Radiologs

Radiologs - speciālists ar pieredzi šajā jomā, staru terapiju, kodolmedicīnas.

Radioloģija  Konsultācijas radiologs
 kā medicīnas nozare Krievijā izrādījās ne tik sen, tās galvenais mērķis - pētījums par to, kā cilvēks ar jonizējošo starojumu.

Galvenais uzdevums radiologs ir veikt radioloģisku eksāmenu diagnostiku dažādu slimību, kā arī ārstēšanu, būvēts izmantošanas radioterapijas.

Savā darbā, radiologs izmanto mūsdienīgas metodes diagnozes: datoru un magnētiskās rezonanses tomogrāfija, X-ray un X-ray, ultraskaņas, Fluoroskopijā bronchography un bronhoskopijas, ehokardiogrāfija, thoracoscopy.

Diagnostikai slimībām, izmantojot radioloģisko metodes ir liela nozīme mūsdienu medicīnā. Izstrāde Radioloģijas ļāva ievērojami samazināt mirstību pacientiem.

Kas ir atbildīgs par ārsta-radiologs

Radiologs nodrošina kvalitatīvu medicīnisko aprūpi pacientiem, ko izmanto, lai diagnosticētu un ārstētu vienīgais oficiālais pilnvarotais medicīnas radioloģisku aparatūru.

Radiologs bieži piesaista sarežģītu pārbaudi pacienta, bet var izdot un sevis ieslodzījums.

Radiologs iesaistīti ne tikai pārbaudot no pacienta, bet arī attīstīt savu ārstēšanas plānu. Tas ir tas, kurš izvēlas optimālos arī pasargājot ārstēšanas metodes ar staru terapiju.

Radiologs ir nepieciešams, lai kontrolētu nepieciešamās diagnostikas un terapijas procedūras un nodrošina to, ka abi tiek izmantoti radioloģisko aprīkojumu, instrumentus.

Ārsti, kas cieši sadarbojas ar radiologiem - a chemotherapists, onkologi un onkoloģijā.

Kad pagrieziena radiologu

Galvenais  Consilium radiologi
 Radiologi pacienti - cilvēki pakļauti un cieš no tās sekām.

Otrajā vietā ir domāta, lai radiologu par apstiprinājumu šādām diagnozēm:

  • Dažāda veida labdabīgi un ļaundabīgi audzēji, ādas, krūts, reproduktīvo orgānu, gremošanas trakta, plaušu un bronhu, mutes dobuma, balsenes, smadzenēm un citiem orgāniem;
  • artrīts;
  • išiass;
  • Hidradenitis;
  • Spurs;
  • tenosinovīts un bursīts;
  • metastāzes vēža;
  • limfoma, Hodžkina slimība.

Kā kļūt radiologs

Lai kļūtu par radiologam, jums ir pāriet no medicīnas augstskolas jāapmāca specialitātē "radioloģijas."

Lielākā daļa radiologi un radiologi tiek sagatavoti kopā vienā departamentā iestādes, bet otrajā darbības jomā ir plašāks.

Radiologs jāapzinās mūsdienu metodēm diagnozi, par iezīmēm radioloģisko pakalpojumiem, zina, ka radioloģija kā klīnisko disciplīnu.

Яндекс.Метрика