Lūpa

Skaista mute ir iespējams, visvairāk  Lūpu izmantojot pildvielas
 pievilcīgs un sexy daļa no sievietes sejas. Tomēr lūpu ir ārkārtīgi neaizsargātas pret vecumu laika gaitā, tie kļūst plānāki, to kontūras kļuvušas neskaidra, āda ap muti klāj smalkas līnijas. Kosmētika, pat dārgi, nodrošina tikai īstermiņa rezultātus, un tāpēc, ka tiem, kuriem izskats ir ļoti svarīga, laika gaitā, ir ķerties pie medicīnas metodēm korekcijas lūpām. Šāda iejaukšanās var ķirurģiski saukt cheiloplasty vai darbojas Lūpu un notika bez ķirurģiskas injekcijas metodi, izmantojot korekcijas pildvielas.

Jāatzīmē, ka plastmasa lūpu var ne tikai izlīdzināt grumbas un pievilkt sagging stūriem, kas ir būt anti-novecošanās, bet arī pilnībā mainīt formu lūpām, runājot lomā korektīvo iejaukšanās. Korekcija veids tiek izvēlēts atkarībā no vēlamā rezultāta un dažas īpatnības.

Ķirurģiska remonts lūpu vai chiloplasty

Chiloplasty tiek izmantots, lai radikāli mainīt formas lūpām. Papildus vecumu un vēlmi mainīt rādījumus par pamatu šādai darbībai varētu kalpot kā cistas, rētas, un papilomu. Arī plastmasas lūpas izmanto medicīnas anomālijām iemaukti lūpu vai lūpas. Plastmasas virslūpai pār izņemšanu spraugu notika agrā bērnībā, vislabākie rezultāti tiek sasniegti, ja operācija tiek veikta 3-6 mēnešiem.

Kā plastmasas virslūpas un apakšlūpu plastmasas, nav plašas un traumatiskas iejaukšanās, tomēr, sakarā ar to, ka šis reģions ir intensīvas asins apgādi, ķirurģija, vienlaikus ievērojami pēcoperācijas tūsku. Pacienti ir jābrīdina par to, nebaidīties un nepieņem šo nosacījumu kā komplikācija operācijas.

Pietūkums iet ātri, un aptuveni nedēļas laikā, un puse parasti ir jau iespējams izmantot kosmētiku. Ja operācija gāja labi un bez sarežģījumiem, rēta kļūst gandrīz nemanāms un viegli slēpts. Atsauksmes par plastmasas lūpām kopumā ir pozitīva - ietekme operācijas saglabājas uz mūžu. Neveiksmīgie plastmasas lūpas ķirurģiskās ir reti, jo to veic kvalificēti ārsti ķirurģiskas slimnīcā.

Contour lūpas, izmantojot pildvielas

Šis korekcijas veids tiek izmantots, lai palielinātu un izmaiņām formā lūpu, vai abi no tiem. Visbiežāk pildvielas tiek izmantoti dažādi BIOPOLYMER želejas. Manipulācija nav sarežģīta - pirmais darīt vietējo anestēziju, un tad gēls tiek injicēts lūpu un ar palīdzību masāžas izplatās to. Šajā gadījumā  Ķirurģiska remonts lūpām
   pēc injekcijas pietūkums arī notiek, bet pēc pāris dienām vēlamo lūpu formu.

Salīdzinoši jauna metode konturēšanas lūpas ir tauku injekcijas, lipofilling. Tā ir līdzīga parastajai konturēšanas, bet tā vietā no gēla uzpildes darbojas kā paša pacienta taukiem. Priekšrocības absolūtā saderība pildvielas, bet metode ir trūkumi - tas ir dārgi, izdzīvo tikai 30-40 procentus, kurš ar tauku šūnām, tāpēc procedūra ir jāatkārto vairākas reizes, un starp atbrīvojumu no lūpām var būt nevienmērīgs. Šī procedūra var efektīvi veikt gan plastmasas apakšlūpu un augšējo. Kopumā atsauksmes par plastmasas lūpām lieto tauku injekcijas, lipofilling ir pozitīvi daudzējādā ziņā, šī metode ir optimāla estētisko korekciju.

Kas nav ķirurģiskās plastmasas lūpu izmantojot BIOPOLYMER želeju vai paša tauku negatīvie ir tās trauslumu, jo gan gēla un taukus izšķīdina ar laiku.

Jo ilgāku efektu kā pildvielu dažreiz izmanto želejas, piemēram, silikona. Tie, salīdzinot ar biopolymeric dotu ilgtermiņa ietekme, bet šī metode korekcijas ir biežākais iemesls neveiksmīgu plastmasas lūpu kā saldētas pildījumu var izpausties kā blīvs pikas, radot nevienmērīgu reljefu, un pārvietoties auduma lūpām, un atdod to vajadzīgajā pozīcijā ļoti grūti.

Яндекс.Метрика