Tauku atsūkšana

Tauku atsūkšana - BARIATRIC vai kosmētikas ķirurģija, Tauku atsūkšana - noņemšana ķermeņa tauku
 paredzēti, lai ķirurģiski noņemt tauku slānis konkrētām ķermeņa zonām. Tādējādi liposuction nav ārstētu aptaukošanos, kā, piemēram, kā tas neietekmē patoģenēzi šīs slimības. Padarīt liposuction - nenozīmē, lai novērstu nozīmīgus tauku slānis. Atbrīvojoties no lielu tauku daudzumu (vairāk nekā pieci litri), var izraisīt daudz asiņu zudums, padarot ķirurģiska procedūra bīstamas veselībai.

Galvenais mērķis liposuction - vizuālie efekti slim un skaista figūra, likvidējot "treknajos slazdiem" uz ķermeņa - fokusa uzkrājumus tauku. Vīriešiem, tie parasti atrodas uz krūtīm, muguras un kakla. Sievietes, vairumā gadījumu, cenšas, lai novērstu "vēders", kā arī, lai veiktu liposuction uz augšstilbiem un sēžamvietas.

Ideāls kandidāts liposuction - vīrietis ar nedaudz lieko svaru, lokalizētu tauku slānis, nereaģē īstenot un uzturs, laba veselība, un elastīga āda. Jāatzīmē, ka liposuction rezultāti veciem cilvēkiem ir ne vienmēr ir tāda pati kā pacientiem ar augstu motoriku ādas.

Veidi Tauku atsūkšana

Ir četri pamatveidi liposakcijas:

 • Standarts;
 • Tumescent;
 • Ultraskaņas;
 • Laser.

Ar šo metodi standarta liposuction kuņģa vai citām ķermeņa daļām būtība ir ieviest zemādas telpā vienā galā katetram. Otrais gals katetram ir savienots ar īpašu vakuuma iekārtas palīdzību, kas ir negatīvs spiediens, kas paredz izslēgt tauku.

No tumescent liposuction metode tika atvērts 1985.gadā, Kalifornijas dermatologs Jeffrey Klein. Šī tehnoloģija ļauj noņemt lielāku tauku daudzums organismā, salīdzinot ar parastajām metodēm. Jeffrey Klein izmantoja iefiltrēšanos darbojas apgabalā ar šķīdumu, kura galvenās sastāvdaļas ir lidokaīns, epinefrīnu un antibiotikas. Šīs sastāvdaļas samazināt nervu galiem un asinsvadus, ļaujot droši noņemt taukus un samazināt risku infekcijas komplikācijām. Padarīt liposuction tumescent paņēmiens nozīmē, lai pasargātu sevi no iespējamās asiņošanas pēc operācijas, nervu bojājumi, asinsvadu un saistaudu. Izmantojot plānas kaniles padara rētas neuzkrītošs.

Ultraskaņas liposuction raksturo izmantošana dārgas iekārtas. Metode tiek izmantota iznīcināšanai taukaudos nav mehāniskās spēki, un ultraskaņas. Procedūras laikā zonde tiek ieviests zem ādas, retināšana taukus pārraidot ultraskaņas viļņi, ko pēc tam var noņemt ar vakuuma sūknēšanas. Ultraskaņas liposuction tiek izmantota, kad jūs vēlaties, lai sūknis vairāk nekā trīs litrus tauku bez asins zudumu un kaitējumu ādai.

Pēc atsauksmēm, liposuction ar lāzeru ir ideāli piemērots tiem, kuri baidās no sāpēm, zilumi un pietūkums pēc operācijas. Korekcijas skaitļi šajā ceļā ir pats taupīgāk: laser liposuction nes sarecēšanu ("lodēšana") asinsvadu, kas nodrošina to, ka nav asins zudums, kā arī nodrošina iespēju veikt liposuction vēdera, apstrādāta platība organismā, kas nav pieejamas tradicionālajiem operācijām: apakšdelmiem, sejas un ceļgaliem.

Rehabilitācija pēc liposakcijas

Galvenais mīts saistīts ar liposuction, ir tas, ka pacients var nekavējoties atstāt klīniku pēc operācijas. Tas ir ne tik. Pirmajās dienās pēc liposakcijas, kā uzskata zinoši cilvēki, cilvēks pavada slimnīcā, saskaņā ar ārstu uzraudzībā. Ķirurgi ne tikai novērot stāvokli pacients, bet arī uzraudzīt procesu atveseļošanās pēc operācijas. Sagatavošanās Tauku atsūkšana

Sākumposms rehabilitācijas laikā pēc Tauku atsūkšana, atsauksmes, ko raksturo veidošanās plombu, bedrains ādas un pietūkums jomā aspirācijas. Daži pacienti sūdzas par šī perioda neliels drudzis, muskuļu krampji un sāpes. Lai samazinātu smagumu to ārsts var izrakstīt zāles pacientam, pretsāpju, kā arī, lai samazinātu risku infekcijas - antibiotikas.

Zilumi un pietūkums pilnībā izzūd pēc 2-3 nedēļām pēc operācijas.

Priekšnoteikums rehabilitācija pēc liposakcijas uz vēdera vai augšstilbiem - valkājot kompresijas apakšveļa, kas palīdz uzlabot asinsriti un samazināt pietūkums audos. Turklāt tā savelk ādu atviegloti. Tā ieteica valkāt kompresijas apģērba pirmo trīs nedēļu laikā pēc operācijas 24 stundas diennaktī, filmēšana tikai dušā, kas var tikt pieņemti, piektajā vai sestajā dienā pēc operācijas.

Pēdējais posms rehabilitācijas (pirmais mēnesis pēc procedūras) ietver medikamentus, samazina tūsku un izmantošanu fizioterapija.

Iespējamās komplikācijas pēc liposakcijas

Neskatoties uz to, ka liposuction ir paredzēti, lai novērstu kosmētiskiem defektiem, šī procedūra attiecas uz kategoriju operācijas, kas nozīmē, ka ir zināmi veselības riskiem.

Visas iespējamās nevēlamās sekas pacientam, kurš ir nolēmusi veikt liposakcijas ciskas vai citas satraukumu ķermeņa daļas tiek sadalītas vietējā un vispārīgi. Bieži komplikācijas ir:

 • Anēmija. Slimība var rasties sakarā ar operācijas laikā asins zudums, kas saistīts ar samazinātu jutību pret adrenalīna;
 • Tauku embolija, un trombemboliju. Enough retas komplikācijas, ka (it īpaši pēdējā) nepieciešama hospitalizācija;

Vietējie komplikācijas šādas slimības:

 • Infekcijas. Lai novērstu infekcijas komplikācijas pirms un pēc liposuction pacientam ir jāveic rūpīga pārbaude un lietot antibiotikas;
 • Neiroze ādas. Kā likums, ir agresīva šīs procedūras uzsākšana, kā arī nevēlēšanās valkāt kompresijas apģērba;
 • Pārkāpšana jutīguma ietekmes zonu. Komplikācija var rasties sakarā ar traumatisku nervu šķiedras. Laika gaitā, ādas jutība samazinās;
 • Noturīgi pietūkums, kas var rasties pēc liposuction augšstilbiem to iekšējās virsmas, kā arī ceļgalu, ceļgaliem un kājas. Komplikācija rodas sakarā ar pārkāpumu limfas un parasti notiek 1-2 mēnešu laikā pēc operācijas.

Laikā 10 dienu pirms un pēc liposuction ir aizliegts smēķēt, lietot medikamentus, kas ietekmē asins recēšanu, un aspirinosoderzhaschie hormonālo narkotikas.

Яндекс.Метрика