Biedrs

Mate ir toniks, kas tiek gatavots no kaltētiem sasmalcinātiem lapas, zari un putekļu Paragvajas Holly. Visa pasaule, viņš ir pazīstams kā lielākais vērtību Dienvidamerikā.  Sasmalcinātas lapas Holly tējas mate

Mate - tēja?

Mate ir viens no senākajiem dzērieniem cilvēci saglabājies. Ir dokumenti, kas apliecina popularitāti paklāja pie Mayan. Classic mate tēja ir ļoti noderīga, lai iekļautu zari un putekļi, kas satur daudz vērtīgu vielu cilvēka organismā. Viens mateine ​​- viegls stimulators aktivitāte, kofeīns analogās ka nav blakusparādības, kas izpaužas kā sirdsklauves, trīce, hipertensija un ne-atkarību.

No otras puses, atsauksmes par mat iesaku izmantot dzēriena naktī veicina dziļāku miegu un kvalitātes atvaļinājumu. Tas ļauj jums ieteikt, piemēram, bezmiegu un depresiju un nervozitāte, kad mat. Starp citu, klātbūtne putekļu ir rādītājs par mate tējas kvalitāti un zariņi dod dzērienam īpašu piquancy un astringency.

Pretēji plaši izplatītam uzskatam, ne dzert tēja ir savā būtībā. Ražošanai Yerba mate savākti dzinumus Holly un nodot tos īpašos grozos, kuri konteineri ilgstošas ​​žāvēšanai. Laikā žāvēšana izejvielu satricināja vairākas reizes, lai ņemtu procesu vienmērīgi, un pēc tam rūpīgi noslīpēti. Cienītājiem paklāja tiek uzskatīts par labāko produktu, kas ir iepakota pie pienākumu pildīšanas vietā. Arī tad, kad jūs pērkat vajadzētu pievērst uzmanību to derīguma termiņa beigām, jo ​​beidzies mate nav lietojams.

Ārstnieciskās īpašības tējas mate patiesi unikālu. Paklāja struktūra ietver apmēram 200 no vērtīgu uzturvielu, piemēram, A, C un E, un visas B vitamīni ir ietverti koncentrāciju tuva terapeitiskajai. Turklāt vitamīni paklāja ietver elementus, piemēram, dzelzs, kalcija, magnija, vara, nikotīnskābi, pantotēnskābe, sēra, un citi.

Tāpat izrādījās vērtīgas īpašības tējas mate, lai palielinātu līmeni asinīs labā holesterīna un zemāku slikto holesterīnu. Tā rezultātā līdzsvarotu sastāvu paklāja samazina kardiovaskulāro slimību un dažu vēža veidu.

Ir pieņēmums, saskaņā ar kuru lietošana karstā mate (lai gan, tāpat kā jebkuru citu pārmērīgi karstā pārtikas produktiem), var veicināt barības vada vēža patoloģijām. Arī daži zinātnieki mēdz saistīt draudot statistiku par plaušu vēzi un urīnpūšļa vēzi Urugvaja, ar tradīciju ikdienas patēriņa Yerba mate. Ir veikti Šis visaptverošais apjoms starptautiskos pētījumos šajā jautājumā.

Kā pagatavot mate pareizi

Alus mate ir, bez pārspīlējumiem, mākslu. Šis process prasa pietiekami daudz laika un necieš iedomība. Jo Dienvidamerikas kolonijas, "nepareizi" tika uzskatīts apvainojums uz paklāja, un cēli mājas turēja īpašas kalpus, kuri zina, kā pagatavot mate ar visiem noteikumiem. Šodienas Argentīnā, regulāri notiek sacensības, lai sagatavotu šo leģendāro dzērienu.  Kā pagatavot mate pareizi

Tiek uzskatīts, ka salds mate liktenis rafinētu pilsētu iedzīvotāju, sieviešu un nezināja neko par dzēriena ārzemnieku; īstie vīrieši dod stipru dzērienu bez cukura un medus. Saskaņā ar atsauksmēm par mat cienītājiem, tā spēj pareizi brūvēts pat izraisīt ģīboni. Ļoti svarīga pareizai brūvēšanas procesā ir gan, patiesībā, mate un ūdens ar kalabas.

Kalabas sākotnēji bija izdobts ķirbis dažas šķirnes. Šodien, katrā daļā zemeslodes jūs viegli varat iegādāties koka, metāla un pat plastmasas kalabas. Pirms pirmās lietošanas kvalificētu amatnieku rūpīgi kalabas sagatavoti ar parastajiem paņēmieniem, kā mēs aizmigt tajā pavisam nedaudz mazāk nekā pusi no paklāja aizpildīt kuģa ar karstu ūdeni (ne vārot!), Uzstājot atklāja dienas laikā un pēc infūzijas Notecina un nosusina ar mīkstu drānu kalabas .

Pulveris tika sagatavots izliets kalabas pāroties 2/3 apjomu, tuvu un krata roku. Tā rezultātā, lielas daļiņas ir apakšā un augšpusē putekļu. Kalabas noliec tā, ka paklājs ielej slīpu sienu, un brīvai sienas zivs ir nolaista - īpašu caurulīti, kas iepriekš izgatavoti no kātiem augu, un šobrīd tiek ražoti no nerūsējošā tērauda, ​​sudraba un citiem metāliem.

Kalabas atpakaļ vertikālā stāvoklī, pirkstu zivs ir slēgta un rūpīgi ielej mate ūdens temperatūra nepārsniedz 80 par Ar pārbrauktuves un zivis ir alus. Ievadīts, piemēram, apmēram divas minūtes, un pēc tam pievieno ūdeni, lai aizpildītu visu tilpumu kalabasa.

Pati daļa paklāja ir piepildīta ar ūdeni vairākas reizes, līdz pilnīgai zaudējumu garšu, un zivis nav pakustēties un maisa viņas tējas lapas. Eksperti saka īpašu garšu dzēriena pēc ceturtās alus ciklā. Ar regulāru lietošanu dzērienu kalabas nevar mazgāt, vienkārši noslaukiet ar pēc postījumu mīkstu drānu. Ja jūs dzert mate katrā konkrētajā gadījumā, tad nomazgā kalabas saglabātos otrādi.

Яндекс.Метрика