Urologs

Uroloģija - zinātnes nozare, kas pēta Uroģenitālās sistēmas slimības. Uroloģijas nodarbojas izstrādes un ieviešanas metodēm ārstēšanai un profilaksei patoloģiju Uroģenitālās sistēmas.  Pie ārsta urologa vīrietis

Uroģenitālā persona pārstāv nieres, urīnpūsli un dzimumorgāniem un prostatas dziedzera un sēkliniekos vīriešiem. Urologs - ārsts, kas specializējas diagnostikas, profilakses un ārstēšanas no uroģenitālās sistēmas slimībām   sievietēm un vīriešiem, kā arī infekcijas slimības, seksuāli transmisīvās slimības.

Galvenie veidi specializācijas uroloģijas

Uroloģijas atšķirīgs daudzpusība un tiek sadalīts vairākos mazākos specialitātēs. Tātad, urologs, andrologs specializējas diagnosticēšanas, ārstēšanas un profilakses patoloģijas urīnceļu sistēmas vīriešiem. Viņš izturas pret uretrīts, Varicocele, prostatīts, seksuāla disfunkcija, prostatas adenoma. Urogynecology ārstēt uroloģiskās saslimšanas sievietēm - uretrīts, cistīts, bartolinīta, hlamīdijas, pēcoperācijas komplikācijas, un citām slimībām. Oncourology nodarbojas ārstējot ļaundabīgu un labdabīgu audzēju Uroģenitālās sistēmas. Ftiziurolog specializējas ārstēšanā uroģenitālās tuberkulozes. Pediatric Uroloģijas ārstē Uroģenitālās sistēmas slimības bērniem. Neyrourolog specializējas problēmas ar iztukšojot urīnpūsli.

Konsultācijas urologs

Konsultējoties ar urologs parasti raksta, kad diskomfortu urinējot Pie izdalījumi no urīnizvadkanāla, apsārtums un izsitumi uz dzimumorgāniem, jo ​​trūkst kontroles urinācijas traucējumiem vai urīna nesaturēšanas, kā arī par hroniskām sāpēm vēderā un ap vidukli, neauglību un seksuālajām problēmām.

Visbiežāk, konsultēties ar urologu atsaukties pacientus ar uretrīts, prostatīts, pielonefrīts, cistīts, glomerulonefrīts, hidronefrozes, vesiculitis, urolitiāzi, mehāniskās traumas vai audzējiem uroģenitālās orgānu.

Uzņemšanas laikā, urologs jautā sīkāk par pacienta dzīvesveidu, ēšanas paradumiem, slimības tuva radinieka. Ārsts uzmanīgi klausās pacienta sūdzībām un simptomiem, un noskaidrot iespējamos cēloņus slimības. Tad ārsts apskata.

Lielākā daļa no uroloģisko slimību prasa rūpīgu instrumentālo un laboratorisko diagnostiku. Diagnosticēt iespējamās patoloģijas urologu var noteikt vispārēju un bioķīmiskās asins analīzes , Urīna analīze, urīnpūšļa katetrizācijas, zondēšana urīnizvadkanāla, ultraskaņas un cystoscopy, biopsijas no nierēm un prostatas, tsistonamometriyu.

Urīna analīze atklāj iekaisuma procesu organismā. Analīze var atrast un proteīnu koncentrācija no glikozes ar urīnu. Urīna kultūra piešķirts noteiktu raksturu mikroorganismu graujošas urīnceļu orgānu. Urīna citoloģija tiek veikta, lai izvairītos attīstību urīnpūšļa vēzi. Asinis arī palīdz atklāt infekciju organismā. Iekaisuma vai vēža prostatas klātbūtne liecina par paaugstinātu koncentrāciju plazmā prostatas specifiskā antigēna.

Ja nepieciešams, ārsts var izrakstīt papildu cystoscopy, pieloskopiyu, MRI, CT, X-ray, kā arī pētījumi, lai palīdzētu novērtēt kvalitāti spermatozoīdu vīriešiem.

Nākamās iecelšanu urologs datumu var noteikt tikai pēc visām pacientu diagnostikas pasākumiem . Turpmākā paņēmieni urologs liek galīgo diagnozi un izvēlas ārstēšanas shēmu. Lai atrisinātu šo problēmu ar ārstu, var piemērot standarta narkotiku terapija vai operācija seko novērošanu.  Urologs - speciālists no uroģenitālās sistēmas slimībām

Pediatric Uroloģijas

Bērnu un pusaudžu uroloģija - medicīnas nozare, kas pēta anatomisko un funkcionālo stāvokli ārējo dzimumorgānu, un augšējo (urīnvadu, nieres), zemāks (urīnizvadkanāla un urīnpūšļa), urīnceļu infekciju meitenēm un zēniem.

Pediatric urologs ārstē disfunkciju Uroģenitālās sistēmas, anomālijas un defektu attīstības. Viņš izturas urīnvadus, nieres, urīnpūsli, urīnizvadkanālu, prostatas, sēklinieku, urīnizvadkanāla un dzimumlocekļa.

Bērni urologs nodarbojas ar bērniem no dzimšanas līdz astoņpadsmit gadu vecumam ar iedzimtu, iegūto slimību un traumu visu veidu reproduktīvo un urīna orgāniem. Visbiežāk bērnības uroloģisko slimības ir urīnizvadceļu refluksa hidronefroze, cista un policistisko nieres, urīnvada paplašināšanu (megaureter), pielonefrīts, cistīts, urīnpūšļa exstrophy, infekcijas, seksuāli transmisīvo infekciju (pusaudžiem). Jaundzimušajiem bieži novērota patoloģiju dzimumlocekļa priekšādiņas un bērniem vecumā līdz pieciem vai sešiem gadiem - tūsku un trūces. Pusaudži bieži konstatē epididymal cistas un Varicocele.

Uz urologs ārstēti ar kavēšanos seksuālo attīstību, sāpes, grūtības urinācijas Reti vai bieža urinācija, atklāšanu cryptorchidism, sēklinieku tūsku, sašaurinot urīnizvadkanāla atveri zēniem.

Яндекс.Метрика