laika apstākļiem, izskatu reibonis, troksnis ausīs.

Reģistratūrā uz neiropatologs ieraksta, kad mazs bērns ir smags, sekla miega, drudzis, krampji. Viņš bieži mostas, parādot bažas, ar fokusa kājām ir piespiežot pirkstus, viņš dodas uz "pirkstgaliem".

Ja konsultācija neirologs notika, pamatojoties uz slimības, nākamais uzņemšanas ārsts apkopo informāciju par to, kad pirmās slimības pazīmes un sūdzības bērna AS tiesvedību grūtniecību, dzemdībām.

Pieņemšanā, neirologs veic obligāto neiroloģisku izmeklēšanu, ja nepieciešams, iecelt papildu izpēti, ārstēšanu un kontroli savu gaitu.

Jaundzimušo bērnu ārsts neirologs izvērtē no acs āboli, ādas krāsas mobilitāti un to, ka uz to Pigmentācijas un asinsvadu plankumu, muskuļu tonuss, rīšana, nepieredzējis refleksu pārbaudēm, pārmeklēšanu un rīšanu.

Ārstējot nervu sistēmas slimībām, bērniem tiek izmantoti kā zāļu un fizikālām metodēm ietekmes - fizikālā terapija, masāža, fizioterapija. Pēdējos gados, tas sāka izmantot un pilnīgi jaunas metodes rehabilitācijas (runas datorprogrammu un dažādu metožu uzlabošanu smadzenīšu stimulāciju).

Яндекс.Метрика