Toksikologs

Toksikologs - iesaistīti diagnostikas, profilakses un ārstēšanas saindēšanās ārsts.  Toksikologs - eksperts par saindēšanos
 Saindēšanās - sakāvi organisma indīgu un kaitīgām vielām. Kā neatkarīga profesija, toksikoloģija izcēlās 19. gadsimtā, un termins "Toxicology" nāk no diviem grieķu vārdiem: «toxicos» (indi) un «logos» (zinātne). Tādējādi, ārsts toksikologs pēta un slimību ārstēšana, kas izriet no toksisko ietekmi uz ķīmisko vielu. Attiecīgi, tās galvenie uzdevumi ir atrast uzlabošanas metodes un attieksmi pret saindēšanās.

Papildus meklējot ārstēšanai un profilaksei saindēšanās, toksikologs ārsts ir zināšanas par iespēju lietderīgas izmantošanas indes, jo tas nav noslēpums, ka daži indes mazās devās ir ārstnieciska iedarbība uz ķermeni, bet pārdozēšanas, šķietami pilnīgi droši narkotikas bieži noved pie saindēšanās.

Kādas slimības un orgānu kompetencē ārsts toksikologs?

Pirmais gadījums saindēšanās organisma indes ietekmē aknas, sirds, nieres un asinis. Tādēļ praksē visbiežāk toksikologs var atbilst šādām slimībām:

  • aknu darbības traucējumi;
  • saindēšanās;
  • nieru mazspēja;
  • intoksikācija.

Kad jums ir nepieciešams, lai piekļūtu toksikologs?

Ar toksikologs jāpiesakās jebkuriem Saindēšanās simptomi organisma: alkohola, narkotiku, pārtikas, rūpniecības un mājsaimniecības, kā arī insektu kodumiem un čūskas, kas nav medicīniska izmantošana narkotikām. No ārsta toksikologs kompetencē ir pacientu ar hronisku intoksikāciju no ķermeņa, kā arī nieru vai aknu mazspēja uzraudzību.

Saindēšanos var būt akūta vai hroniska. Akūtu saindēšanos nozīmē, ka saindēšanās notika vienreiz izmantošanā lielu daudzumu toksisku vielu. Akūta intoksikācija notiek ātri, un tās simptomi ir smagi.

Hroniska intoksikācija ir saistīts ar uzkrāšanos organismā mazās devās toksisko vielu ilgākā laika posmā. Visbiežāk simptomi hroniska saindēšanās: miega traucējumi, emocionāla nestabilitāte, slikta dūša, atmiņas traucējumi un koncentrēšanās, galvassāpes, nogurums, izskata pasliktināšanās (bāla āda, izmaiņas valsts matu un ādas).  Helātu terapija - specialitātes ārsts toksikologs

Ko sagaidīt pie uzņemšanas toksikologs?

Ārsts Pirmajā uzņemšanas mēģinās noteikt par toksikologs klasifikāciju un pakāpi saindēšanās pacientam. Galvenais uzdevums toksikologs pirmajā palīdzību pacientam ir pareiza diagnoze. Ir svarīgi, lai noteiktu klasifikāciju toksiskās vielas, lai varētu ņemt to ārā no ķermeņa vai ķermeņa iekšienē, lai neitralizētu. Pēc tam, toksikologs sāk likvidēt radītās sekas saindēta.

Ārsts sticks toksikologs par notikumu secībā, lai ārstētu pacientu, kā rezultātā saindēšanos ķimikāliju laikā:

  • Samazināšana adsorbcijas, ti enterāla kuņģa skalošana, stimulāciju rīstīties reflekss, pacients pieņemšanu aktīvo ogli un citi.
  • Antidote terapija, pacients ir piemērošana bioķīmisko, ķīmisko un simptomātisku antagonistiem, anti-toksiska darbība narkotikas.
  • Palielināts likvidēšana, ti stimulēšana sekretoro funkciju un urīna produkciju, šķidruma vadību, atkārtota pieņemšana pacientu aktivēto ogli.

Smagas saindēšanās, kad pacients nonāk komā, toksikologs intravenozi narkotiku flumazenils (aneksat).

Яндекс.Метрика