Seksologs

Ārsti, kas specializējas īpašos sexopathologists tuvu seksualitāti, bet seksuālo aberāciju viņi mācās dziļāk. Pāris pie uzņemšanas seksologs

Dažos gadījumos vēršas pie seksa terapeits

Sexopathologists ārstēt traucējumi seksuāla rakstura, kas ir atrodami vīriešiem un sievietēm, samazināts seksuālas attiecības starp laulātajiem, ārstēt impotence, problēmas ar ejakulāciju.

Pie uzņemšanas pie seksologs apstrādāta seksuālās perversijas un novirzi, patoloģiju, izraisot nekārtības ar seksuālo sfērā.

Svarīgi uzdevumi ir atrisinātas konsultēties seksologs - savlaicīgu diagnozi garīgās un cita veida invaliditāti un iecelšanu pareizu ārstēšanu, psiholoģiskās korekcijas uzvedības, atjaunot harmoniskas attiecības starp vīrieti un sievieti, kuri ir seksuālie partneri.

Jautājumi bieži rodas sexopathologist honeymooners, jauniešiem sākot seksu - ar viņiem ārsts pavada saruna, liek pamatus garīgās veselības seksualitāti.

Strādājuši sexopathologists galvenokārt ar slimību un traucējumu:

 • samazinājusies interese par seksuālās attiecībās;
 • vaginismus - novirze sieviete saistīta ar krampjiem un spazmas maksts velvē. Pie šādas patoloģijas normāla seksuālā dzīve ir iespējama. Visbiežāk slimība rodas uz fona garīgiem traucējumiem;
 • ātra ejakulācija;
 • problēma ar potenci;
 • trūkums orgasma vīriešiem un sievietēm.

Kādas diagnostikas metodes, kurās izmanto seksa terapeits

Pēc apspriešanās seksologs, kam saruna ar pacientu, ievietojot primāro diagnozi tās izsmalcinātību un attīstības pilnu attieksmi var ieteikt nodot šos testus:

 • pētījums par vairogdziedzera;
 • asins analīzes, lai hormonālo grims. Vīrieši ļoti svarīgi testosterona līmenis sievietēm - estrogēna līmenis, prolaktīna;
 • asins analīzes uz slāpekļa bāzēm, kreatinīna;
 • Analīze urīnu;
 • no aknām.

Dažos gadījumos, ārsti, seksologu iecelt papildu izmeklējumus ginekologs, kas andrologs, endokrinologs, psihiatrs.

Kādas ārstēšanas metodes, izmantojot ārstu-seksologs

Pēc seksa terapeits iepazinušies ar emocionālo stāvokli pacienta, pārbaudīt savu vispārējo veselības stāvokli, viņš izstrādā programmu psiholoģisko palīdzību. Tas izpaužas tādējādi, ka viņš pieder saruna ar vienu vai abiem partneriem, nosakot iemeslus slimībām un radītu pareizo noskaņu, pielāgojot savu seksuālo uzvedību. Konsultējoties ar seksologs

Ja nepieciešams, ar medikamentu, refleksoloģija, vibrodrenazh, vibrofalostimulyatsiya, intīmā plastmasas iecelts.

Liela nozīme pacientam, kuram ir jautājumi seksologs, ir atzinusi šo problēmu, vēlme atbrīvoties no tā, lai piesaistītu savu seksuālo partneri uz ārstēšanu, regulāras vizītes pie seksologs, īstenojot tās ieteikumiem.

Ārsts-seksologs uzticība ir svarīga, tāpēc izvēlēties ārstu "pats par sevi." Ja psiholoģiskā kontaktu reģistratūrā pie seksologs nav uzreiz parādījās, labāk meklēt citu speciālistu, jo saziņa risinās intīmo sfēru, tā nedrīkst radīt diskomfortu.

Kā Seksologs

Ārsti seksa terapeiti - speciālisti ar augstāko medicīnisko izglītību, iepriekšējo praksi. Nu, ja jums ir uzkrāta pieredze psihoterapiju.

Seksologu ir pašu psihoanalīzi zināt pamatus ginekoloģija, Androloģija, uroloģijā, endokrinoloģijas, psihiatrijas un neiroloģijas. Šī iemesla dēļ, parasto psihologs var nedarboties seksologs.

Яндекс.Метрика