Seksologs

Ārsts-seksologs - speciālists, kurš nodarbojas ar seksuālo uzvedību vīriešu un sieviešu pārkāpumiem.

 Seksologs - ārsts, kas ārstē patoloģijas, kas izraisa problēmas ar seksuālo veselību
 Seksologu savā praksē izmanto ne tikai vispārējo seksoloģija, bet arī socioloģiju, seksuālo patoloģiju, psihoanalīzi, ģimenes psiholoģija, psihoterapija, psychosomatics, psiholoģiskās korekcijas.

Ir četras jomas cilvēka seksualitāti: normāls, medicīnas, etnokulturālo, noziedznieks.

Tips seksologs seksoloģija laikā normāls noderīga pacientiem, kuriem nav nopietnas veselības problēmas, no medicīniskā viedokļa.

Medical Seksoloģijas (klīniskais) atklāj, novērš un ārstē patoloģijas, kas izraisa problēmas ar seksuālo veselību sievietēm un vīriešiem.

Eksperti, kas nodarbojas ar etnokulturālo seksoloģijā, pētīt kultūras un vēsturiskās atšķirības starp dzimumiem.

Krimināllietas seksologu, kas balstās uz zināšanām par seksuālo uzvedību, palīdzēt izmeklēšanā un novēršanā noziegumiem seksuāla rakstura.

Mums ir arī uzsvērt familistiku - seksologu iesaistīti vīrieši un sievietes ne tikai kā seksuālo partneri, bet arī kā vecākiem.

Dažos gadījumos, viņi vēršas pie seksologs?

Konsultācijas seksologs sievietēm nepieciešams, lai, ja viņiem ir iedzimta patoloģija dzimumorgānu, maksts spazmas un krampji, tā saukto vienaldzība vai seksuālās aukstums, sāpes dzimumakta laikā.

Sievietes savukārt seksologu domām, ja tie nav psiholoģiski gatavi seksuālo aktivitāti, ja daži fizioloģiskās problēmas, kas var būt iedzimta vai iegūta, neļaut veido ģimeni.

Seksologu palīdzētu sievietēm, kas iepriekš bija abortu, kas bija iekaisuma ginekoloģiskas slimības, tiem, kas cieš no vulvovaginītu, parametritis, bartolinīta, aptaukošanās, endotsertsevitom, endometrīta, iekaisumu piedēkļiem.

Sievietes ir nepieciešams padoms seksologu, ja viņi ievēroja pārkāpumus dzimumorgānu jomā, ko izraisa hormonālo nelīdzsvarotību.

Vīrieši seksologu palīdzēt trūkuma vai samazināšanu seksuālo vēlmi un problēmas ar ejakulāciju, neviens jautājums (problēmas ar atbrīvošanu no spermas), priapismu (erekcija, sāpes), orgasma agedonii (stāvoklis, kurā ir ejakulācija, bet ne orgasma), postcoital sāpes galvas, sāpes masturbācijas laikā.

Vīrieši tāpat kā sievietes cieš no novirzes dzimumorgānu rajonā, kas saistīts ar iekaisumu un dažādām slimībām, piemēram, orhīts, prostatīts, balanopostīts, gangrēna dzimumlocekļa un sēkliniekos, uretrīts, colliculitis, epididimītu, un citi.

Tips seksologs palīdzības vīrieši, kuri sakarā ar hronisku iekaisumu paātrinātās pasliktināšanos uzcelt vai konstatēto potenci.

Kādas pārbaudes var izrakstīt seksologu

Pirms sākat ārstēšanu, pēc iepriekšējas sarunas ar precētu pāri vai vīrieti un sievieti vien, pārliecinieties, lai pārbaudītu seksologs, stāvokli funkcionalitāti reproduktīvo sistēmu pacientu.

Šim nolūkam iecelti: ASV dzimumorgāniem, sperma, endokrinoloģiskās pētījumi, īpašas aptaujas kuģu dzimumlocekļa, taisnās zarnas pārbaudi sēklas pūslīšu, prostatas. Traucējumi, kas seksuālo sfērā - iemesls vērsties pie seksologs

Palīdz ārsts-seksologs diagnostikā un ārstēšanā šādiem testiem:

 • urīna, asins;
 • urīna tests vielām, kas veido akmeņi;
 • asins ķīmija;
 • baktēriju sētu;
 • asinis ar PĶR;
 • pētījums par hormonālo fonu;
 • analīze prostatas sekrēcijas;
 • Analīze ejakulāta;
 • mikroskopiskā izmeklēšana no nokasījumus no maksts vai dzimumlocekļa;
 • imūnosorbcijas tests.

Kā kļūt par ārstu-seksologs

Full seksologs var būt tikai speciālists, kurš beidzis augstskolas medicīnas iestādē. Pat tie, kuriem ir augstākā izglītība psihologs, ideālā seksologu nevar strādāt par medicīnas specialitāti.

Tiek uzskatīts, ka labākie seksologu iegūts no iepriekšējo praksi un apmācību psihoterapeitu.

Яндекс.Метрика