Mentoplasty - korekcija zoda
 Sejas skaistums veido harmonisku proporcijām visas tās pazīmes. Un zoda spēlē šajā vienādojumā nav pēdējā loma. Bet pat tad, ja tas ir tālu no ideāla, mūsdienu ķirurģija var labot trūkumus. Plastiskā ķirurģija uz zoda sauktas mentoplasty.

No sejas proporcijas

Chin - faktors, kas nosaka formu sejas. Tās izskats ir atkarīgs no sānu leņķa apakšžokli un apjomu bāzes "zoda trijstūra." Leņķī apakšžokļa vairāk nekā 125 ° un zoda akūtas trijstūra sejas ovāls vai trīsstūrveida. Leņķī apakšžokli vismaz 125 ° seja šķiet taisnstūra vai apaļas.

Ja mēs analizējam viedokļus Mentoplasty pacientiem, kuri jau bija tas nav grūti redzēt, ka operācija ir ķērušās galvenokārt ārkārtējos gadījumos, kad defekts zoda būtiski kropļo proporcijas sejas. Tādējādi, mentoplasty parādīts, kad novērots:

  • Little atkāpjas zoda, kur augšdaļa sejas vizuāli palielinās;
  • Heavy ievērojama zods;
  • Pārāk apaļa zods un sievišķīgi vīrieši vai kvadrātveida ar izteiktu aukslēju zods vīrišķības sievietēm;
  • Double zods, ko veido tauku depozītiem;
  • Asimetrisks zods;
  • Chin, deformēts rezultātā traumu;
  • Chin ar iedzimtiem defektiem.

Pirms Mentoplasty vienmēr darīts modelēšana, kas ļauj mums novērtēt ietekmi turpmāko kosmētikas ķirurģija. Jums būs nepieciešams rentgenoloģiskā izmeklēšana, no apakšžokļa, kā arī vairākas analīzes, kas apliecina vēlmi pacienta operācijas.

Technique Mentoplasty

Atkarībā galīgo mērķi pacienta var izmantot šādas metodes plastmasas zoda:

  • Augmentation mentoplasty;
  • Samazinot mentoplasty;
  • Korekcija no dubultzoda.

Operācijas tiek veiktas vietējā anestēzijā un ilgst no 30 minūtēm līdz 2, 5 stundas. Iegriezums tiek veikts Mentoplasty vai uz ādas krokās zem zoda (ārējās joslas), vai no iekšpuses uz apakšējās lūpas (iekšējais sekcijā). Katrai tehnoloģijai ir savas īpatnības.

Chin palielināšana - Mentoplasty veids, kas notiek maza apjoma zoda. Ķirurgs nospiež apakšžokļa fragmentu priekšu. Ja tas nav pietiekami, tad periosts uzstādīta implants. Dažreiz, lai panāktu labāku efektu, trūkstošais apjoms zoda var tālāk piepildīta ar paša pacienta taukiem - šī metode tiek saukta Liposkulptūra.

Augmentation mentoplasty parādīts microgeny - iedzimtu, traumatiskos vai pēcoperācijas apakšžokļa defektiem, kuru dēļ zods izskatās mazs vai slīpi. Tas var šķist, ka šī operācija ķērās galvenokārt vīrieši, lai dotu sejas vairāk vīriešu izskatu. Tomēr, spriežot pēc atsauksmēm par Mentoplasty, mazo receding zoda, un sievietes nav apmierinātas. Augmentation mentoplasty ļauj līdzsvarot sejas vaibsti, izmantojot silikona implanti, apvienojot tos ar klasiskajām ideālās proporcijās.

Samazināšana mentoplasty ir operācija kaulu plastmasas transformāciju. Ķirurgs noņem vai izcirtņi ar kaulu fragmentu izspiež muguras un salabot serklyazhnymi šuvēm. Samazinot mentoplasty - diezgan ilgi operācija, tas aizņem aptuveni divas stundas.

