Otoplasty

Otoplasty vai plastmasas ausis - operācija, lai labotu formu ausīm.  Otoplasty - korekcija ausīm
 Ir dažādi veidi deformācijas ausīm, par ko pacienti bieži meklē palīdzību pie plastikas ķirurga. Galvenā problēma - pilnīgi nav no Auss gliemežnīcas vai tās iedzimtu hipoplāziju, kā arī dažādas iedzimtas anomālijas auss, kā rezultātā estētiski neglīts formas ausīm. Pacienti bieži izlemj veikt otoplasty pēc traumatisku bojājumu auss, kā arī pārmērīga nobīdi auss no galvas (droopy ausīm).

Indikācijas otoplasty

Visbiežāk nolemt otoplasty, vērtējumus, pacientiem ar droopy ausīm. Cēloņi droopy Ausis ir

  • Pārmērīga dziļums bļodiņā auss ved uz auss kanālā.
  • Iedzimta patoloģiskas attīstību vai nepietiekama attīstība no antihelix auss. Tas Pinna izskatās plakanas un stingri atdalīta no galvas.
  • Earlobes var būt tādā attālumā no galvas arī.

Pacientam var būt tikai viena no iepriekš minētajām problēmām, un, iespējams, klātesot visiem trim vienlaicīgi. Otoplasty, atsauksmes, palīdz labot šos defektus, izmantojot vienu darbību.

Mērķis ir, lai pārvietotu otoplasty ausi tuvāk galvai, piešķirot tai lielāku estētisko pozīciju un atjaunošanā dabas topogrāfijas auss. Diemžēl, lai dotu abas ausis pilnu simetrija ir neiespējami. Un vēl grūtāk panākt simetriju, ja pacientam ir tikai viena auss uzlīmēšanu out. Tāpēc, pat ja vienā ausī droopy ausis iziet operācijas, parasti gan.

Plāns operāciju jāvienojas ar pacientu, ņemot vērā visus tās vēlmes attiecībā formā ausīm pēc otoplasty un apjomu equidistance no galvas. Operāciju var veikt jebkurā vecumā, pat skolā. Bet kā likums, vecāki maziem bērniem nav jāsteidzas, lai operācijas, kamēr bērns nevēlas, lai labotu formu ausīm. Šajā gadījumā darbība neradīs nedaudz pacietīgs psiholoģiskas problēmas. Padarīt otoplasty iespējams, izmantojot vietējo anestēziju, neradot sāpes. Bērni un daži emocionāli nestabils pacientiem ir ieteicams veikt otoplasty vispārējā anestēzijā, lai izvairītos no pārmērīga emocionālo stresu.

Gatavošanās otoplasty

Pirms jūs darīt operācija, pacientam ir jāiziet standarta medicīnisko pārbaudi ne vairāk kā divas nedēļas pirms operācijas. Aptaujas apjoms ir atkarīgs no veida anestēziju tiks izmantota (vispārējā vai vietējā).

Divas nedēļas pirms operācijas un pēc nedēļas, ir vēlams, ka uzņemšana jebkādiem līdzekļiem, samazinot asins recēšanu. Vakarā tieši pirms operācijas pacientam vajadzētu mazgāt matus ar šampūnu. Ja operācija izmanto vispārējo anestēziju, pēc tam sešas stundas pirms operācijas nevar ēst un dzert. Pirms operācijas pacients fotografēts. Tas tiek darīts tāpēc, ka pacients var salīdzināt savas ausis pēc otoplasty pirms viņas.  Pirms un pēc otoplasty

Kursa operācijas

Aiz auss iegriezums tiek veikts auss pati, mazliet atbalsts no BTE krokām. No iegriež ilgums ir atkarīgs no ķirurga un darbības metodei apjoma pārmaiņām. Tad auss skrimslis ir apstrādāts, lai mainītu savu formu. Samazina dziļums auss veidojas antihelix, veikti nospiežot cilpas. Visi šie manipulāciju var veikt vienlaicīgi vai atsevišķi - tas ir atkarīgs no cēloņiem droopy ausīm. Ķirurģiskā otoplasty izmantošanu šādiem paņēmieniem laikā: pārcelšanās vai izgriešana fragmenti skrimšļa, skrimšļi griezumi, šuves uz skrimsli. Beigās mainot formu ausīm ārsta salīdzinājumi sirds priekškambaru austiņām un, ja nepieciešams, rada papildu korekciju, lai sasniegtu simetriju.

Beigās operācijas griezumu ir slēgta BTE neabsorbējams šūšanas un pārsēju pār ausīm pēc otoplasty.

Pēcoperācijas periods

Bandāža noņem pēc otoplasty tikai pēc trim dienām. Pirmajā dienā pēc otoplasty pārsējs izmaiņām. Pirmajās dienās pēc operācijas, pacients var būt stipras sāpes, kas tiek noņemta, izmantojot pretsāpju (ketanov). Pirmās piecas dienas pēc operācijas pacients izrakstījis antibiotikas. Ausis pēc otoplasty izskatīties pietūkušas un cianotiskas apmēram divas nedēļas. Pēc šī laika, ir hematoma, pietūkums no galvenajiem kritienu aptuveni divus mēnešus. Divus mēnešus pēc tam, kad otoplasty novērota samazināta jutīguma ausis. Līdz trīs nedēļas pēc operācijas ieteicams nakts valkāt apsēju pār viņa ausis, lai miega laikā nav nejauši sabojāt tos. Šuves parasti aiz noņemt 10-14 stundas ausīm.

Trīs nedēļas pēc operācijas nav ieteicams pārmērīgu fizisko aktivitāti. Divus mēnešus pēc operācijas nav ieteicams pakļaut ausis pret ultravioleto starojumu. Galīgais rezultāts otoplasty var redzēt pēc aptuveni sešiem mēnešiem.

Яндекс.Метрика