Pirmā palīdzība dislokācija

Dislokācija - nobīde locītavas gali kauliem formulēt ar otru. Parasti, kad dislokācija notiek pastāvīga tilpuma locītavu ar ierobežotām pārvietošanās spējām ekstremitātes un stipras sāpes.  Imobilizācija no ietekmēto ekstremitāti - pirmā palīdzība dislokācija

Iemesli dislokācija

Dislokācija var būt iedzimta vai iegūta dabā. Iegādātās dislokācijas rodas dēļ traumas vai iekaisuma audu ap locītavu.

Pārsvarā sastiepumi notiek kā rezultātā trieciena vai kritiena, ar asu kontaktā ar cieto virsmu salaiduma. Bieži cēloņi dislokācijas ir fiziskie ietekme uz locītavu pašu vai apkārtējo vidi, spēcīgu vai pēkšņas kontrakcijas muskuļu, kā arī nedabīgas un stipra iztaisnošana vai locīšana no locītavu.

Simptomi dislokācija

Par pirmās palīdzības pie dislokāciju vispirms izrēķināt šo dislokāciju vai lūzums. Dislokācija tiek pievienoti šādi simptomi:

  • Tipisks kokvilnas brīdī traumas;
  • Spēcīga un asas sāpes;
  • Nejutīgums un tirpšana;
  • Zilumi;
  • Ap cietušās locītavas veidojas pietūkums un tūska;
  • Āda ir bāla un augt auksts;
  • Limited mobilitāte ekstremitāšu;
  • Ir celms.

Pirmā palīdzība mežģījums locītavu

Sniedzot pirmo palīdzību dislokāciju locītavu (elkonis, potītes, kakla, plecu, gūžas, ceļa uc), Jums ir vispirms uztveršanas un nekustīgas ievainoti ekstremitāti. Vietā dislokāciju nepieciešamību piemērot aukstu kompresi.

Bieži dislokācija var sajaukt ar lūzumu, tāpēc jums nevajadzētu iesaistīties neatkarīgā darbībā. Vispareizākais risinājums ir veikt cietušo uz slimnīcu, kur viņš tika veikta rentgena starus bojātā locītavu un būs medicīnisko aprūpi.

Ko nedrīkst darīt, palīdzot dislokāciju?

Nekādā gadījumā nemēģiniet samazināt izdarīt vai ievainoti ekstremitāti ar sevi, jo tas draud turpmāku kaitējumu kopīgajā kapsulas, vai kaulu fragmenti nobīde.

Nekādā veidā sniedzot pirmo palīdzību dislokācijas nevar uzlikt uz ievainoti ekstremitāšu karstu kompresi.

Mežģījums kājām. Pirmā palīdzība

Mežģījums pēdas bieži traumatisks raksturs. Galvenokārt ir rezultāts kaitējumu viņa kājām un pavada tās deformācijas kopīgajā, stipras sāpes, pietūkums, zilumi. Ja laiks nesniedz pirmo palīdzību dislokācija kājām, tas var izraisīt nopietnas komplikācijas.  Aukstu kompresi uz skarto locītavu - priekšnoteikums pirmās palīdzības dislokācija

Izmežģījumi kājas ir atšķirīgs. Visbiežāk tiek izmežģīju Patella un mežģījums pēdas.

Sniedzot pirmo palīdzību dislokācija kājām vispirms ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka tā ir pilnīga atpūta. Ja iespējams, ieteicams pārsējs ievainoto kāju uz kuģa, un skarto platību jāpiemēro ledu vai dvieli iemērc aukstā ūdenī. Alone nav ieteicams samazināt sarežģījumus, ārsts varēs sniegt ekspertu palīdzību.

Mežģījums pēdas. Pirmā palīdzība

Mežģījums potītes ir diezgan reti, bet bieži saskaras saplēstas saites vai lūzumi potītes. Visbiežākais iemesls mežģījums pēdas kļūst pilienu vai strāvas triecienu. Laikā mežģījums skarto kāju jūtas asas sāpes, kāju ir pietūkušas un deformēties.

Pirmā palīdzība mežģījums pēdas var būt tikai viens - pie ārsta. Tikai ārsts var veikt precīzu diagnostiku un noteikt ārstēšanas veidu. Lielākais, ko var darīt, - lai attēlotu un nekustīgas kāju. Ja cietušais piedzīvo daudz sāpes, jūs varat sniegt viņam pretsāpju.

Яндекс.Метрика