Puffer fish

Slavens japāņu sakāmvārds saka: "Muļķis, kurš ēd zivis fugu, bet kuri nebija ēst to - vēl lielāku muļķi. Puffer zivis ir daudz citi vārdi - fahak, diodont, lodeszivs zivis un suns. To izmanto ne tikai dārgāko un gardu japāņu virtuvi, bet arī nāvējoši.  Puffer zivis - zivis, kas satur nāvējošu indi

Poison lodeszivs zivis, uz kurām nav pretlīdzeklis

Uzstādīt pusdienas gatavo no lodeszivs zivīm, kuras vērtība ir aptuveni tūkstoš dolāru. Par šo summu, jums var vēlaties baudīt gardus ēdienus un sāpīgi mirst. Ir tas, ka šī zivs ir nāvējoša inde nervu rīcību - tetradotoksin. Tas ir 400 reizes vairāk toksisks nekā strihnīns un 10 reizes vairāk bīstami nekā Kurāre. Tikai viens zivis spēj nogalinot vairāk nekā 35 cilvēku. Fatal saindēšanās var iegūt pat vienkārši pieskaroties pašus iekšas indīgu lodeszivs zivis. Tetradotoksin paralizē visus muskuļus cilvēka ķermeņa, ieskaitot elpošanas muskuļus, kā rezultātā elpošanas apstāšanās notiek, un nāve. Pretlīdzeklis šīs indes tur. Vienīgais veids, kā glābt cietušo, ir strauji viņa hospitalizācija intensīvās terapijas nodaļā, un savienojumu ar respiratoru.

Atbildība pavāri

Dodamies uz restorānu un ēst zivis fugu plānošanu, jums vajadzētu saprast, ka pilnīgi roku viņa dzīves prasmju pavārs. Jau ilgu laiku Japānā tika aizliegtas pat zveju šīs zivis. Tikai 1958.gadā valdība atļāva iesniegt savus restorānus, ar nosacījumu, ka sagatavošana lodeszivs zivis tiks iesaistīti tikai speciāli apmācīti pavāri, kuriem ir īpaša licence. Lai iegūtu šo licenci, viņi ir pietiekami ilgs apmācību un pēc tam pieņemt eksāmenu, kas ir gatavs ēst savu zivis. Agrāk Japānā bija pat neizteikta likums, ka nāves gadījumā klientam restorāna šefpavārs bija pienākums izdarīt rituālo pašnāvību (seppuku).

Zivju fūga: cooking

 Sashimi of lodeszivs zivis
 Cutting šo zivi ir īsta māksla. Ļoti ātrs kustība būtu atdalīt spuras sagriež mouthparts, un tad atveriet vēders. Tad uzmanīgi noņemt visus iekšējos orgānus, kas ir visvairāk indīgās daļas fugu zivs.

Filejas sagriež plānās šķēlītēs un jānomazgā ar tekoša ūdens, noņemot no viņiem indes paliekas un pēdas asinīs.

Lai sagatavotu ar lodeszivs zivju sašimi (Fugusashi) lielu un skaistu trauku izplatību šķēles jēlas zivis, veidojot vienu vai perlamutra krāsu ainavas tēlu tauriņš, putns. Sagriezta fileja ēst fugu, iemērcot tos etiķa mērci (ponzu) vai maisījuma sarkanajiem pipariem un rīvētu redīsu (Momiji dzirdīšanu).

Fugusushi ir tikai pirmais kurss "komplekss" vakariņas. Kad viņš kalpoja zupu izgatavots no lodeszivs zivīm un rīsiem, garšvielām ar jēlu olu (fūga-zosui). Un otrajā ēdiens - grilēta zivs fugu.

Pieces zivju jābaro šefpavārs piedāvā ļoti noteiktā secībā. Sākas ar vismazāk toksiskajiem un vairāk gardu muguras daļu. Tuvāk vēdera daļu, vairāk gaļa satur indi. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir nepieciešamība gatavot uzraudzītu statusu restorānā, nevis ļaut ēst vairāk droša deva.

Pieredzējis pavārs sagatavošanā lodeszivs zivis atstāj to kā inde lai radītu patērētājiem viegli saindēšanās, kas izpaužas ar nelielu narkotiku eiforija. Pēc gardēžiem, lai mēģinātu fugu zivis, jo pārtikas patēriņu no tā ir parādījušies paralizē vilni. Tas slēpjas faktā, ka cilvēki zaudē spēju pārvietoties kājas, tad viņa rokas un žokļi, pat pēdējam brīdim. Spēja saglabāt tikai kustību acs ābola. Bet pēc dažiem mirkļiem, tas sākas apgrieztā lai atgūtu muskuļu tonuss. Tiek uzskatīts, ka cilvēki un doties uz kapu risku, lai izdzīvotu šo laiku "augšāmcelšanos".

Яндекс.Метрика