Trekno zivju

Trekno zivju - viens no vairākiem nosaukumiem Lepidocybium flavobrunneum, apdzīvojot pasaules okeānos  Trekno zivju apdzīvo pasaules okeānos
 Izņemot ūdeņos Indijas okeānā. Trekno zivju ir pazīstama arī ar citiem nosaukumiem. Escolar, balts tuncis, zivju eļļa, pelēks delikatese makrel- visus vārdus par to pašu zivīm, kas Krievijā tiek tradicionāli sauc par sviesta.

Atkarībā no reģiona dati taukošanās zivju eļļa ievērojami atšķiras un ir diapazonā no 0, 5-13%. Olbaltumvielu saturs tajā ir 20%.

Treknās zivīs ir diezgan reti, un tās pašas zvejas rūpnieciskā mērogā, nav veikti. Visbiežāk tas notiek kā piezveja rūpnieciskās tunzivju zvejā. Garums var būt līdz diviem metriem un svars līdz piecdesmit kilogramiem. Svars vidējais indivīds ir diapazonā no 25-35 kg.

Sagatavošana trekno zivju

Treknās zivīs var sākt vārīties, vāra, apcep vai dūmu, bet dažādas gatavošanas metodes parasti aprobežojas ar relatīvi zemu izplatību trekno zivju okeānā, un to izmanto mājsaimniecībā zvejnieku vai zivju restorāniem, kas piedāvā eksotiskus ēdienus Escolar.

Pirms veikala letes parasti nāk filejas trekno zivju. Fileja izmanto kūpināšanas vai žāvēšanas, lai gaļu šo zivju apstrādes treknās zivīs ir lieliska. Trekno zivju ir blīva baltā gaļa un gardu garšu. Raksturīga iezīme zivju eļļa ir tā izņēmuma bagātība. Tauki ir burtiski pil no zivīm. Griežot pat piešķīra atsevišķu laiku, kurā ķidāta zivs ir palicis apturēta stāvoklī, lai ļautu taukiem notecēt lieko.

Harm trekno zivju

Ar visu bagātību garšas Jāatceras, ka zivju eļļa būtu patērē mērenību. Fakts ir tāds, ka tauki zivju eļļa ir ievērojami atšķiras no parasto zivju eļļa ir galvenokārt sastāv no monoglicerīdu, kuri nav pārstrādāti cilvēka organismā. To daudzi var izraisīt smagu caureju. Tāpat jāapzinās, ka tomāti ar zivju eļļu var uzlabot caureju efektu.

Visi šie kuņģa-zarnu trakta traucējumi izpaužas tikai izmantojot ēdienus, kas pagatavoti no svaigas vai saldētas zivju eļļā. Vai saulē žāvētas kūpināta escolar nav negatīvas ietekmes uz cilvēka ķermeni.

Sakarā ar caurejas risku dažās valstīs noteica aizliegumu trekno zivju (Japāna, Itālija) pārdošanu, bet citi oficiāli atbrīvots rekomendācijas lietošanas un ēdiena gatavošanai. Krievijā, kādi ierobežojumi un ieteikumi, kas saistīti ar izmantošanu, zivju eļļu, nē, taču kulinārijā no saldētas treknās zivīs ir uzmanīgs, lai sīki receptēm un apkalpo izmēriem.

Vislabākais  Sagatavošana trekno zivju
   viens izmantošanai nelielu gardēžu ēdieniem specializētajos Escolar zivju restorāni, kas ļauj jums baudīt visu bagātību garšas zivju, kā arī, lai izvairītos no nevēlamas blakusparādības.

Ja jums joprojām ir vēlme gatavot savu zivju eļļu, kas ir viens no labākajiem receptēm no viedokļa garšas, un no viedokļa drošības, būs sviesta fileja, cepta uz grila. Īpaši labi izrādās apdedzināšanas uz atklātas uguns.

Kaloriju daudzums zivju eļļā

Kaloriju saturs zivju eļļa ir 113 kalorijas uz 100 gramiem filejas produktu. Tie ir vidējie rādītāji, kas var atšķirties pēc indivīdu no dažādiem reģioniem, biotopu un vecumu. Sakarā ar zemo kaloriju saturu trekno zivju un zems, ņemot vērā tās asimilāciju tauku, šis produkts ir ieteicams uzturā cilvēkiem ar lieko svaru, kā daļa no kombinētās diētām.

Яндекс.Метрика