Sojas gaļa

Sojas gaļa - aizstājējs dabas gaļu, kas ir izgatavoti no sojas miltiem. Tas pieder pie fast food. Citā veidā to sauc sojas gaļas teksturētu, teksturētu sojas proteīnu. Plaši izmantot sojas gaļu atrasts uzturā veģetāriešiem, kā arī virtuvēs Āzijas tautu.  Sojas gaļa - aizstājējs dabas gaļa

Sojas milti tiek gatavots no sojas pupām, pirms iepriekš attaukots process tā sagatavošanā. Sojas miltus sajauc ar ūdeni noteiktās proporcijās, lai iegūtu viskozu mīkla, kurai izlaiž cauri iekārtai ar speciālām sprauslām.

Mīklu ir veidota tā, ar šauru caurumu, un mainot struktūru šķiedras kļūst, kas ir līdzīga struktūra gaļas. Turklāt, augsta temperatūra un spiediens rada tai noteiktas bioķīmiskas izmaiņas. Atkarībā no dažādiem sprauslas var iegūt gulašs, malto pārslas vai karbonādes. Gatavais produkts ir sojas gaļu žāvē un iepako.

Pirms vārīšanas sojas gaļu, tā ir pirmā vārītu vai iemērc ūdenī, marinādi. Tā rezultātā, sojas gaļu veido par zaudēto šķidruma un šķiedrvielu uzbriest, palielinot izmēru divas - trīskārša. Nogaršojiet gaļas kvalitāte būs labāk, ja tās vāra ūdenī ar garšvielām. Pēc tam, kad gaļa, lai atjaunotu tā tilpumu, tā var pagatavot kā dabas.

Sojas gaļu var gatavot kādi ēdieni, kas ietver parastos gaļa - steiku, rīsi, Āžu, gulaša, steiku, var pievienot gaļas salāti, dārzeņu sautējumi. Dry cake mix parasti glabā vienu gadu un ar sojas gaļas ēdieniem ne ilgāk par 3 dienām ledusskapī.

No sojas gaļas priekšrocības

Ir zināms, ka galīgajā formā ar sojas gaļa satur līdz 50 - 70% no augstas kvalitātes olbaltumvielu, tās īpašības nav zemāka kā dzīvnieku olbaltumvielas. Cilvēkam, olbaltumvielu kļūst avots aminoskābēm, kas nav iespējama bez izaugsmi, remonts bojāto audu, veidošanās fermentu, uc

No sojas gaļas priekšrocības liecina tās bagāto minerālu sastāvu - tā satur pietiekami daudz kalcija, magnija, nātrija, fosfora, dzelzs, nātrijs. Piemēram, dzelzs saturs sojas pupām ir 7 reizes lielāks nekā skaits mikroelements ar maizi.

Šīs gaļas kompozīcija ir vairāki B vitamīnu un taukos šķīstošo vitamīnu E, D. Vēl par labu sojas gaļas tas ir mākslīgi samazināta tauku un holesterīna saturs arguments.

Ēdot gaļu nevis parasto sojas samazina risku osteoporozes, sirds un asinsvadu slimības, alerģijas. Kaloriju sojas gaļu ir aptuveni 102 kcal uz 100 g produkta. Sakarā ar šo zemo kaloriju sojas gaļu pamatoti var uzskatīt par uztura un ieteicams lietot cilvēkiem ar aptaukošanos.

Cukurs rafinozes in sojas gaļas sastāvā ir avots uzturvielām, bifidobaktēriju, kas zarnās. Sakarā ar šo nelīdzsvarotību mikrofloras sojas gaļas pozitīvo ietekmi uz mikrobu ainavas zarnās.

Lecitīns un holīna ietverts sojas, un normalizē nervu sistēmu, tie ir daļa no nervu stumbru membrānu un būtību smadzenēs. Ieņemšanas pietiekamu daudzumu holīna un lecitīna uzlabo psihisko procesu, atmiņas, reakcijas ātrumu.  Sojas gaļa ar makaroniem

In sojas gaļas sastāvs satur fitīnskābi, iespēja palēnināt audzēja šūnu vairošanos.

Harm sojas gaļu

Ir pētījumi, kas pierāda, ka ēdot sojas gaļu lielos daudzumos izraisa vairākas slimības. Jo īpaši, bojājumi sojas gaļu ir apturēt augšanu bērniem un pusaudžiem, veidošanos vairogdziedzera deficītu. Sojas proteīns mainīt hormonu darbību endokrīno dziedzeru, tāpēc vislielākais kaitējums sojas gaļu izraisa veselības grūtniecēm, kuriem tas ir kontrindicēta šajā periodā.

Kad ļaunprātīgu sojas gaļu, kā arī citi produkti no sojas pupām, dažreiz novirzes nieru funkcijas, palielina iespējamību akmeņu veidošanās urīnceļos. Tas ir tāpēc, ka daudz sojas satur oksalāts (skābeņskābe), kā rezultātā traucētu skābes bāzes līdzsvaru urīna.

Sojas gaļa konstatēts, alerģiskas reakcijas, kas var parādīties izsitumi, nātrene, simptomi pārtikas nepanesības formā caureja, sāpes vēderā un rīboņa.

Soy kā gaļas aizvietotājs ir spējīgs, lai paātrinātu novecošanos smadzenēs, it īpaši vecākiem cilvēkiem.

Яндекс.Метрика