Sēžas palielināšana - atgriezeniskā saite un ieteikumi
 Svarīga daļa no skaistā skaitlis ir augsts un sēžamvieta stingrāki. To forma un apjoms ir iepriekš ģenētiski, bet kā likums, izmērs ne vienmēr ir apmierināti ar savu īpašnieku. Tā rezultātā, sieviete ir vairāk rūpīgu pieeju izvēli apģērbu un pamest cieši džinsi vai bikses.

Izkļūt no šīs situācijas ir - sēžas palielināšana, izmantojot implantus. Mūsdienu plastiskās operācijas, šī darbība tiek saukta glyuteoplastika.

Indikācijas un kontrindikācijas uz plastmasas sēžamvietas

Pozitīvie rezultāti simtiem tūkstošu darījumu parādīja, ka plastmasas sēžamvieta ļoti efektīva. Kontrindikācijas procedūra mazliet, un pēc glyuteoplastiki praktiski nav komplikācijas. Tas nav pārsteidzoši, ka vērtējumiem palielināt sēžamvieta, parasti pozitīvi, un plastiskā ķirurģija pati - lieliska alternatīva nogurdinošs mācības sporta zālē, kas ne vienmēr dod vēlamo efektu.

Kāpēc ir fiziskās aktivitātes un īstenošana nevar novest pie rezultāta? Pirmkārt, pastāv ierobežojums uz izaugsmi sēžas muskuļiem, ģenētiski ieķīlāto. Otrkārt, sēžamvieta ne vienmēr ir simetriskas, un, treškārt, jo dažas traumas un slimība nav iespējams palielināt muskuļu masu kopumā un jo īpaši muskuļus sēžamvietas.

Tātad, ir šādas indikācijas glyuteoplastike:

 • Nepieciešamība palielināt vai samazināt platību sēžamvietas, lai uzlabotu savu formu;
 • Nespēja citiem veidiem, kā palielināt sēžas muskuļus, lai tie būtu samērīgi ar skaitli;
 • Pārāk mazs apjoms, sēžamvietas vai bezdarbība;
 • Atrofija vai deformācijas dēļ traumām sēžamvietas audus.

Neskatoties uz to, ka efekts "pirms" un "pēc" ar no sēžamvietas pieaugums ir acīmredzams, ir dažas kontrindikācijas, kas zināmi no operācijas. Glyuteoplastiku nevar izdarīt iekaisuma, infekcijas un onkoloģiskajām slimībām. Speciālisti arī ir aizliegta plastmasas sēžamvieta noteikt diabēta un aptaukošanās izraisītu slimību uz endokrīno sistēmu. Mazo elastību pacienta ādas un asins recēšanu - vēl divu iemeslu dēļ atteikties operācija.

Darbība, lai palielinātu sēžamvieta

Katrā gadījumā, eksperts nolemj, vai ir iespējams plastmasas sēžamvietas. Pēc šī simulācijas, kopā ar pacientu ķirurgs nosaka turpmāko izmēru un formu sēžas muskuļiem. Īpaša datoru tehnoloģija palīdz redzēt, ko rezultāti gaidāmi gada beigās.

Sagatavošanās darbībai sākas ar ārsta konsultācijas, kā veic visas analīzes. Pirms procedūras, fotografēts un mēra sēžamvieta, un pēc tam tie piemēroti marķiera modeli, pamatojoties uz simulāciju. Pēc tam, pacients dodas uz operāciju zālē.

Plastiskā operācija tiek veikta apvidū piekļuves mezhyagodichnoy krokas, padarot taka no operācijas praktiski neredzams. Ilgums glyuteoplastiki - 1, 5-2 stundas, šajā laikā pacients ir vispārējā anestēzijā.

Silikona implanti tiek izmantoti, lai palielinātu sēžamvieta, tiek izvēlēti individuāli, tie ir absolūti droša un stājušies spēkā. To atrašanās vieta ir atkarīga no mērķa no plastmasas un no pacienta anatomija. Visbiežāk iespējas izvietošanai implantu šādiem:

 • Inside gūžas Maximus;
 • Saskaņā ar virspusējo gūžas šķiedrām;
 • Saskaņā ar gluteus maximus muskulī.

Izmērs un forma silikona implantu, ko izmanto glyuteoplastiki atšķirīgs. Plastikas ķirurgs tos izvēlas katrā gadījumā individuāli, balstoties uz vēlmēm pacienta un pamatojoties uz uzdevuma sarežģītības.

Pagaidu ierobežojumi pēc operācijas, lai palielinātu sēžamvieta

Pēc plastiskās operācijas pirmajās divās dienās, pacients parasti jūtas sāpes. Arī rehabilitācijas periodā var būt temperatūras pieaugumu un pagaidu samazināšanu jutības jomā plastmasas sēžamvietas. Taču šie simptomi pāriet pietiekami ātri.

Pēc sēžamvietas par divām nedēļām pacientam ir jāievēro konkrētiem noteikumiem un ierobežojumiem pieaugumu:

 • Ķirurģiskās metodes sēžas pastiprināšanās
 Nesēdiet uz sēžas muskuļiem;
 • Valkā īpašu kompresijas veļa;
 • Miega guļot uz sāniem vai vēdera;
 • Gulēt uz muguras, tikai, kas augšējā daļā no augšstilba spilventiņi.

Pilnīga izmantošana atļauta tikai sešas nedēļas pēc plastiskās operācijas.

Rezultāti sēžas palielināšana, atsauksmes, manāms uzreiz pēc glyuteoplastiki bet izskatās dabas sēžas muskuļiem sākas dažus mēnešus, kad tie kļūst mīksti, un pacients "aizmirst" par implantiem un bauda sasniegtos rezultātus.

Яндекс.Метрика