Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšana ir viens no populārākajiem plastiskās ķirurģijas virzienā mammoplasty.  Iespējas vietu implantiem par krūšu palielināšanu
 Palielināšana mammoplasty ir pilns ķirurģiska procedūra. Krūšu palielināšanas operācijas veic vispārējā anestēzijā un prasa rūpīgu sagatavošanu pacienta, kā arī tās atrašanās vietu klīnikā (laiks mainās atkarībā no operācijas sarežģītības un pacienta stāvokļa). Šobrīd mēs izstrādājām un veiksmīgi praktizē dažādas metodes, krūšu palielināšana, izmantojot dažādus implantus. Par operācijas indikācijas ir galvenais šūnu aplāzija (trūkst piena dziedzeri), primārais hipoplāzija (nepietiekama attīstība no krūts), kāpināšana krūts, mastectomy (ķirurģiska noņemšana dziedzera, gan pilnīgas un daļējas).

No vēstures palielināšanas mammoplasty

Krūšu palielināšana nepieciešamība noteica slimības, kas nepieciešams, izgriešanu krūts audu vai rezultāta deformācijas asimetrijas krūts sievietēm .  Pirmais mēģinājums tika veikts krūšu palielināšana 1889 .  Kā pildījumu (implantu), izmantojot šķidro parafīnu, kas tika ieviests uz krūts dziedzera ar injekcijas .  In 1895, pirmā operācija tika veikta, lai palielinātu izmantojot pacienta paša audiem (šajā gadījumā, Lipoma izgriešana gūžas daļu pacienta) .  Neapmierinoši darbības rezultāti noveda pie vēl meklētu alternatīvus materiālus par implantu ar krūti .  Tādējādi visā vēsturē, ārsti izmanto stikla bumbiņas, vērša skrimšļus, polistirols, polivinilhlorīds sūklis poliuretānu, ziloņkaula un daudzus citus materiālus .  Ievads Šādu materiālo rezultātu attīstībā iekaisumu krūšu audos, infekcijas, audu nekrozi, noraidīšanu implantēto materiālu .

Tikai 60s 20. gadsimta pirmo reizi medicīnas prakses krūšu palielināšana tika izmantoti silikona implanti, ir prototips no krūšu implantiem, kas tiek izmantoti mūsdienu plastiskās operācijas. Apvalka implanti atļaut pirmo molekulu pildvielas (uzpildes materiālus), kā rezultātā attīstībā aseptiskos iekaisumu pacientiem, un gluda virsma implanta noved pie attīstības kapsulas kontraktūra.

Jo 80 gadus, zinātnieki ir hipotēze, ka izmantoti silikona krūšu implanti provocēt attīstību krūts vēzi. Vadība Kvalitātes kontrole Pārtikas un zāļu pārvalde (Food and Drug Association) ir veikusi daudzi pētījumi nav atraduši pierādījumus par šo minējumus un atspēkojums. Mūsdienu krūšu implanti ir pilnīgi droši par pacientu veselību, un novatoriskas tehnoloģijas, lai nodrošinātu dabas topogrāfija, formu un taustes atsauksmes, kad pieskaroties krūšu palielināšana.

Metodes krūšu palielināšana. Non-ķirurģiskās metodes. Implanti

Ir divas galvenās metodes krūšu palielināšana: ķirurģiskā un bez ķirurģiskas prakse.

Ķirurģiskās metodes krūšu palielināšana atšķiras piekļuvi krūts veida:

  • Submammary piekļuve - secēšanas no audiem submammary reizes, kas ir ērtākais, lai ķirurgs, nodrošinot plašāku piekļuvi audos, un vēlams, lai pacientiem, jo ​​rēta ir paslēptas reizes;
  • Periareolar piekļuve - secēšanas audu ap areola. Tiek pieņemts, ka areola rētas mazāk pamanāmas, taču šī metode ietver bojājumu risku un rētas kanālos, kas novērš dabas zīdīšana ar krūti;
  • Paduses piekļuve - secēšanas audu padusē pacienta ir visvairāk traumatiska metode krūšu palielināšanās. Galvenā priekšrocība tehniku ​​ir pilnīgs trūkums rētas uz krūtīm.

