Intimate Plastic

Intīms Plastic - virziens plastiskā ķirurģija, kura mērķis likvidējot fiziskus defektus un korekcijai estētisko defektu dzimumorgānus. Intīms plastmasas, lai sievietes varētu veikt korekciju mazo un lielo kaunuma lūpu, lai atjaunotu himēns un maksts sienas (īpaši svarīgi pēc dzimšanas). Intīms Plastmasas vīriešiem ir labot estētisko defektu dzimumlocekļa, palielināt to, protezēšana. Intīms Plastic kaunuma majora - labiaplasty

Intīmā Plastmasas Sievietes: Key korekcija

Starp galvenajiem veidiem intīmo plastmasas veikto sievietēm izdalīt hymenoplasty, labiaplasty, plastmasas maksts, kaunuma minora plastmasas. Kā likums, medicīnas indikācijas intīmai plastmasas neeksistē.

Hymenoplasty - darbība, kuras mērķis ir atjaunot himēns. Šis plastmasas veids nav intīmas medicīnas pierādījumi un ir tikai ieteikuma raksturs. Restaurācija himēns tiek praktizēta sieviešu izdzīvojušajiem izvarošanas, būdams neapstrādāta, kā psiholoģisku terapiju. Hymenoplasty var veikt vienam pacientam vairākas reizes. Operācijas laikā plastikas ķirurgs sews nepilnu himēns kurā ievainoti un plānāks ar katru turpmāko plīsumu dzimumakta laikā.

Labiaplasty - veida intīmo plastmasas, kuru mērķis ir koriģēt izmēru un formu kaunuma majora sievietēm. Indikācijas labiaplasty sievietēm ir:

 • Modificēta forma kaunuma majora traumas;
 • Trūkst attīstības kaunuma majora.

Starp personiskiem faktoriem, kas motivē sievietes meklēt intīmas plastmasas labia majora, sadalītu:

 • No kaunuma majora asimetrija;
 • Lielu un mazu kaunuma lūpu disproporcija;
 • Paviršība no kaunuma majora;
 • Palielināts izmērs kaunuma majora.

Palielināts kaunuma majora tiek darīts ar lipofilling - izmantojot pacienta paša tauku, lai pievienotu apjomu ar kontūru injekcijām. Retos gadījumos, šāda veida intīmo plastmasas sieviešu lietots biosaderīgs želejas un pildvielas. Tas tiek sasniegts tikai pagaidu efektu palielinot apjomu kaunuma majora, kas, atkarībā no pildvielas veida ilgs no 1 līdz 3 gadiem.

No kaunuma majora samazināšana notiek, jo viņu vecuma un fizioloģiskās izmaiņas. Nozīmīga ķermeņa masas palielināšanās labors palīdzēt palielināt izmēru kaunuma lūpu.

No kaunuma majora samazināšana ir balstīta uz divām metodēm:

 • Rezekcija ādas audu, kad veica izgriešanu lieko ādas kaunuma majora;
 • Tauku atsūkšana - ietver liekā tauku intīmā jomā, kas var ievērojami samazināt izmēru kaunuma majora.

Maksts apvieno virkni plastiskās operācijas, kuru mērķis ir atjaunot formu un izmēru maksts pēc traumām un lūzumiem, kas iegūta kā rezultātā sarežģītā darba, kā arī likvidēt iedzimtu defektu (aplāzija - fiziskā prombūtnē maksts plašās ieejas maksts).

Maksts parādīts pacientiem vecumā no 25 līdz 55 gadiem, kuri nav plāno turpmāko dabas dzemdībām.

Galvenās metodes, veicot šāda veida plastmasas ir intīma colporrhaphy - izgriešana no maksts sienām iedragājuši ar sekojošu sašūšanas.

Plastmasas Labia minora - virzienu intīmās plastmasas sievietēm, ierosinot korekcijas formas un lieluma kaunuma minora. Ar šāda veida intīmo plastmasas norādes ir diskomforts un sāpes sievietes dzimumakta laikā, valkājot apakšveļa, fizisko aktivitāti.

Korekcija kaunuma minora prasa augsti kvalificētu plastikas ķirurgs šajā jomā intīmas plastmasu, jo problēma ir ne tikai operācija likvidēšanā fizisku diskomfortu, bet arī saglabājot estētisko pievilcību, kā arī jūtīgumu intīmo jomās sievietēm.

Intimate Plastic Men

Intīmā plastmasas vīrieši ierosina dzimumlocekļa garumu, biezumu, apgraizīšana, falloprotezirovanie pieaugumu. Apgraizīšana - tsirkumizatsiya, intīmas plastmasas vīriešiem

Tsirkumizatsiya - virziens intīmo plastmasas, kas liecina apgraizīšanu. Šī intīmo plastmasas vīriešu veida veica gan personīgiem uzskatiem (attiecībā uz veselību, jutīgumu, reliģija), un medicīnisku iemeslu dēļ (phimosis - fizioloģisko iezīme struktūras dzimumlocekļa, kurā galva nevar atklāja, balanopostīts - no dzimumlocekļa galviņas iekaisumu un priekšādiņas un dzimumlocekļa) .

Pagarināšana penis tiek darīts ar ligamentomii - samazinot apturoša saišu. Anatomiskā uzbūve dzimumlocekļa ietver divas kavernozs ķermeni: flush un virsmu. Apturošo saišu uztver slēpto kavernozs ķermeni. Tas ļauj pagarināt penis tiek griezti, izmantojot savu iekšējo potenciālu.

Intīmā plastmasas vīrieši nozīmē arī in biezumu dzimumlocekļa palielināšanu. Pamata metodes šāda veida intīmo plastmasu:

 • Transplantācija muskuļu pārloku;
 • Lipofilling;
 • Transplantācija ādas un tauku gūžas pārloku;
 • Implantācija no resorbable matricas dzimumlocekļa.

Transplantācijas pacienta paša audu dod konsekventus rezultātus, ar atgrūšanas risku ir pietiekami liels. Lipofilling un izmantošana resorbable matricas sniedz tikai īstermiņa rezultātus, un risks noraidīšanu ir samazināts līdz minimumam.

Faloprotezirovanie - virziens intīmo plastmasas, kas šodien ir radikāla metode pastāvīgā atveseļošanās erektilās funkcijas. Galvenais norāde uz operācijas ir impotence, erekcijas traucējumi, kurā konservatīvās ārstēšanas metodēm paliek bezspēcīgi. Paņēmiens paredz implantēt dažāda veida protēžu (cietas plastmasas, piepūšamās) organismā dzimumlocekļa.

Intīms plastmasas pirms un pēc

Raugoties uz priekšu, lai intīmas plastmasas pirms un pēc, pacienti var lūgt padomu vairākiem vadošajiem speciālistiem šajā jomā. Lielākā daļa ķirurgi, kuri specializējas šajā jomā, ir portfelis, kurā intīmas fotogrāfijas pirms un pēc plastmasas. Atrast reālus piemērus darbu internetā ir ļoti grūti.

Intīms Plastic: pacientu atsauksmes, ieteikumi ķirurgi

Pieņemot lēmumu rīkot intīmas plastmasas viedokļus par pacientiem, kas saņem šāda veida operācijas ir ļoti svarīgi. Paturiet prātā, ka tiešās medicīniskās indikācijas vairākuma nav manipulācijas. Katram pacientam ir realizēt sevi nozīmi un riskus operācijas. Intīmā plastmasas atsauksmes, ko var atrast globālajā tīklā, ir pilna ķirurģiska procedūra, kas var izraisīt nopietnas komplikācijas.

Яндекс.Метрика