Medus

Medus - vērtīgs produkts biškopībā.  Medus - produkts biškopības
 Savā kodols ir nektārs apstrādāti ražu medus bites. Ir daudz klasifikācijas medus. . Tādējādi, atsaucoties uz augs, no kura saņemts nektāra medus izolēta kaļķi, griķi, akācija, amoliņa, un citi mazāk precīzu nosaukumu zemes veidu, no kuriem medus ir ražots, ir arī izplatīta - par tiem izolēti pļava medus, kalnu, mežu, lauku un citi. Tās ir dažādas krāsas un garšas.

Medus konsistence ir šķidrs un precizēta. Liquid medus ir svaiga, uzreiz pēc evakuāciju šūnās. Tā var būt dažādas pakāpes viskozitāte, atkarībā no apjoma ūdens tajā, un apkārtējās vides temperatūru. Kristalizēta medus sintezē no šķidruma, temps veidošanās cukura kristāliem ir atkarīgs no medus stacijas veida.

Līdz 80% no medus veido ogļhidrāti - fruktozi, glikozi (monosaharīds), un saharozi. Glikozi 31-37%, tas būs iespējams glazētas. Lielākā daļa medus fruktoze - augļu cukurs, tās īpatsvars ir 38 - 43%. Saharoze - disaharīds, medū tās procentuāli neliels - tikai 2%, jo liela daļa šo ogļhidrātus šķelt fermentu invertāzes stāšanās monosaharīdi. Lai saglabātu šādu sastāvu un īpašības medus nav ieteicams glabāt vairāk nekā 1 gadu.

Par medus priekšrocības

Derīgās īpašības medus, kas noteikts tās sastāvs vitamīna A, C, E, PP, H, B, blakus mikroelementi (varš, kobalts, mangāns, dzelzs, kālijs, utt), organisku un neorganisku skābju un aromātiskās vielas, gaistošu.

Šis komplekss sastāvs ir par kompleksa ietekme tās derīgās īpašības jau sen izmanto tautas medicīnā receptēm. Medus ir pozitīva ietekme uz darba daudzu iekšējo orgānu, tas stimulē imūno aizsardzību organismā, ir baktericīda iedarbība. Mēs zinām par īpašības medus novērst priekšlaicīgu novecošanos un atjaunot enerģiju.

Medus lietošana ir tās tonizējoša, tonizējoša iedarbība uz organismu. To var izmantot, lai ārstētu nieru slimības, sirds un asinsvadu sistēmas, aknu un žults ceļu, gremošanas traktā, jo apdegumiem un brūcēm.

Saaukstēšanās daudzas receptes tradicionālo medicīnu, pamatojoties uz lietošanu antiseptiska, antibakteriāla, Imūnstimulējoša īpašību medus un sviedrētavā.

Anti-novecošanās īpašības medus izmanto kosmētikā, tas ir iekļauts maskas, krēmi ādas kopšanai, medus masāžas. Medus efektīvi novērš paaugstinātu ādas sausumu un lobīšanos, ādas, tas aizkavē šķidrums samazina grumbas.

High-kaloriju medus ātri atgūties no smagas slimības vai spraiga sporta sacensībās. Medus palīdz gulēt ar bezmiegu.  Kaloriju saturu medus - 304-415 kcal uz 100 g produkta

Harm medus

Medus lietošana izraisa zobu bojāšanos ne mazāk cukura, tas veicina lipīgo konsekvenci produkta un tā bagātību ogļhidrātus. Tātad, pēc ēšanas medus zobārsti iesaka rūpīgi izskalot muti un tīriet zobus labāk.

Augsts saturs "gaisma" pārmērīga ogļhidrātu slodzes aizkuņģa dziedzeris, un var būt viens no faktoriem Nogulsnēs attīstībā diabētu.

Hurt medus cilvēkiem ar alerģisku noslieci ir pamatojums, jo šis komplekss sastāvs ar lielu daudzumu bioloģiski aktīvu vielu vienmēr ir piejaukts fermentu no rīkles dziedzeri bišu un putekšņu graudu. Vai Alerģija medus ir atšķirīga smaguma pakāpe - no alerģiskām ādas izsitumiem uz anafilaktisko šoku.

Kaloriju medus atkarībā no pakāpes 304-415 kcal uz 100 g produkta, šie skaitļi norāda uz produktu kā augstu kaloriju. Sakarā ar augstu kaloriju saturu medū tās nav ieteicams ļaunprātīgi personas ar noslieci uz lieko svaru, kā tas ir šajā gadījumā, tad liekās kalorijas pārvēršas taukos. Diena pieaugušo pietiekami 60-100 g medus, sadalīta 4-5 pieņemšanām, bērnu pieļaujamo skaitu produkta pusi.

Eksperti iesaka ne pievienot medu karstu tēju, un ēd to ar karoti mazliet cukura. Karstā ūdens sagrauj daudzas uzturvielas, ka produkts. Turklāt ir pierādījumi par briesmām medus karstu tēju. Saskaņā ar dažiem avotiem, šajā gadījumā medu ražo kancerogēniem.





Яндекс.Метрика