Venerologs

Venerologs - speciālists infekciju un reproduktīvās sistēmas slimībām, slimībām ādas un gļotādas  Reģistratūra at venerologs
 apvalks, kas attiecas galvenokārt uz dzimumorgānu un urīnceļu. Doctor venerologs var strādāt veselības centros, slimnīcās. Viņam ir jābūt ārsta grāds šajā specialitātē, zināt simptomus un efektīvu ārstēšanu no seksuāli transmisīvajām slimībām, kā arī piemīt prasmes strādāt ar medicīnas diagnostikas iekārtām. Šīs specialitātes ārstam ir jābūt uzmanīgiem, atbildīgiem un emocionāli stabils.

Tas ārstē venērisko

Venerologs unikalitāte ir tā, ka var saskaņot simptomus ginekoloģijā, uroloģijā, un uroģenitālā un savlaicīgi reaģēt uz plašu notiek seksuāli transmisīvām slimībām. Tās misija - diagnosticēt un noteikt ārstēšanu slimībām identificētas. Venerologs ārstētu šāda veida slimību: bakteriālā vaginoze, gonorrheal uretrīts vīriešiem, adneksīta, Reitera slimības, patogēnās baktērijas spermu, herpes uroģenitālā vienkāršs colpitis, trichomoniasis, sifiliss, cistalģija, hlamīdijas, mikoplazmoze, ureaplazmozi, endometrīta. Ja mēs runājam par iekšējo orgānu un skaidri norāda, ka ārstējot venērisko, tas ir maksts, penis, sēklinieku, lieli un mazi kaunuma lūpu, dzemdes kakla.

Iemesli konsultācijām pie venerologs

Konsultācija pie venerologs vajadzētu iet, ja jums ir neaizsargāts sekss ar jaunu partneri (iespējams slimības), kā arī tad, ja bijis neaizsargāts kontakts ar inficētu personu kontaktā.

Iemesls konsultācijām pie venerologs var kalpot sūdzības uroģenitālās un reproduktīvās sistēmas un izskatu slimības simptomus, seksuāli transmisīvajām. Slimību simptomi, seksuāli transmisīvās slimības parasti parādās trīs līdz septiņas dienas pēc dzimumakta. Simptomi var ietvert jebkādus nepamatotus izsitumus, smarža dzimumorgāniem, dedzināšana, sāpes, nieze, apsārtums, un limfmezglu paplašināšanās, priekšlaicīga ejakulācija vai apmācies. Tomēr, ja slimība ir hroniska forma, visbiežāk tas ir pasludinājis raksturīgās iezīmes.

Pieņemšanā pie venerologs

Pieņemšanā pie venerologs nav kautrīgam ārsts jautājumi par seksualitāti. Daudzi pacienti baidās no iespējamās publicitāti. Bet mums ir jāatceras, ka tikšanās ar ārstu, ir konfidenciālas, anonīmas. Ātrāk pacients vērsties venērisko, vieglāk ir izārstēt šo slimību.

Analīze venērisko slimību var iecelt rodas aizdomas par seksuāli transmisīvām slimībām. Starp visiem zināmajiem testos venērisko visbiežāk noteiktajā asins analīzes, uztriepes uz Uroģenitālās infekcijas, analīze, uztriepes par floras sievietēm un vīriešiem, RW, AIDS (HIV), C hepatītu vai B.

Uztriepes - mazs kokvilnas bumbu uz beigām plānas stieņveida kokvilnas. Tie tiek veiktas dažādās vietās, lai iegūtu paraugus gļotādas šūnu vai izdalījumi. Šos paraugus var ņemt no venerologs dzimumlocekļa, vagīnas, anālās atveres un / vai balsenes. Paraugs tika nosūtīts uz laboratoriju analīžu veikšanai. Pēc modeli uztriepes var arī atklāt slimība netiek nosūtīta seksuāli - baktēriju vaginosis, raugs un citi mikroorganismi. Standarta testi uz C hepatīta un B, HIV un sifilisu ir asins analīzes.

Dažādās klīnikās dažādos veidos veikt analīzes par seksuālās infekcijām. Pēc vizuālās pārbaudes venerologs ievieš pagarinātāju - metāla vai plastmasas ierīce ņemot kakla uztriepes. Tas ļauj  Venerologs - speciālists šajā jomā, reproduktīvās sistēmas infekcijas
   ārsts sīki dzemdes kakla un ņemt paraugus analīzei klātbūtni seksuāli transmisīvām infekcijām. Vīriešiem, uztriepes ņem no urīnizvadkanāla pēc ārējā pārbaudes dzimumorgāniem. Paraugu ņemšanas šūnas urīnizvadkanāla ārsts var izmantot plastmasas lāpstiņu. Dažreiz tas aizņem tamponus no rīkles un anālo atveri. Detalizētu pārbaudi sienām tūpļa venērisko bieži izmanto nelielu plastmasas cauruli (proctoscope).

Par gala rezultātu sniegto paraugu ievieto Petri trauciņā ar īpašu vielu, paātrinot baktēriju augšanu. Parasti mikroorganismu augšana ir divas vai trīs nedēļas. Par testu trichomoniasis, sifilisu, hlamīdijām, C hepatītu un bieži ir pieejami dienā piegādes rezultāti.

Pēc analīžu rezultātiem vajadzētu izskaidrot savu veneriskajām pacientu un pateikt diagnosticēta infekcijas iecelt ārstēšanas shēmu abiem partneriem un informēt, ka laika periodā no ārstēšanas vajadzētu atturēties no dzimumakta.

Diezgan bieži, paralēli ārstēšanā seksuāli transmisīvajām slimībām, un pat ārsts narkotikas, lai ārstētu ādas slimības. Ja nepieciešams, tā var tikt piešķirts papildu pārbaudi.

Яндекс.Метрика