Šāda veida operācijas ir indicēts ļoti smaga nesamērīgi lielu zoda. Ja vīrietis persona defekts dod vairāk pikanta, sievietes seja ar lielu zodu masveida iegūst vīriešu dzimtē iezīmes. Nav pārsteidzoši, ka atsauksmes samazināšanas Mentoplasty veids kreisi galvenokārt sievietes, kas mēdz mīkstināt sejas vaibstus.

Korekcija dubultzoda tehniski attiecas uz samazināšanu Mentoplasty. Taču tehnika ir nedaudz atšķirīgs. Tas ir stingrāku apakšējā trešdaļā sejas, kas novērš ķermeņa tauku un sagging ādas. Kad labojot dubultzoda griezumu ir izgatavots no ārpuses. Ķirurgs izgriezts liekos taukus un audus kaklā, kas ļauj pielāgot formu sejas.

Kontrindikācijas un blakusparādības Mentoplasty

Operācija tiek veikta tikai nobriedušu kaulu un kaulu, kā tīņi attīstīt līdz pat 23 gadiem, nav ieteicams operācija agrāk šo vecumu, ja mēs nerunājam par korekcijai nopietnus iedzimtus defektus vai avāriju seku un nopietnu ievainojumu.

Turklāt ir absolūtas kontrindikācijas, kas saistītas ar veselības stāvokli pacients. Tie ietver dažas vairogdziedzera slimības, sirds un asinsvadu slimības un infekcijas slimības, slikta asins recēšanu, augsts asinsspiediens, diabēts, pārkāpumu integritāti ādas jomā operācijām, kā arī vairākas mutes dobuma slimību, jo gadījumā, ja intraorālo iegriež par operācijas.

Ir vērts atcerēties, ka darbība var nākties mainīt dzīvesveidu. Piemēram, ja tika izmantots implants, vienmēr risks aizspriedumiem. Tātad, pēc Mentoplasty ieteicams izvairīties traumatisku sporta, piemēram, boksa. Tāpat kā ar jebkuru operāciju, mentoplasty var izraisīt infekciju šajā gadījumā var būt nepieciešams, lai novērstu implantu, lai novērstu bojāšanos.

Recovery Mentoplasty

 Veidi un metodes Mentoplasty
 Parasti pēc operācijas nav nepieciešama hospitalizācija. Dažreiz pacients var palikt slimnīcā par 24 stundām, ja viņš parāda absolūtu mieru. 1-2 nedēļu laikā pēc tam, kad pacientam ir Mentoplasty stiprinājuma pārsējs, kas saglabā audumu stāvoklī - tas noņem pēc pilnīgu dziedināšanas audos. Pirmie trīs dienas var justies neērti, lai risinātu, ko var izmantot, auksts. 3-5 dienas, pacients var sajust vieglas sāpes, lai novērstu, ka Jūsu ārsts var ieteikt anestēzijas zāles. Pēc pietūkums Mentoplasty nav izslēgts, kas parasti ilgst 7-10 dienas. Vienu nedēļu pēc operācijas šuves tiek noņemtas, un jūs varat sākt strādāt 3-4 dienu laikā. Spriežot pēc pārskatiem Mentoplasty, atveseļošanās periods lielā mērā ir atkarīga no operācijas veida un stāvokļa organismā.

Parasti pēc procedūras (bieži, ja tika izmantota implants), tas nav ieteicams izmantot, jo īpaši zoda. Ir nepieciešams, lai izvairītos no smago celšanas, vai izmantot vienu mēnesi pēc operācijas. Turklāt, lai novērstu sajaukšanos implanta vai kaulu, kā arī stipras sāpes, pacientam ir ieteicams pirmo reizi, lai novērstu stresu uz žokļa un izmantot tikai šķidros un mīkstu pārtiku - kartupeļu biezeni, sulu.

Neskatoties uz visām neērtībām, kas saistītas ar atgūšanas periodā Mentoplasty ķērās vairāk un vairāk vīriešu un sieviešu. Galu galā, estētiskais rezultāts, kas dod darbību, sniedzot tiem iespēju radikāli pārskatīt savu attieksmi pret sevi, paaugstināt pašvērtējumu un dzīves kvalitātes izmaiņas.

Яндекс.Метрика