Pirmā palīdzība slīkšanas

Noslīkšana - to Pirmā palīdzība slīkšanas atkarīgs no tā tipa
 stāvoklis, elpceļu ir piepildīta ar ūdeni (netīrumiem, nogulumu), kā rezultātā traucētu gaisa plūsmas plaušās. Ja kādu laiku cietušais netiks dota pirmās palīdzības slīkšanas, sirds apstāšanās notiek, viņš mirs.

Pirmā palīdzība noslīkšana ūdenī

Pirmā palīdzība slīkšanas sākas uz ūdens. Lai to izdarītu, ietaupīt man vajadzētu zināt, ka brīdī, kad noslīkst cilvēks mēģina iegūt no dīķa, viņš (apkārt), ražojot bezsamaņā un nekoordinētas kustības var pull viņam līdzi. Lai no tā izvairītos, ja negadījums noticis netālu no krasta, ir nepieciešams, lai mēģinātu glābt slīkšanas neieejot ūdeni, nododot viņam jebkādu peldošu objektu vai nūju. Ja tas neizdodas veikt, ir nepieciešams peldēt noslīkst vīrietis no aizmugures. Ņemot viņam roku un padusēs pagrieziena atpakaļ, peldēt uz krastu, kur tie uzreiz ir nepieciešams sniegt pirmo palīdzību slīkšanas un izraisīt "ātri". Ja iespējams, cietušais ir nepieciešams, lai saglabātu verbālu kontaktu.

Veidi noslīkšanas un pirmās palīdzības par viņiem

Ir divu veidu noslīkšanas - bāli (baltais asfiksija) un zilā (blue asfiksija vai noslīkšana true). Šie vārdi norāda ādas krāsa cietušā (baltā un zilā, attiecīgi).

Pale slīkšana notiek tad, kad cilvēks ir iemērkts ūdenī bezsamaņā vai stāvoklī panikas šoks, piemēram, katastrofas laikā. Kā rezultātā nokļūst organismā ar aukstu ūdeni, ir pēkšņa sirds apstāšanās un elpošanas. Ierindojās balsenes ūdenī veicina refleksu noslēgumu balss spraugas, kā rezultātā elpceļi neizbraucami un iekļūšanu ūdens plaušās notiek. Tieši tāpēc gaiši slīkšana ir labvēlīgāka prognoze saglabāšanai dzīves upuri.

Pirmā palīdzība noslīkšanas bāli veids jādod uzreiz pēc izņemšanas upuri krastā. Ja viņš neelpo, jums ir jāsāk mākslīgo elpināšanu, kas ir šādi:

 • Novietojiet upuri uz cietas virsmas, throwing galvu atpakaļ;
 • No metāllūžņu materiāliem (apģērbu, spilveni, uc) šādus ruļļos un laiž viens zem pleciem, un abas puses galvas;
 • Atlaidiet krūšu, vēdera un kakla cietušā no spiediena apģērba;
 • Atveriet savu muti un būs push apakšžokļa. Ja Jums ir mutē vemšana, tos novērstu;
 • Pinch cietušā degunu un ieelpot, turiet lūpas, lai viņa mutē. Tad lēnām un uzmanīgi izelpot;
 • Ja cietušais pēc notikušā nesāka elpot, tad saskaita līdz četriem, atkārtot elpu.

Nepastāvot sirdsdarbības kopā ar mākslīgā elpināšana, ir nepieciešams veikt krūšu kurvja kompresiju:

 • Put jūsu plaukstām (pa vienam) uz upura krūtīs;
 • Iztaisnot jūsu līkumiem un virzīt savu svaru par to;
 • Padarīt nepieciešams ne mazāk kā 30 kompresiju, ilgums katra aptuveni 1 sekundi.

Pārmaiņus veicot mākslīgo elpināšanu un krūškurvja kompresiju (ik pēc 30 krūšu kurvja kompresiju "atšķaidīti" divas ieelpas), ir iespējams saglabāt cilvēka dzīvību, nav dzīvības pazīmes, apmēram stundu. Tādēļ, jums ir darīt šo procedūru, kamēr elpošana vai līdz ierašanās ātro palīdzību.

Ja jūs apmeklējat Sirds masāža - pirmās palīdzības slīkšana
 Nav sagaidāms, ka veselības aprūpes darbinieki izbeigt pirmās palīdzības sniegšanā noslīkšanas ir nepieciešama tikai tad, ja organisms cietušā būs cadaveric vietas un būs skaidrs, locītavu stīvums, citiem vārdiem sakot, stingrību mortis.

Blue slīkšana notiek tad, kad cilvēks pamazām iegremdē ūdenī, kura laikā viņš un visi spēki cenšas palikt uz virsmas. Šajā laikā, traucēta elpošana, cietušais sāk norīt ūdeni, kas nonāk kuņģī. Elpas trūkums izraisa anoksiju (tātad ādas parādās zils), kas sāk pieaugt ar galīgo iegremdējot. Kā rezultātā, pirmais cilvēks zaudē samaņu un attīsta plūda gaisma, un tad, apstājas sirds.

Par pirmās palīdzības sniegšanu slīkšanas zilo veidu, lai sāktu, lai atbrīvotos elpceļus no ūdens, lai aizpildītu tos. Lai to izdarītu, pagrieziet ķermeņa cietušā vēdera un izveidot līkumu no stumbra uz galvas, krūtīm (apakšējā daļā) par viņa kājas saliektas ceļa. Tajā pašā laikā ļoti vadītājs cietušajam, ir vēlams, lai noraidītu mazliet atpakaļ. Netērējiet laiku uz sirds ritma mērīšanai, jums ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk radīt rīstīties reflekss, ar pirkstu spiedienu uz saknes mēles. Par īstenot visus šos pasākumus vajadzētu veikt tikai dažas sekundes.

Kad klepus vai vemšana jābūt iespējams noņemt ūdeni no kuņģa un plaušas, izmantojot tās pašas manipulācijas - spiediens uz saknes mēles. Tas ir nepieciešams, lai veiktu līdz līdz vairs nav ūdens izvada no gaisa kanālu. Tad likts uz cietušā puses, silts to ar visiem līdzekļiem pie rokas (sega, dzeramais ūdens pudelēs, silda ar sauli un tā tālāk), pārvērsties sausas drēbes un gaidīt ierašanos ātro palīdzību. Ņemiet vērā, ka draudi sirds mazspēju, smadzeņu tūskas un plaušu un nieru mazspēju ir ietekmējusi saglabāsies 5 dienas. Tāpēc, pat ja labklājība ir jāņem uz slimnīcu, cik drīz vien iespējams.

Ja spiediens uz saknes mēles neizraisīja klepus vai rīstīties reflekss, un ūdens plūst no mutes, nav gabali pārtikas ēst, un vēl neelpo, tērēt laiku uz ieguvi ūdeni no plaušām un kuņģa cietušā vairs nav tā vērts. Uzreiz pārvērst to atpakaļ un sākt ieviest mākslīgo elpināšanu un krūškurvja kompresiju. Kā to darīt, tas ir aprakstīts iepriekš.

Kā jūs varat redzēt, šie divi veidi noslīkšanas un pirmā palīdzība, ja tie ir gandrīz identiski. Viņu vienīgā atšķirība ir procesā noslīkšanas, un lai palīdzētu.

Jāapzinās, ka gatavība novērst negadījumus uz ūdens, un pirmās palīdzības slīkšana ir katra cilvēka pienākums!

Яндекс.Метрика