Krūšu samazināšana

Sievietes, kas ir neapmierināti No krūšu samazināšanas operācijas princips
 forma un izmērs krūtīm, var iedalīt tiem, kuri vēlas, lai palielinātu krūtis, un tiem, kam nepieciešams, lai to samazinātu. Pirmajā gadījumā, operācija tiek darīts tikai, lai uzlabotu estētiku, krūšu samazināšanas operācijas bieži ir nepieciešams, lai uzlabotu veselību sievietei.

Plastiskā ķirurģija, lai samazinātu izmēru krūts sauc samazināšana mammoplasty.

Iemesli krūšu samazināšanas

Lai noteiktu, vai sievietei ir iemesls, lai samazinātu krūts un cik tie ir nopietni, ir speciālists, kurš izskaidros sarežģītību procedūras, ir noteikti radīs, iepazīties ar riskiem un profesionālās ētikas normas, pēcoperācijas periodā.

Ne visi no lielām krūtīm īpašnieki uzskata, ka tas trūkums, un tikai nopietnas veselības problēmas var izraisīt pārdomāt tā samazināšanai. Svars krūts dziedzera vairāk nekā 0, 5 kg dod lielāku slodzi uz mugurkaulu, kas ievērojami palielina risku, iegādājoties šādas problēmas:

 • Sāpes krūšu mugurkaula, un kakla, izstaro uz pleciem;
 • Mastodīnija - sāpes krūtīs;
 • Elpas trūkums (jo sievietēm ir krūšu elpošana);
 • Kairinājums autiņbiksīšu izsitumi un ādas iekaisumu zem krūtīm;
 • Grūtības diagnosticēt krūts slimības;
 • Ierobežot fiziskās aktivitātes.

Ar vecumu, šīs problēmas ir sajauktas tikai. Sakarā ar nevienmērīga slodze uz mugurkaula osteohondrozes un skolioze notiek, un muguras un kakla ir pakļauti lielas slodzes, kas izraisa migrēnas un muskuļu sāpes. Cieša saistība ar iekšējiem orgāniem mugurkaula izraisa sliktu vispārējo veselību. Neizbēgami traucēts stāja un gaita pasliktinās. Šādos gadījumos, krūšu samazināšanas, kā uzskata sievietēm, kas nolēma par šo prasību, vienīgais iespējamais izredzes atrast jaunu dzīvi bez hroniskām sāpēm un problēmām.

Sagatavošanās krūšu samazināšanas operācijas

Ja lēmums operācija krūts samazināšana nolēma palielināt izredzes veiksmīgu iznākumu darbībai ir nepieciešama, lai izpildītu šādus nosacījumus:

 • Iziet pārbaudi mammalogy un veikt mammogrammu;
 • Ievērojot jebkuru diētu, lai sasniegtu gala rezultātu pirms operācijas, jo svara zudums ķirurģija ir negatīva ietekme uz izskatu krūtis;
 • Dzert pietiekami, lai uzturs augļu un dārzeņu, gaļas un zivju. Turklāt, jūs varat lietot vitamīnus;
 • Smēķētāji vajadzētu atmest smēķēšanu vismaz divas nedēļas pirms gaidāmās operācijas, jo smēķēšana ir negatīvs faktors dziedināšanu pēc samazināšanas mammoplasty;
 • Pārtrauciet medikamentus, kas samazina asins recēšanu (piemēram, aspirīnu), divas nedēļas pirms operācijas un nelietojiet tos uz nedēļu vēlāk.

Jums jāzina, ka krūts samazināšana nav ieteicama sievietēm, kas plāno bērna zīdīšanu nākotnē, sievietes ar augstu aptaukošanās, kā arī slimības, sirds, nieru vai elpošanas sistēmu.

Krūšu samazināšanas operācijas

Plastmasas Krūšu samazināšanas operācijas sauc samazināšana mammoplasty
 Ķirurģija Krūšu samazināšanas operācijas ir viens no visgrūtāk, jo liela apjoma noņemt audu fragmenti, kā arī nepieciešamība saglabāt asins piegādi uz kustamo daļu. Lai izvēlētos pareizo vienu veidu, kā samazināt (samazinot) mammoplasty, jums ir jāzina, ka:

 • Lielas krūtis var samazināt līdz patvaļīgi maza izmēra;
 • Modern ķirurģija ļauj veikt krūšu samazināšanu vienā solī, bez tālākas atsauces uz korektīvas operācijas;
 • Pēc operācijas, nipelis ar areoles vajadzētu izskatīties dabiski, ja nepieciešams, diametrs areolas var samazināt;
 • Pārvalda krūts nevajadzētu laktācijas periodā, lai operāciju var plānota sešu mēnešu laikā pēc tam, kad laktācijas pārtraukšanu un ne mazāk kā vienu gadu pirms grūtniecības.

Pašlaik valstīs ar attīstītu apdrošināšanas medicīna operācija krūšu samazināšanas iekļauti apdrošināšanas polisē kā rekonstruktīvā plastiskā ķirurģija darīts par brīvu, vienīgi ar mērķi uzlabot sieviešu.

Tieši pirms operācijas, ķirurgs attiecas starptautiskajās līnijās paredzamo pacientu profilus, kas atrodas "stāv" stāvoklī, atkarībā no tās struktūras īpašībām un vēlmēm attiecībā uz estētisko rezultātu pēc krūšu samazināšanu. Laikā operācija veikta liekā tauku un dziedzeru audu un lieko izstiepts ādu. Vairumā gadījumu, krūtsgals tiek pārvietots uz citu vietu, un atlikušie audi veido jaunu krūts.

Vidējā operācija ilgst 2-3 stundas, atkarībā no individuālajām īpašībām un apjomu ķirurģiskas iejaukšanās. Pēc darījuma pabeigšanas tiek piemērota nospiežot sterilu elastīgo saiti, ka kādu dienu aizstāt ar kompresijas apakšveļu.

Atveseļošanās un rehabilitācijas pēc krūšu samazināšanas periods, jo uzskata pacientu, diezgan nesāpīgs, uz kurām saskaņā ar visiem saņemtajiem klīnikā ieteikumiem.

Яндекс.Метрика