Kazas piens

Kazas piena cilvēki sāka izmantot pārtikā laikā senatne. Tātad, saskaņā ar leģendu, tēvs dieviem  Kazas piens ir labs cilvēkiem
 un ļaudis Thunder Zeva, uzreiz pēc viņa dzimšanas, tika dota izglītošanai nimfa Melissa. Viņa baro viņam kazas pienu Amaltei. Hipokrāts un Avicenna zināja par ieguvumiem no kazas piena. Pēc viņa rakstiem, viņi rakstīja, ka tas ir nepieciešams, lai ārstētu tuberkulozi, un tās regulāra lietošana kavē senils. Kazas piens satur daudz barības vielu. Mūsdienu dietologi iesaka to pacientiem ar anēmiju, osteoporozi. Atsauksmes no kazas piena ļauj apturēt migrēnas lēkme, bet arī veicina strauju aizmigt.

No kazas piena izmantošana

No kazas piena cēloņiem Rich ķīmiskais sastāvs labumu cilvēku veselībai. Proteīns ir formā beta-kazeīnu karsējot veido mazie un mīksti pārslas, ar ko tas uzsūcas daudz labāk liellopu piena kazeīnu.

Tā satur lielu daudzumu vitamīnu B, A, C. Runājot par ieguvumiem no kazas piena, nevar teikt par tajā klātbūtnē B12 vitamīna, kas ir īpaši svarīgi, lai arvien bērna organismā.

Kazu piens optimālāko proporcijās satur kalciju, fosforu un vitamīnu D. Tas kalcija uzsūkšanās notiek gandrīz pilnībā. Tāpēc ir lietderīgi ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Atsauksmes no kazas piena samazina risku rahīts bērniem un osteoporozi, kas vecākiem cilvēkiem, turklāt saīsina šuve kaulu lūzumus.

Kazas piena vairākas reizes tauki govs piens. Bet tas ir tauku tas satur uztveramu formu. Šī kvalitātes kazas piena pamato iekļaušanu pārtikas uzturā bērniem, veciem cilvēkiem, nepilnvērtīgu uzturu saņēmušiem pacientiem. Tomēr tie nedrīkst izmantot ļaunprātīgi personas ar noslieci uz aptaukošanos.

No kazas piena priekšrocības ir tās zemo alergēniskumu. Pēc neiecietību pret govs piena kazas kļūst klāt izejas.

Atsauksmes no kazas piena paildzina jauniešu tiesības, palielina organisma aizsargspējas.

Kazas piens zīdaiņu barošanai

Daudzi cilvēki uzskata, ka nepietiekams skaits mātes pienu ir labākais veids Papildu pārtikas produktus bērnam kazas piena. Bet patiesībā tā nav. Kazas piens satur gandrīz četras reizes vairāk minerālsāļus, kas izraisa ievērojamu slodzi uz nierēm bērna. Turklāt tas ir ļoti zems dzelzs, folijskābes. Ēdinot bērniem tikai kazas pienu tie bieži rodas  Kazas piens iepakojumā
   anēmija. No tā ir skaidrs, ka kaitējums veselībai kazas piena zīdainim acīmredzama. Tāpēc, ja nepieciešams, nodot bērnu uz jauktu vai mākslīgo barošanu, ir labākais, lai izmantotu visas tās pašas pieņem no zīdaiņu formulas. Kazas piens jāiekļauj uzturā bērniem, kas vecāki par vienu gadu.

Harm kazas piens

Kazas piens var būt avots nopietnām slimībām, piemēram, brucelozes. Nekad nepasterizētā kazas pienu, jo īpaši tirgus nopircis no nezināmiem cilvēkiem. Pirms lietošanas, vāra to un glabā to ledusskapī.

Traumas un kazas piens ir, ka tas vājina zarnu motoriku un var izraisīt aizcietējumu. Tā kā kazas piens samazina kuņģa skābes sekrēciju, tad tam nevajadzētu dzert pirms ēšanas vai tūlīt pēc tā, lai neradītu papildu slodzi uz kuņģa-zarnu traktā. Turklāt būtu pilnībā jāizslēdz no uztura cilvēkiem, kas cieš no pankreatīta (aizkuņģa dziedzera iekaisums).

Яндекс.Метрика