Vēdera

Ikviens, kurš vēlas būt slim fit un skaitlis. Bet, diemžēl, ne visi izdodas. Cenšoties sasniegt labu rezultātu, cilvēki ir dažādi diētas, regulāri apmeklē sporta zāles. Bet dažreiz, neskatoties uz visiem centieniem iztērēti, lai pastiprinātu sagging vēderu viņi nespēj. Šajā gadījumā, Vēdera var palīdzēt kuņģī, jo īpaši, ja defekts forma attīstījās kā rezultātā dramatisko svara zudums vai grūtniecību. Vēdera - plastiskā ķirurģija korekcijai vēdera

Kas ir Vēdera?

Ķirurģiskā korekcija (plastmasas) no vēdera, pacients var atbrīvoties no dažādiem traucējumiem proporcijas struktūras vēdera priekšējā sienā, ko izraisa smago noguldījumu tauku un / vai overstretching muskuļu, sauc Vēdera.

Šī operācija ir viena no visgrūtāk starp visiem ķirurģisko procedūru kosmetoloģijā veidiem.

Indikācijas Vēdera vēders

Tāpat kā jebkura cita operācija, ķirurģiska korekcija vēdera priekšējā sienā ir virkne norāžu un kontrindikācijas. Indikācijas Vēdera ir:

 • No lieko ādu un zemādas taukaudos no vēdera priekšējā sienā klātbūtne, noņemt, ka, izmantojot citas metodes (tauku atsūkšana, īstenošanu, diētu), vai to kombinācija nav iespējama.
 • Kontrindikāciju klātbūtne veikt liposuction, piemēram, zemu elastības īpašības ādas kolagēnu.
 • Liels skaits strijas (strijas gaiši) āda uz vēdera.
 • Pieejamība bezdarbība (plakstiņa noslīdēšana) no vēdera priekšējā sienā vai ādas un tauku "priekšauts".
 • Kopā stiepjas muskuļi vēdera priekšējā sienā un starpību tiešo vēdera muskuļiem.
 • Rupjo rētas klātbūtne vēdera lejasdaļā.

Dažos gadījumos vienlaikus ar ķirurgiem veikt Vēdera un trūci remontu ar uzticamu herniorrhaphy vai slēdzot to īpašo acs izgatavoti no speciāla polimēra materiāla. Lūguma sieviete plastikas ķirurgi var noņemt to Vēdera laikā vēdera un apakšējo pāris ribas, kas akcentē jostasvietu. Šajā gadījumā gan pirms, gan pēc Vēdera sievietēm izskatīsies pilnīgi atšķirīgs. Ja sākumā viņai bija skaitlis ar vairākiem traucējumiem, pēc Vēdera vēders kļūst elastīga un fit, un sievietes viduklis būs skaudība visiem draugiem.

Papildus iepriekš minētajām darbībām, Vēdera, jo atzinumu plastikas ķirurgiem, kopā ar jebkuru citu vēdera operācijas nevajadzētu būt, jo Tas ievērojami palielina komplikāciju risku pēcoperācijas periodā. Rezultāts Vēdera vēders

Kontrindikācijas Vēdera

 • Diabēts;
 • Dekompensēta sirds vai elpošanas mazspēja;
 • Rētu virs nabas klātbūtne.

Pēc atsauksmēm, Vēdera dod zemu estētiskus rezultātus un aptaukošanās.

Kā jau minēts, vēderā pēc Vēdera kļūst gluda un skaista. Bet, ja jūs pēc operācijas kāda iemesla svarā atkal visa rezultāts operācijas tiks atcelts. Tāpēc, ja jūs plānojat citu grūtniecību, dzemdēt pirmo bērnu, un tikai tad ķerties pie vēdera Vēdera.

Vēdera - tas ir sarežģīts un nopietns operācija bieži pavada attīstīt dažādas pēcoperācijas komplikācijām. Tāpēc jāveic tikai specializētos klīnikās un speciālistu augstākā kalibra, kam ir liela pieredze šādu darbību veikšanas.

Vēdera pirms un pēc operācijas

Pirms lemt par operācijas, vajadzētu veikt rūpīgu medicīnisko apskati. Gaitā tā, ne tikai atklātu iespējamās kontrindikācijas uz korekciju vēdera priekšējā sienā, bet arī noteikt cēloni aptaukošanās. Pirms Vēdera būtu optimāls, lai samazinātu svaru, vai otrādi, lai izsauktu to. Tas ir saistīts ar to, ka, ja jūs zaudēt svaru pēc operācijas, tas atkal parādās uz vēdera neizskatīgs ādas krokas, bet, ja labāk, tad par vēdera priekšējā sienā muskuļi un āda ir izstiepts un vēderā pēc Vēdera izskatīsies tāds pats kā tas bija pirms tās īstenošanas.

Яндекс.Метрика