Ar metodi ievietojot implanti ir izcili iestatīšanas implanti tieši zem krūts dziedzera un zem krūšu muskuļa. Pēdējos gados, plastikas ķirurgi teikt vēl krūšu implantu izvietojuma procedūru saskaņā ar krūšu muskuļu šķiedrām, kas faktiski atrodas zem krūšu dziedzeriem.

Bez ķirurģiskas metode krūšu palielināšana saistīta sarežģīts uzdevums, uztura bagātinātāji, hormonālās ārstēšanu (nepilngadīgais krūšu palielināšana ir viens no blakusparādībām dažu medikamentu grupām). Jāatzīmē, ka fiziskā slodze neefektīvs, jo tas ir saistīts krūšu muskuļus. Pašā krūts nesatur muskuļu audus. Papildinājumi un hormonālās narkotikas dot tikai īslaicīgu nelielu pieaugumu krūts.  Ievietošana implantiem - viena metode krūšu palielināšana

Mūsdienu implanti atšķiras formas (apaļas, asaras), virsmas faktūru (gluda un salātu strukturētas) un aizpildot (sāls, želeja, hidrogēla). Forma un lielums implanta izvēlēti individuāli, pamatojoties uz pacienta krūtīm dabiskā reljefa.

Rehabilitācijas periods pēc krūšu palielināšanas operācijas

Rehabilitācijas periods pēc krūšu palielināšanas operācijas ir raksturīgs pietūkums, sāpīgums, zilumi. Pirmie 14 dienas pēc operācijas, pacienti redzams pilnīgu atpūtu. Pirmā mēneša laikā, jums ir nepieciešams valkāt kompresijas apģērba speciāli izvēlēta. Gada pirmajos trīs mēnešos pēc krūšu palielināšanas pacientiem jāizvairās no aktīvas vingrošanas, baseins, sauna. Galīgais rezultāts pēc krūšu palielināšanas operācijas var novērtēt tikai pēc 9-12 mēnešiem.

Krūšu palielināšana: Atsauksmes no operācijas

Pirms lēmuma pieņemšanas par krūšu palielināšanu, atsauksmes par kuru ir pretrunīgi, pacientam ir jāsaprot, ka implanti - pilnīga darbība, nav kosmētikas procedūru, kas paredz noteiktus riskus veselībai. Lai novērstu negatīvo ietekmi ķirurģijas pacientu tiek aicinātas izvērtēt esošās metodes krūšu palielināšanas operācijas, pieejamos veidus implantiem, kā arī apmeklēt vairākas plastikas ķirurgu apspriedās. Krūšu palielināšana, atsauksmes no kurām ir pieejami globālajā tīklā, tas prasa daudz pieredzes no plastikas ķirurgs šajā konkrētajā virzienā. Kļūda operācija var izraisīt nevēlamas sekas, kas izpaužas kā asimetrijas, dažādu izmēru, redzamā rētas, kā arī attīstību kapsulas kontraktūra, iekaisuma noraidīšana implanta un tā bojājumiem operācijas laikā.

Krūšu palielināšana pirms un pēc

Daudzi plastikas ķirurgi piedāvātu pacientiem pārbaudīt portfeli, kas apvieno darbu ķirurga par krūšu palielināšanu, pirms un pēc. Tas skaidri liecina par rezultātiem, kas ļauj pacientiem izvērtēt patiesās iespējas darbību. Portfelis redzams fotogrāfijas pacientu un par krūšu palielināšanu rezultātus pirms un pēc dažādiem leņķiem. Datoru modelēšana ļauj mums pielietot vēlamo proporcionāli faktiskajam fizisko tēlu pacientam.

Яндекс.Метрика