Blepharoplasty

Plakstiņi ir ne tikai funkcija aizsargāt mūsu organismu no stariem spožā saule, sazinieties ar acīm, putekļiem, mitruma radzeni. Turklāt tie ir svarīga estētisko lomu, sniedzot sejas izteiksmi konkrētas personas. Blepharoplasty - operācija, lai labotu formu vecuma

Kas ir blepharoplasty?

Operācija, kas tiek veikta pārveidojot plakstiņus un acu formu, ko sauc blepharoplasty vai plakstiņu operācijas laikā. Visbiežāk šī operācija tiek darīts kosmētiskiem nolūkiem. Operācijas laikā ķirurgs noņem lieko tauku veidojumi un izgriezts ādu.

Indikācijas Blepharoplasty plakstiņi

Tāpat kā jebkura cita operācija, blepharoplasty ir savas indikācijas. Tie ir šādi:

 • Nokarājas no apakšējā plakstiņa;
 • "Heavy," vai biezas plakstiņi;
 • Plakstiņu tūska, ko izraisa pārmērīgu zemādas taukiem;
 • Pārkāpšana acu kontūru pārkari ādas augšējo plakstiņu.

Pēc atsauksmēm, blepharoplasty var droši atbrīvoties no liekā tauku trūci un ādu, lai novērstu vai ievērojami samazināt vecumu redzami defekti, mainīt acu formu un formu plakstiņiem.

Kontrindikācijas blepharoplasty

Blepharoplasty ir kontrindicēta šādām slimībām:

 • Diabēts;
 • Akūta vai jebkuras hroniskas slimības saasināšanās;
 • Blefarospazma;
 • Konjunktivīts;
 • Venerisks slimības;
 • Jebkura slimība organismā;
 • Slimības asinīm, pārkāpjot tās recēšanu.

Veidi un paņēmieni Blepharoplasty plakstiņu

Ir dažādas metodes, ķirurģiskās korekcijas veidlapas vecumam. Pirms jūs veicat blepharoplasty, ārsts veic pārbaudi un pārbaudi viņa pacients. Tad, pamatojoties uz viņa individuālajām fizioloģiskajām īpašībām un atbilstoši vēlmēm, kosmetologs izvēlas optimālo metodi Blepharoplasty.

Pašlaik ir šādi Blepharoplasty:

 • Pie blepharoplasty - šī darbība ietver gan apakšējo un augšējo plakstiņu;
 • Augšējā blepharoplasty. Šīs iejaukšanās laikā ārsts pielāgo augšējo plakstiņu. Cut tiek veikta ar viņu dabiskā burzīties gadsimtā, padarot pēcoperācijas rētas ir gandrīz neredzams. Caur griezumu, ķirurgs noņem lieko tauku, savelk muskuļus gadsimtā un noņem lieko ādu.
 • Lower Blepharoplasty - korekcija apakšējā plakstiņa. Šajā operācijā, iegriezums tiek veikts saskaņā ar skropstu līniju no ārpuses. Taču pēdējos gados arvien vairāk kosmētikas ķirurgs sāka priekšroku transconjunctival griezumu veic iekšpusē apakšējā plakstiņa. Ar visiem kontiem, apakšējā plakstiņa blepharoplasty, ar šo metodi veic dod ievērojami labākus ilgtermiņa rezultātus.
 • Izmaiņas Āzijas tipa acu formu. Šis Blepharoplasty veids ne tikai mainīt formu griezuma acī, bet arī korekciju augšējā plakstiņa, kā arī anti-alias epicanthus.

Padarīt blepharoplasty var vienlaicīgi ar kādu citu veidu kosmētikas ekspluatācijai - apaļa sejas lifts, implantācijas zelta diegiem, endoskopija pieres, uc Sieviete acis pirms un pēc Blepharoplasty

Blepharoplasty vecums ilgst no pusgada līdz trim stundām. To var veikt ar vispārējo vai vietējo anestēziju.

Plastika pirms un pēc operācijas

Kaut plakstiņu korekcijas un tiek uzskatīts samērā vienkārša darbība, tas joprojām ķirurģiska procedūra, un tāpēc, pirms jums izlemt par to ir nepieciešams iziet medicīnisko apskati, kas varētu identificēt iespējamos kontrindikācijas operācijas. Parasti ārsti iesaka pāriet Blepharoplasty asinsaina, asins recēšanu, veikt elektrokardiogrammu un konsultēties ar ārstu.

Pēcoperācijas periods Blepharoplasty aizņem parasti labvēlīgs. Rehabilitācijas periods ir samērā īss un vieglas. Pirmajās dienās pēc iejaukšanās, var būt nedaudz pietūkumu, sāpes acīs. Bieži āda vecums ir dotted hematoma. Visi šie nepatīkama simptomi izzūd 7 - 10 diennaktis. Paātrināt atveseļošanos, izmantojot fizioterapiju (mikrostrāvas terapija, limfodrenāžas masāža). Un pēc nedēļas jūs varēsiet novērtēt rezultātu Blepharoplasty - pirms un pēc procedūras.

Rezultātam Blepharoplasty ir saglabāta, lai gados, tas ir ieteicams izmantot speciālus gatavošanos kontūras korekcijai.

Яндекс.Метрика