Hymenoplasty

Hymenoplasty - ginekoloģiskās operācijas, lai atjaunotu himēns.

Galvenais uzdevums Galvenais mērķis Hymenoplasty - slēpt klātbūtni seksuālo pieredzi
   Hymenoplasty - slēpt klātbūtni seksuālo pieredzi un seksuālo kontaktu pagātnē. Vēsturiski, vīrieši vienmēr tiecas veidot nopietnu laulības attiecības, ņemot sievu meitenēm, kuras nav seksuālo pieredzi. Kas pasaulē mūsdienu attiecībām starp vīriešiem un sievietēm, šķiet, uz ilgu laiku šis kaitējums būtu atcelts, bet, diemžēl, tā nav. Neesamība jaunavības plēve, lai precēties jauna sieviete var būt izaicinājums, ne tikai viņai, bet arī par viņas mīļāko. Šādos gadījumos, sievietes nolemj dot hymenoplasty gandrīz perfektu rezultātu, lai atrisinātu šo problēmu.

Pēc atsauksmēm, Hymenoplasty ir pareizā izvēle šādās situācijās:

 • Ētikas un reliģiskās pārliecības par nākotni laulātā ģimenes vai meitenes ģimenē;
 • Psiholoģiskā trauma no meiteni, cietušā vardarbības;
 • Sieviešu seksuālo pieredzi pagātnē, kas nav zināt viņas izvēles klātbūtne;
 • Vēlme panākt novitāte partneru attiecības.

Pirmā operācija tika veikta Hymenoplasty 1962.gadā, ginekologs no Italy Bernoulli veikti viņai savu meitu. Tiklīdz pasaule uzzināja par šo iespēju tikai nākamajā gadā, operācija tika veikta vairāk nekā 35 tūkstoši meitenes no Eiropas.

Mūsu laika intīmā plastmasas ķirurģija himēns restaurācijas ir viens no visvairāk pieprasītie pēc plastiskās operācijas, un atsauksmes par Hymenoplasty vairumā gadījumu, tikai pozitīvi.

Hymenoplasty pirms un pēc

Tātad, ja lēmumu, lai atjaunotu himēns pilnībā atbalstīts, tas ir tas, ko jums jādara, pirms un pēc Hymenoplasty:

 • Noteikti iet padziļinātu aptauju ar sarežģītu analīzes ginekologa ar veikšanu videokolpografii;
 • Iziet pārbaudi un konsultēties terapeits padarīt X-ray un elektrokardiogrammu (EKG).

Lēmums par iespēju operācijas, ārsts notiks tikai pēc tam, ņemot vērā to, šādas pārbaudes rezultātiem.

Tieši operācija Hymenoplasty iet pietiekami ātri, bet, lai sasniegtu vēlamo efektu, un, lai izvairītos no sarežģījumiem, būtu stingri jāievēro visām rekomendācijām ārstam. Dažas dienas pēc operācijas nav ieteicams:

 • Veikt vannā (duša tikai);
 • Izvairieties no peldēšanās atklātā ūdenī, pirtis, saunas;
 • Stingri izvairīties intīmas attiecības.

Tur Hymenoplasty - operācija, lai atjaunotu himēns
 Īpašas uztura ieteikumi: pirmajās dienās, jums ir jādod priekšroka šķidro diētu, neveidotos gāzes zarnās. Ja jums sekot visiem ārsta rekomendācijas pirms un pēc Hymenoplasty, tā sadzīst visu ātri, ņemot vērā labas asins piegādi maksts, un nepastāv turpmāki sarežģījumi rodas.

Kā atjaunot bojātās himēns

Ir vairāki galvenie veidi ķirurģija Hymenoplasty:

 • Short Hymenoplasty (refloratsiya);
 • Ilgtermiņa vai trīsslāņu Hymenoplasty.

No Hymenoplasty izvēle ir atkarīga no tā, ko rezultāts Jums ir vērsta. Ja jums ir nepieciešams, lai iegūtu vēlamo rezultātu pēc nedēļas vai divām, ķirurgs sews bojāto jomas himēns kopā, imitē formu himēns, kā tas bija pirms sākuma seksuālo aktivitāti, izmantojot absorbējošie šuvju materiālu. Jums ir jāzina, ka refloratsiyu var veikt ne vairāk kā divas reizes, jo paliekas Himēns kļūt plānāki.

Situācijā, kad vēlaties saglabāt savu nevainību uz ilgu laiku, eksperti izmanto īpašu metodi, tā saukto trīsslāņu Hymenoplasty kurā trīs slāņu audu maksts ieejas faktiski veido jaunu himēns. Par šo daļu no maksts gļotādas, no kura himēns sevi un izveidot, pārvietot tieši savā vestibils, tās trīs slāņi ushivaya pieņemts gļotādas audus. Šuves nav nepieciešams noņemt, jo laika gaitā pavedieni izšķīst paši.

Atjaunoja veids trīsslāņu Hymenoplasty himēns klātesošo neiespējami atšķirt pat ginekologs profesionāļiem vēl neiespējami tas būs izprast nākotnes laulātais. Nav svarīgi, cik daudz laika pagājis no brīža, kad jūs veicāt trīsslāņu hymenoplasty pirms pirmā dzimumakta, šī metode garantē gan atjaunošanu nevainību, un kādi pazīmes jaunavības plēve nevainības laupīšanu būt dabiski un pašsaprotami.

Pasaule mums apkārt strauji mainās, bet neskatoties uz to, un tagad Hymenoplasty joprojām ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem pēc plastiskās operācijas. Ja apstākļi piespiest sievieti veikt šo soli, tas var būt pārliecināts, ka rezultāts būs apmierināt viņu vēlmes.

Яндекс.Метрика