Pirmā palīdzība elektrošoku

 Elektrošoks ir visbīstamākais mājsaimniecība vai darba traumas
 Elektrošoks ir visbīstamākais mājsaimniecība vai darba traumas, kas vienmēr pavada augstu procentu mirstību. Ietekme elektriskās strāvas uz cilvēka ķermeni, ir tāds, ka cilvēks bieži attīstās spēcīga apdegums un audu sakaršanu, un ir pārkāpums daudzi no iekšējiem orgāniem.

Pirmā palīdzība elektrošoku būtu galvenais mērķis ir apturēt pašreizējo ietekmi uz ķermeni cietušā. Arī tad, kad elektriskā šoka nepieciešams krūškurvja kompresiju un mākslīgā elpināšana, ja pamanāt, ka cietušajam nodarīti sirds apstāšanās. Viss dega par ietekmes pašreizējā dzīvesvietā ir rūpīgi jāapstrādā un uzlikt tām apsēju.

Kā parasti notiek šoks?

Damage elektrošoku, elektriskās strāvas triecienu un aicināja laikā. Elektrošoks notiek, ja tiek pakļauti cilvēka audu mājsaimniecības elektriskās izlādes lieljaudas vai pēc tam zibens.

Kā likums, iemesli sakāvi elektroenerģijas bieži ir bojāti elektroierīces, un elektrības bojājums uzņēmumiem, neievērošana drošības noteikumiem, strādājot ar elektrisko ierīču, vadi dangling elektropārvades līnijas. Strāvas ietekme uz cilvēka ķermeni ir atkarīga no spēku strāvas un sprieguma, strāvas veidi iet caur ķermeni, vispārējā veselības cietušajam, kā arī, cik ātri viņš ārstē pie elektriskās strāvas triecienu.

Features šoks

Kad iet caur ķermeņa elektriskās strāvas izraisa karsēšanu, audu, kas bieži noved pie apdegumiem un orgānu bojājumu un audos. Elektriskās apdegumus sauc arī par "pašreizējie etiķetes", kā tie rodas pie ieceļošanas un izceļošanas no strāvas. Pēc izskata tie var likties diezgan nenozīmīgs, bet patiesībā elektrisko apdegumus dziļāk, bieži kaitē muskuļus, orgānus un kaulus.

Kad elektriskā šoka var rasties sirdsdarbības apstāšanās, tāpēc vispirms atbalsts elektrošoku, ir būtiska. Arī elektrisko negadījums var izraisīt elpošanas apstāšanos.

Pazīmes šoks

 • Nav tālu no cietušā ir tukša avots elektrisko strāvu;
 • Cietušais ir bezsamaņā;
 • Uz ādas virsmas ir apdegumi no strāvas trieciena;
 • Cietušais apdraudēta elpošanas funkciju;
 • Pulse aritmijas, ļoti vājš vai neeksistē;
 • Raksturīgi, ieplūdes un izplūdes electrocharge atrodas uz kājām vai rokām.

Elektrotrauma ir ļoti bīstami šajā īsu iedarbības elektrisko strāvu var izraisīt sirds mazspēju un elpošana. Tāpēc tiesības sniegt pirmo palīdzību, lai elektriskās strāvas triecienu tieši uz vietas bieži vien ir izšķirīgais faktors glābšanas upuri.

Ja Jums ir šādi simptomi, bet elektriskā šoka ir steidzami nepieciešams, lai izsauktu ātro palīdzību:

 • Par impulsu (sirds mazspēja) trūkums;
 • Apstāšanās vai elpošanas distress (nevienmērīga elpošana);
 • Nevienmērīga sirdsdarbība, sirds ritma traucējumi;
 • Samaņas zudums;
 • Krampji;
 • Muskuļu un muskuļu sāpēm kontrakcijas;
 • Nejutība vai tirpšana ekstremitātēs.

Pirmā palīdzība elektrošoku pirms ierašanās ambulance

 Pirmā palīdzība elektriskās strāvas triecienu: ventilācijas un krūškurvja kompresiju
 Pirms ierašanās ambulance novērtēt situāciju. Nav uzreiz pieskarties upuri, jo viņš joprojām varat reibumā elektriskā strāva. Tādējādi, pieskaroties cietušajam, kā jūs varat sajust elektrošoku. Ja iespējams, vispirms izslēdziet strāvas avotu (izslēdziet slēdzi, noskrūvēt spraudni, uc) Ciktāl iespējams, būtu cik vien iespējams virzīt atpakaļ strāvas avotu no cietušā, izmantojot sausu tēmu, non-veikšanu (koka nūju vai filiāle).

Ja ir nepieciešams, lai push cietušo no strāvas padeves, atcerieties, ka cilvēka ķermenis ir lielisks elektrovadošu, tāpēc nevajadzētu uzskatīt par kailām rokām pakļauti ķermeņa daļas ietekmēta. Attiecas tikai uz šādām daļām sauss viņa drēbes, un pat labāk izmantot gumijas cimdus vai, ārkārtējos gadījumos, ietiniet rokas sausu zīda audumu.

Kad esat sniedzis izbeigšanu elektriskā strāva, ņemiet vērā cietušā klātbūtne dzīvības pazīmes (pārbaudiet pulsu lielo kuģu). Ja nav dzīvības pazīmes, veikt CPR avārijas seku likvidēšanas elektrošoku, proti, mākslīgo elpināšanu un krūškurvja kompresiju.

Ieskatieties pakļauti ķermeņa zonās skarto, mēģināt atrast ieceļošanas un izceļošanas elektrisko strāvu. Cover apdegums tīru, un vēl labāk - sterilu drānu. Neizmantojiet šo dvieli vai segu, jo šķiedras tās var viegli pieturēties pie nodedzinātas jomās.

Lai uzlabotu darbību, sirds, cenšas palielināt asins plūsmu, lai to. Lai to izdarītu, cietušais jānovieto tā, lai tās krūtis bija nedaudz zem kājām.

Atcerieties, ka visi elektriskās strāvas triecienu upuriem ir steidzami hospitalizēti!

Яндекс.Метрика