Vecmāte

Nodarbošanās vecmāte gan goda un sarežģītāka, un interesants. Vecmāte - tas ir cilvēks, kurš pirmais apstiprināja grūtniecību sieviešu, un pirmais, kurš redzēja bērnu, kad viņš ir piedzimis.

Ideāli  Vecmāte apstiprina grūtniecību sieviete
 vecmāte-ginekologs konsultē sieviete ir grūtniecības plānošanas laikā: piešķir apsekojuma pētījumi datu analīzi, ja nepieciešams, nosaka attieksmi un uzrauga tā izpildi.

Kad notiek grūtniecība, vecmāte, atkarībā no tā, vai viņš bija iesaistīts plānošanā vai nav ieteicams veikt papildu pārbaudes, lai izslēgtu infekcijas un citas ģenētiskas patoloģijas. Ja sieviete uzticas vecmāte-ginekologs, pēc tam, kad viņš apstiprināja viņas grūtniecību, kļūstot par viņa kontā. Ārsts veic regulāras inspekcijas, uzrauga veselības māti un bērnu visā grūtniecības laiku. Tas rada jautājumu kādas akušiera agrā dzemdībām, deklarē nepieciešamību pēc ķeizargrieziena. Un tas bija viņš, kurš pavadīja sieviete dzemdībām dzemdību laikā: pulksteņi ar to piegādi, veikt steidzamus lēmumus, ko bērns un sniegt viņam nepieciešamo pirmo palīdzību.

Pēc dzimšanas ir veiksmīgi turēts vecmāte-ginekologi ir pienākums pavadīt māte un bērns kādu laiku pēc dzimšanas: konsultācijas, veikt regulāras pārbaudes, uzturošo terapiju.

Kāds cits dara arī vecmāte-ginekologs?

Nodarbošanās vecmāte uzņemas ārstu prasmes diagnosticēšanā un ārstēšanā infekciju, kas tiek seksuāli transmisīvās, no dzemdes slimības, piemēram, endometrioze, endometrioze, fibroids, fibroids, uc, no olvadu (salpingīts) slimību, patoloģiju dzemdes un olnīcu.

Arī vecmāte-ginekologs pie grūtniecības plānošanas nodarbojas ar problēmām neauglības: apzināt iemeslus nosaka ārstēšanu, uzrauga tās rezultātus, ja nepieciešams, noregulējiet uzdevumu.

Aptauja, kas var iecelt vecmāte

Plānojot grūtniecību, vai pēc tās rašanās var attiecināt uz šādiem pētījumiem:

  • asins ķīmija;
  • testi klātbūtnē infekcijām, kas ir seksuāli transmisīvās;
  • testi, ar kuru nosaka antivielu klātbūtni pret baktērijām, vīrusiem;
  • Pētīt hormonu sastāvu asinīs;
  • Kopumā urīna analīze;
  • vispārēja asins analīze;
  • ģenētiskā izpēte.

Kā izvēlēties vecmāte-ginekologs

Valsts veselības aprūpes sistēma atver šādi: sievietēm, kuras plāno grūtniecību vai jau ir iestājusies grūtniecība, izpaužas reģistrēts vecmāte, kas "kalpo" zeme, uz kuru vietu tā pastāvīgā dzīvesvieta. Tomēr, tā kā atsauksmes dzemdību speciālistu, gan labs un slikts, ir grūti noslēpt no sabiedrības, vairums sieviešu mēdz apiet birokrātiskos šķēršļus un meklē ārsta, "per se."

Un šeit  Vecmāte pirmais redzēt bērnu, kad tas ir dzimis
 svarīga loma jau minēts atsauksmes vecmāte. Trust jāzvana ārstam ar garu prakses pieredzes prakses ārzemēs vai labā slimnīcā, un viens, kas bija laba reputācija starp bijušajiem darbiniekiem un dzemdībām.

Kā kļūt par dzemdību speciālistu

Vecmātes profesiju var iegūt, pabeidzot no medicīnas skolā vai koledžā. Bet pēc trim gadiem pētījumā, neskatoties uz to, ka nākotnes speciālisti preklīniskie (teorētiskā) un klīniskajā praksē, vecmātes ieguva pirmo posmu, proti, tie, kas palīdz akušiera-ginekologa veikt piegādi.

Lai iegūtu augstāku kvalifikāciju un ir tiesības nodarboties ar ģimenes plānošanu, neauglības ārstēšana un citas patoloģijas pavada grūtniecība un dzemdības pieņemt, jums vajadzētu pabeigt medicīnas augstskolas iziet praksi.

Яндекс.Метрика