Krūšu ķirurgs

Torakālā ķirurģija ir medicīnas speciālists, kurš nodarbojas ar diagnostiku, profilaksi un ķirurģiskās ārstēšanas krūtīs slimībām.  Krūšu ķirurgs - speciālists krūšu slimībām

Profesijas izcelsme

Torakālā ķirurģija ir radies vispārējā ķirurģijā, un sākotnēji bija virziens, kas ārstētu krūts, sirds, barības vads un plaušas. 20. gadsimtā šī teritorija tika sadalīta neatkarīga disciplīnu, un viņa pārcēlās prom no šādām medicīnas jomās kā Pulmonoloģija, asinsvadu ķirurģijā un kardioloģijā. Pašlaik šīs jomas ir ciešā mijiedarbībā.

Ar attīstību specialitātē "krūšu ķirurgs", jaunas ārstēšanas iespējas ir ķirurģiskās slimības plaušas, sirds un videnes. Ievērojami paplašināta diagnostikas iespējas un jaunas metodes histoloģiski pētījumi un darbību, kas vairs nav, un daudzas stundas augstas sarežģītības.

Iezīmes mediķi "krūšu ķirurgs"

Krūšu ķirurgs ārstē krūšu traumas un iekšējo orgānu ķirurģiski, kā arī diagnozi un ārstēšanu iekaisuma procesiem ribām, plaušām, vairogdziedzera, barības vada un diafragmas.

Atsevišķa joma ir bērnu torakālā ķirurģija. Bērni krūšu kurvja ķirurgs ārstē zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadiem. Operāciju laikā, īpašu endoskopu par krūšu dobumā, kas ir optisko sistēmu ar gaismu un ļauj jums veikt nelielus iegriezumus.

Arī bērnu krūšu kurvja ķirurgs veic diagnostiku par īpašu monitora, var noņemt audzējs un iekaisumu ar nelielu samazinājumu par 3-5 cm.

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ķirurgs darboties uz krūtīm un tās institūciju saudzējošas metodes, izmantojot efektīvu aprīkojumu.

Krūšu ķirurgs ārstē emfizēma, pleirīts, ateroskleroze, videnes audzēji, kā arī ļaundabīgi un labdabīgi audzēji plaušas, traheja, barības vads un diafragmas. Par traumām krūtīs un plaušu ķirurgs veic ārkārtas operācija.

Galvenie diagnostikas metodes, ko izmanto bronhoskopijas, bronchography, Radiogrāfijas, thoracoscopy, ehokardiogrāfija, ultraskaņas, spirogrāfija, CT un MRI, izotopu pētījumi.

Kas ir agrīnā 2000s mēs sākām aktīvi īstenot metodes endoskopiska ķirurģija, kuriem ir zems traumatiska un var izmantot gan bērniem un gados vecākiem pacientiem.  Plaušu slimība - specializācija krūšu kurvja ķirurgs

Profesionālās prasmes un īpašības Torakālās ķirurgs

Krūšu ķirurgs veic medicīnisko darbību valsts un privātajām iestādēm, tostarp ķirurģiskas nodaļās slimnīcās un klīnikās par Torakālās ķirurģijas, klīnikās, pētniecības institūtiem, rehabilitācijas centros un privātās klīnikās departaments.

Šī profesija prasa augsta līmeņa zināšanu bāzes medicīnas un torakālās ķirurģijas, kā arī augstu intelektu, uzticību, atbildību un pašorganizācijas.

Krūšu ķirurgs jāārstē ar sapratni, aprūpi un uzmanību, lai pacientiem, ir labas motoriku, mobilitāti pirkstiem, koncentrācijas un konsekvenci.

Šī operācija ir nepieciešama, lai piemīt mūsdienīgas metodes diagnozes, zināšanas anatomijā, fizioloģijā un vispārējo medicīnu, fizioloģiju krūtīm. Šis cilvēks vajadzētu izmantot ārstēšanā konservatīvām un ķirurģiskām metodēm, lai nodrošinātu ikdienas un neatliekamo medicīnisko aprūpi, un ieviest vienkāršu un modernu manipulācijas, tostarp pārsējs, apturēt asiņošanu, šuvēm, mākslīgo elpināšanu utt

Яндекс.Метрика