Nototēnija

Shad ir ģimenes Antarktikas zivju un nototenevidnyh komandā percoid atrodams ziemeļu ūdeņos ar zemu temperatūru. Pastāvēt  Shad - Antarktikas zivis ģimene nototenevidnyh
 Vairāk nekā 60 sugu nototēnija vieno 15 ģintīm.

Šī zivs galvenokārt notiek grunts un grunts veidu.

Bioloģiskās īpašības un izplatīšana

In nototēnija plašu izplatības areālā. Šī zivs dzīvo Antarktīdā, uz ziemeļu robežām Dienvidu okeānā, Folklenda salas, pie krasta Jaunzēlandi un Dienvidamerikā.

Shad nāk no apakšas zivīm, kurai nav peldēt urīnpūsli. Gaitā evolūcijas, šī zivs ir mainījies un ieguvis peldēt urīnpūslis grādu intramuskulāri lipīdu maisā. Parasti nototēnija ir no 40 līdz 50 skriemeļiem.

Tāpat kā citi Antarktikas zivju sugām, Shad ir īpaša viela asinīs, kas ļauj tai nav iesaldēt pie ļoti zemām temperatūrām. Asinīs zivju saturēt glikoproteīni, kas ir savienojumi ar cukuru un olbaltumvielu, lai novērstu ledus veidošanos savā organismā. Citi līdzekļi pielāgošanos aukstu ūdeni ir zems sarkano asins šūnu un ātrgaitas asinsriti sistēmas.

Vērtīgākais atradums nototēnija, kas dzīvo okeānā un sauc Antarktikas ilkĦzivs. Ķermenis Šī zivs ir garš, Svari cycloid, mazo muti un velmētais ar vāju augšžokļa, zobi ir mazi sari koniskas formas un žaunu membrāna ir salocīts. Astes nototēnija-ilkĦzivs tērēta vairākas gaismas.

Derīgās īpašības nototēnija

Izmantot nototēnija augsts, pateicoties tās saturu dažādu uzturvielu, vitamīnu un minerālvielu. Regulāra patēriņa minēto zivju ļauj novērstu aterosklerozes un sirds un asinsvadu slimībām.

Šī zivs ir aminoskābes (lizīns, fenilalanīns, leicīns, uc), kas normalizēt darbību nervu sistēmu un uzlabo garīgās procesus smadzenēs.

Izmantojot nototēnija līdzīgs gaļas (cūkgaļas, liellopu), un ir tādas pašas garšas īpašības, kā arī tas satur lielu daudzumu olbaltumvielu un tauku. Tas attiecas uz trekno zivju sugām ar augstu saturu taukskābju un tas satur vitamīnus B, D, C, A un PP.

Sastāvs Notothenia ietilpst minerālvielas, piemēram, dzelzs, kālija, magnija, kalcija un fosfora. Šīs vielas stiprina kaulu struktūru un palielināt aizsargfunkcijas organisma. Zivju miesa satur mangānu un jodu, normalizējot vielmaiņu.

Kaloriju nototēnija

Nototēnija  Sagatavošana nototēnija
 Zivs ir vidējais kaloriju saturs, kas var būt daļa no uztura menu.

Kaloriju Notothenia ir 148 kcal., Un arī zivju satur 15 g olbaltumvielu, 9 g tauku un 73 g ūdens.

Ēšana

Shad ir labi piemērots stewing, cepšanai un cepšanai cepeškrāsnī. Par konkrētu cepšanas zivs jālieto nonstick kastrolītis un pievienot nelielu daudzumu olīveļļas.

High garša ir nototēnija, grilētu kulinārijas piedurknes apcepti.

Kontrindikācijas nototēnija

Shad ir trekna zivs, kas būtu jāierobežo izmantot lieko svaru un ievērojot stingras diētas izvēlnē. Kad nototēnija in nostiprinot sāli bez izvēlni vislabāk cept zivis kulinārijas piedurknes, lai saglabātu savas derīgās īpašības.

Tas cepta zivs nedrīkst ēst cilvēkiem ar smagām slimībām, gremošanas sistēmas, diabēts, nieru un aknu mazspēja, podagras un holecistīts.

Яндекс.Метрика