Pulmonologs

Pulmonologs - ārsts iesaistīts ārstēšanā elpošanas sistēmas slimību. Ārsts pulmonologs ārstē pneimonija, bronhīts, emfizēma, bronhiālā astma. No pulmonologs kompetencē ietilpst pētījumu par elpošanas ceļu slimības, proti, plaušu, trahejas, pleirā, bronhos. Pulmonologs ārsts - speciālists elpošanas sistēmas slimībām

Bērnu pulmonologs nodrošina diagnostiku un ārstēšanu respiratoro slimību bērniem. Galvenais faktors bērnu Pulmonoloģija ir objektīvs novērtējums veselības jauna pacienta, jo bērni bieži vien nevar precīzi aprakstīt savus simptomus. Tāpēc, pulmonologs, atsauksmes, ir jābūt plaša pieredze un zināt, kā uz netiešiem pierādījumiem, lai novērtētu veselību bērnu, un, ja nepieciešams, iecelt aiztaupot metodes pārbaudi.

Ka izturas pulmonologs?

Ārsts pulmonologs ārstē visas slimības, kas saistītas ar elpošanas sistēmu. Tie ietver saaukstēšanās kā faringīts, rinīts, bronhīts, pneimonija, bronhiolīts, laringīts, tonsilīts, nazofaringīts un astmu, pleirīts, fibrozējošās alveolīts bronhektāzes, ļaundabīgas pleiras dobumā, smēķētāja bronhīts, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības, hroniskas elpošanas mazspēja, emfizēma, hronisks vai akūts bronhīts, pneimonija, ilgstoša, drudzis nezināmas etioloģijas.

Pulmonologs ārsts nodarbojas ar šādām iestādēm: plaušas, bronhos.

Kas pulmonologs izturas bērni?

Lai, kas skar bērnu plaušu speciālista slimībām, ir: hronisks bronhīts, bronhiālā astma, plaušu karsoni un hronisks klepus.

Šie orgāni, kas ir iesaistīti pediatrijas Pulmonoloģija ir: traheja, plaušas, rīkles, balsenes, deguna blakusdobumu, bronhos.

Ja jums ir nepieciešams veikt iecelšanu plaušās?

Ja simptomi elpošanas slimību pacientiem jādodas uz uzņemšanas uz plaušās. Bet kā atšķirt šos simptomus, ja tie ir tik līdzīgi simptomi daudzām citām slimībām? Biežākie simptomi ir:

 • Klepus. Par iestāšanās klepus centra smadzeņu atbildīgās Special (klepus), kas, kad aktivizē kairinājumu elpošanas traktu. Klepus, būtībā, ir aizsardzības reakcija uz patogēniem (svešas daļiņas, putekļu, bronhu gļotu). Klepus ir bīstama, jo, kā uzskata krūtīs ārstu var "iet iekšā" ķermeni, tas ir, izplatījies uz plaušām, kas ir pilns ar nopietnām komplikācijām. Tāpēc, kad klepus ir labāk nevar atlikt vizīti pie ārsta plaušu speciālista skapī.
 • Smēķētāja klepus. Tas klepus notiek galvenokārt no rīta un iet klepus up flegma. Šis simptoms liecina attīstību hronisku bronhītu, un galu galā var iedziļināties elpošanas mazspēja vai plaušu emfizēma.
 • Elpas trūkums miera stāvoklī. Kad plaušu slimība aizdusa miera norāda attīstību plaušu emfizēma. Ja tas šķiet pēkšņs elpas trūkums, tas varētu liecināt par plašu pneimoniju vai smagas sirds patoloģijas.
 • Elpas trūkums ar grūtībām izelpas. Šis simptoms var norādīt uz bronhiālo astmu vai obstruktīvu bronhītu. Ja šāda elpas trūkums nekavējoties veikt iecelšanu plaušās.

Papildus iepriekš minētajiem simptomiem vajadzētu pievērst uzmanību arī astmas simptomi: niezi acīs, šķaudīšana, vazomotoros atbilde no deguna gļotādas, paroksismālo klepus, galvassāpes, sajūtu trūkumu gaisa spiediens krūtīs, aizdusa izelpas. Kad šie simptomi, jākonsultējas ar pulmonologs.

Kad zvanīt pediatrisko pulmonoloģija?

Vecākiem vajadzētu rūpīgi uzraudzīt stāvokli un uzvedību saviem bērniem. Ir zināms, lai noteiktu slimības ātrāk, labāk un ātrāk būs veikt savu medikamentus. Kā uzskata krūtīs ārstu, vecākiem vajadzētu pievērst uzmanību šādām pazīmēm: intoksikāciju, izskatu krēpas, klepus, elpošanas traucējumi, elpas trūkums. Visi šie simptomi, to smagums un raksturs ir nozīmīga loma pareizu diagnozi un izvēlēties atbilstošu ārstēšanu. Saņemšana pulmonologs

Kas testi prasīs pulmonologs?

 • Ādas testi;
 • Izskatīšana deguna sekrēta;
 • Provokatīvus testi;
 • Vispārēja asins analīze;
 • Noteiktu IgE līmenis serumā.

Kādas diagnostikas ieinteresētu ārstu pulmonologs?

Lai precizētu diagnozi pulmonologs ārsts var nosūtīt pacientu uz pagājušo šāda veida diagnostikas:

 • Datortomogrāfija;
 • Ehokardiogrāfija;
 • Rentgena diagnostika, izpēte elpošanas funkcijas.

Tips pulmonologs

Kā identificēt pneimoniju:

 • Jums ir veikt iecelšanu plaušās un veikt atbilstošu medicīnisko pētījumu. Dažos gadījumos var būt nepieciešams veikt asins analīzi un krūškurvja rentgenogramma. Parasti, diagnosticēšanai Šo analīžu ir pietiekams.
 • Ja tā konstatē jebkādas komplikācijas var pieprasīt papildu analīzes. Pulmonologs var arī pārbaudīt gļotas no plaušām, lai identificētu izraisītājvielas. Turklāt šī analīze palīdzēs ārstam noteikt optimālo plaušu speciālistu ārstēšanu.
Яндекс.Метрика