Pirmā palīdzība stiepes

Stiepšanās - pilnīgu vai daļēju plīsumu saišu vai muskuļu. Visbiežāk stiepšanās notiek slodzes laikā, nesamērīgi cilvēka spējām. Stiepšanās var notikt arī ļoti aktīvas vai neērts kustību. Visbiežāk bojātas saites ceļa, elkoņa un potītes locītavas. Tiesības sniegt pirmo palīdzību spriedzi - atslēga uz ātru izveseļošanos.  CPR un pirmā palīdzība stiepes

Pirmā palīdzība sastiepumiem un muskuļu

Sastiepumiem bieži pārkāpa korekcijas funkciju un kustību ierobežojumu no stumbra un ekstremitātēm. Sākumā smagums spriedzi jutos nedaudz sāpes, jo saišu plīsumu atsevišķu šķiedru. Otrā pakāpe ir pievienots pietūkums, vieglas sāpes un invaliditāti īsu. Kad trešās pakāpes lielākā daļa šķiedru plosītos saišu. Plaisa pavada stipras sāpes un pēc tam nestabilitāti locītavu. Uzklikšķinot skaņu, kad traumas ierobežota mobilitāte un asas sāpes norāda uz iespējamu atdalīšanos no saišu kaulu.

Par pirmās palīdzības spriedzes ar cietušo tūlīt pēc traumas, jums ir noņemt savas kurpes un zeķes. Turklāt saskaņā ar bojāto locītavu ir nepieciešams pievienot kādu stendu, lai ekstremitātē paaugstināts pozīciju. Locītava ir vislabāk noteikt improvizētu riepa vai elastīgo saiti. Bojājumi locītavu, ir vēlams piemērot pārsējs iemērc aukstā ūdenī, lai mazinātu sāpes un pietūkums. Tad wrap locītavu būt slāni vati un pārsēju. Cietusī daļa nekādā gadījumā nevar attiecināt uz celma un fizisko stresu. Pēc pirmās palīdzības, nekavējoties vērsties jebkurā medicīnas iestādē. Pārvadāšanas laikā būtu jāsaglabā stāvoklis atpūtas un nekustīgums ietekmēto ekstremitāti.

Kriks - kaitējums muskuļu šķiedrām vai cīpslām locītavās un muskuļos. Individuālā muskuļu audu stiepes var būt bojāta. Kriks bieži tiek sajaukts ar sastiepums. Uz vietas bojāto muskuļu spriedzi var būt pietūkums un asiņošana.

Pirmā palīdzība stiepjas muskuļi jums ir nepieciešams, lai ir, lai apturētu asiņošanu un iespējamo izņemšanu audzēja. Tūlīt pēc traumas bojātā platība būtu ledus vismaz divdesmit minūtes, un pēc tam divas dienas pieteikties ledus pārvadāšanai ik pēc četrām stundām. Arī uz kaitējuma vietā vajadzētu uzlikt spiediena pārsējs un noteikt cietušai ekstremitāti labā stāvoklī. Ja ir sāpes ekstremitātēs fiksēto pēc pirmās palīdzības pie stiepjas muskuļi vislabāk sazināties ar medicīnas iestādē. Pēc traumas, jums vajadzētu regulāri veikt vingrinājumus, lai varētu atgriezties nozaudētās muskuļu funkciju.  Noteikumi pārsēji par pirmās palīdzības stiepes

Pirmā palīdzība stiepjas kāju

Stiepšanās kājas - daļēju vai pilnīgu plīsumu ligamentous audu .  Stiepjas kāju vieglas izpaužas nenozīmīgs sāpes vai nelielu pietūkumu .  Stiepjas kāju mērena raksturo iezīmēts pietūkums nozīmīgām sāpīgas sajūtas .  Šajā posmā stiepjas cietušajam tiek uzskatīta par ne-transportējamas un nelietojams .  Par trešās pakāpes celms raksturo asas, un diez vai sāpes vietā bojātā saišu .  Šis stiepšanās veids var novest pie nepareizas veidošanos ekstremitāšu locītavu .  Pirmā palīdzība stiepjas pēdas jābūt pirms ierašanās medicīniskās palīdzības .  Bojātajā zonā, lai novērstu izplatīšanos tūskas ir labākais, lai ledu .  Protams, tas ir nepieciešams, lai noteiktu, nesalaužot cirkulāciju .  Ja bojāta potītes daļa vislabāk novietots leņķī četrdesmit pieci grādi .  Nākamajā dienā bojāts platība ir labāk nevar likt ledu un siltu apkures spilventiņu .  Ja pēc pirmās palīdzības sāpes ekstremitātēs netiek samazināts, jums vajadzētu meklēt profesionālu medicīnisko palīdzību ķirurgs .

Pirmā palīdzība stiepjas kājas

Pazīme spriedzes kājas parasti vietējais asas sāpes viegli pavelkot raksturs, kas neiztur ar laiku. Drīzāk, jo pirmā palīdzība pie stiepjas kājas, mazāk nopietns būs sekas traumas. Ar cietušās daļā iespējami drīz ir nepieciešama, lai veiktu sauso ledu. Ledus nepieciešams izdarīt ik pēc četrām stundām piecpadsmit līdz trīsdesmit minūtes. Vietā traumas ir nepieciešams noteikt stingru elastīgo saiti. Trešajā dienā ledus var aizstāt sasilšanas sildītājs. Ar nepanesamas sāpes, kas iet vispārējs vājums, muskuļu manāms, deformācija un bojātajā zonā mēģinot soli uz kājām vai viegli piespiež, ar izskatu plašu zilumi, un zaudējumu jutības ādas uz vietas kaitējumu, nekavējoties jāapmeklē ārsts.

Яндекс.Метрика