Rhinoplasty

Rhinoplasty  Rinoplastika - deguna
   Mēs darām pat senos laikos. Kā šajās dienās, tagad lielākā daļa darbību veic uz deguna ar kosmētikas nolūkiem. Iziet koriģējošu iedzimtu vai iegūtu defektu starpsienām, galu spārniem vai atpakaļ deguna. Par rinoplastikas izmantojot īpašus instrumentus, un ar darbu sevi prasa individuālu un radošu pieeju.

Indikācijas rinoplastikas

Indikācijas rinoplastikas iedala kosmētikas un medicīnas.

Kosmētikas indikācijas rinoplastikas:

  • Saddle degunu var atrast baseina vidū deguna, kas izriet no atpalicības vai iznīcināšanas skrimšļu un kaulu. Darbība ietver administrēšanu zemādas implants, kuru deguns pēc rinoplastikas iegūst normālu formu;
  • Līks deguns: šajā gadījumā situācija ir pretēja - skrimšļu un kaulu deguna uztūcis. Kad rhinoplasty šajā gadījumā, izmantošana asiem griezējinstrumentu, kas izgatavoti osteotomijā un nogludināšanu izvirzītu daļu deguna;
  • Broad deguns: šāda veida deformācijas ir daudz kopīga. Iemesls tas atrodas telpā starp kājām krylnyh mediālā skrimšļiem. Parasti kājas ir blakus viens otram, bet ar plašu deguna atstarpi starp tiem ir piepildīta ar saistaudu. Rinoplastika ir atsegums krylnyh skrimslis un izgriešana audu starp papēža kājām, seko konverģenci un brošēšana tos kopā;
  • Izliekums deguna: lai izlabotu deformācijas tiek veikta samērā sarežģītu Rhinoplasty, kas ietver osteotomijā no pieres kaulu augšējā žokļa osteotomijā deguna kauliem deguna tilta. Pēc tam sniedz pareizu stāvokli deguna.
  • Pacienta vēlme: dažreiz nav tiešu pierādījumu par Rhinoplasty, bet cilvēks joprojām nav apmierināta ar formu degunu. Ja nav kontrindikāciju operācijas, plastmasas ķirurgi gatavojas tikties pacientus.

Medicīnisku iemeslu rinoplastikas ietver audzēju veidošanos deguna, un traumatisku šāvienu traumas, atjaunošanu deguna elpošanas grūtības, jo izliekuma deguna starpsienas. Operācija tiek veikta ar dažādām metodēm, atkarībā no etioloģijas slimības, ādas bojājumu un reģenerācijai.

Kur es varu Rhinoplasty

Rinoplastika - tā ir nopietna ķirurģiska iejaukšanās kā ķirurģiska iejaukšanās notiek elpceļu sākotnējā sadaļā.

Tās personas estētika spēlē nozīmīgu lomu psiholoģisko līdzsvaru cilvēka komunikācijas prasmes. Etniskā ietekmē dzīves kvalitāti, tāpēc, lai mazinātu risku, ka neveiksmīga rinoplastikas jāuztic tikai uzticamiem profesionāļiem.

Nav nepieciešams  Rhinoplasty bez operācijas
 ietaupīt uz savu veselību, izvēloties iestādi, jo zemu cenu. Šī izvēle var būt ļoti dārgi, jo pieredze vienmēr adekvāti novērtēt sevi un viņa pakalpojumus nevar būt lēti. Ir iespējams, ka taupīšanas tagad, un pēc tam jātērē daudz vairāk, lai novērstu sekas neveiksmīga Rhinoplasty.

Tomēr pats par sevi augsta cena negarantē, ka ķirurgs ir pārliecināts lieliski rhinoplasty. Ideāls variants būtu kāds ieteikums, jo paziņa pagājis ar operācijas un iegūt lieliskus rezultātus.

Atsauksmes par rinoplastikas

Tātad, vai rinoplastika, ja nav medicīnisku pierādījumu, vai labāk nevar riskēt? Lai kliedētu jebkādas šaubas, jautājiet viedokli no tiem, kas pieņēmusi lēmumu par operācijas. Būtībā ikviens, kas bija acīmredzamas kosmētiskiem defektiem skrimšļu un kaulu deguna, apmierināti ar rezultātu, papildus ārējo iedarbību, deguns pēc Rhinoplasty var strādāt labāk nekā pirms tam. Bet starp tiem, kas mēģināja risināt psiholoģiskās problēmas dēļ operācijas, rinoplastika jaukto pārskatus par.

Ir vēl viens cilvēku grupa, kas palīdzēja Rhinoplasty. Viņi sāka justies daudz pārliecinātāki, vairs nav jāuztraucas par savu izskatu. Šajā gadījumā, Rhinoplasty ir patiešām vajadzīgs, jo ar palīdzību operācijas izdevās atbrīvoties no mazvērtības kompleksa un saistīto pieredzi.

Ir vērts atcerēties, ka uztveres skaistumu pie visiem. Ja jums ir kosmētikas indikācijas Rhinoplasty, operācija var patiešām palīdzēt jums novērst psiholoģiskās problēmas. Bet, ja tu esi tikai apmierināts ar savu izskatu, visticamāk, tas ir nepieciešams, lai sāktu nevis ar to, un pārskatīt savus uzskatus. Varbūt jums trūkst, nav skaists formas deguna, un mazliet siltumu un mīlestību sevis.

Яндекс.Метрика