Tofu

Tofu - produkts ražots no sojas pupām. "Gaļas bez kauliem" vai "pupiņu biezpiens" ir galvenais  Tofu - produkts no sojas pupām
 proteīna avots cilvēkiem, Ķīnā un Japānā, kā arī faniem Āzijas virtuvi. Sakarā ar gandrīz pilnīgu trūkumu garšas tofu tiek plaši izmanto kulinārijā, kā daudzpusīga sastāvdaļa daudziem ēdieniem.

Ražošana tofu

Ražošanas tofu process parasti līdzinās siera ražošanā no piena: svaigs soymilk iegūti no sojas (vai sojas pulveris) silda, bet pēc tam koagulācija un filtrē. Koagulantu pievieno maisījumu (sabiezējums aģents) - citronu sulu, etiķi vai Nigar, tad iegūtais produkts tiek nospiests un iepilda biezi briketes.

Ir trīs galvenie veidi, tofu, atšķirība, kas ir saistītas ar olbaltumvielu saturu: zeme un blīvāks nekā sieru, jo lielāka ir tās olbaltumvielas. Šī opcija tofu sauc par "Western", konsistence tāda produkta atgādina siers "Mozzarella".

Asia dod ēst vairāk mīlīgs un ūdeņains tofu, ko sauc par "kokvilnas". Parasti izmanto, lai sagatavotu zupas.

Un trešais veida tofu - ". Silk" Konsistence ir vairāk kā pudiņš, un ir neatņemama sastāvdaļa biezeņi, tvaika ēdieni, zupas, mērces un saldumi.

Daži ražotāji pievieno tofu garšvielas, garšaugi, sēnes, rieksti un citas piedevas - viņi dot syrspetsifichesky garšu, tomēr produkts tādējādi zaudē savas īpašības neitrāls.

Izmantot tofu

Sakarā ar to, ka mūsu valstī praktiski nav ēšanas tofu kultūra, daži cilvēki zina, ka soja ir bagātīgs proteīna avots, kas ir identisks dzīvniekam, kas ir neaizstājams produkts uzturā veģetāriešiem. Sojas satur visas desyatnezamenimyh aminoskābes, kas ir nepieciešami normālai darbībai organismā, pārspējot olbaltumvielu saturu liellopu gaļas, olu un zivju.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka, ja dzīvnieku olbaltumvielas šķeļ paaugstina holesterīna līmeni asinīs, sojas pupas, gluži pretēji, samazina līdz 30%. Tādējādi, izmantošana tofu ir skaidrs: regulāra patēriņa šo produktu var samazināt risku, sirds un asinsvadu sistēmas slimību.

Tofu ir ļoti viegli uzsūcas organismā, tādēļ ideāli piemērots cilvēkiem ar sliktu gremošanu. Turklāt, sojas produkti - liels palīdzēt sportistiem iesaistīto ēku muskuļu masu.

Runājot par ieguvumiem sieru  Tofu iepakojumā
 tofu nemaz nerunājot, cik svarīga ir produkta "pupiņu biezpiens" parāda ķermeņa dioksīna indes, kas izraisa rašanos vēzi. Šī iemesla dēļ, tofu ieraksta bērnudārzu ikdienas uzturā izvēlnē Japānā.

Produkts ir avots dzelzs, kalcija un šķiedrvielu, uzlabo nieru darbību, veicina likvidēšanu žultsakmeņi.

Turklāt, tofu ir sniedzējs fitoestrogēnus - vielas, līdzīgi spēkā uz sieviešu dzimuma hormonu. Menopauzes laikā, kad organisms pārtrauc ražošanu estrogēnu, phytoestrogens ļauj atjaunot hormonālo līdzsvaru, palēnina novecošanās procesu, aizsargāt sievietes no krūts vēža.

Kaloriju tofu

Kaloriju tofu ir tikai 73 kcal / 100 g produkta, kas ļauj produktu iekļaut ēdienkartē cilvēkiem, kuri ievēro diētu.

Sagatavošana tofu

Neskatoties uz gandrīz pilnīgu trūkumu sevis vkusasyr tofu ir veiksmīgi izmantot kā papildu komponents uz dažādiem ēdieniem. Viņš ir kā sūklis, tas uzsūc garšu un aromātu kaimiņvalstu produktiem un maisījumi ar jebkuru sastāvdaļām. To var cept, dūmi, pavārs, cept un ēst kopā ar garšaugiem un augļiem - jebkāda veida tofu ir uz augšu!

Яндекс.Метрика