Strausa ola

 Kaloriju strausu olas - 160 kcal uz 100 g
 Āfrikas strausu - lielākais no visiem putniem, kas pieejami visā pasaulē, apvienojot lielāko olu masu līdz 1, 2-2, 2 kg.

Strausu olu čaumalas ir gluda, riddled ar dažāda lieluma un formas poras. Svars shell olām ir 220 grami, biezums - 1, 83 mm. Pārklājums čaulas variē no baltas līdz gaiši dzeltenā krāsā un ir tieši atkarīga no putnu spalvām. Strausa ola ir liels drošības rezervi, un ir spējīgs izturēt slodzi līdz 55 kg.

Vispār, strausu olu sastāvs lipīdu un proteīnu tuvu vistas olu. Krāsa viņa dzeltenuma - bagāts dzeltens, balts - gandrīz caurspīdīga. Strausa olas ir iespējams apgūt jebkurā citā gada laikā, izņemot vasarā: sieviešu produktīvs sezona ilgst no marta līdz gada septembrī un oktobrī. Laba sieviete strausa paredz 10-30 olas vienā vairošanās periodu, pēc viņa pauzes. Veselīgas strausi paliek produktīvu uz 20-30 gadiem, kas noved pie iegādei šo lielo putnu kā ilgtermiņa investīciju.

Strausa olu - produkts augsta komerciālā vērtība, tāpēc gandrīz katrs no tiem tiek nosūtīts inkubācijas. Pārtikas produkti ir tikai Neapaugļotas olas agri vai vēlu ražošanas periods. Šajā sakarā, strausu olas attiecas, kā likums, restorāni piedāvā kultenis strausa olas kā eksotisku ēdienu vai atsevišķiem patērētājiem, kuri vēlas pārsteigt savus viesus oriģinālu uzkodu pie svētku vakarā.

No strausu olu lietošana

Viena strausa ola sver aptuveni 1, 5 kg satur apmēram 1 kg olbaltumvielu un 320 gramus olu dzeltenumu, parādot iespaidīgu daļu barības vielu. Strausu olas ir labas organoleptiskās īpašības: saturu A vitamīna produktā - 19, 5 ug / g karotinoīdu - 36 6 g / g, vitamīnu E - 116, 5 mg / g. Viņi pārspēt vistas ne tikai izmēru, bet arī saturu treonīns un lizīnu - neaizvietojamo aminoskābju iesaistīto ēku muskuļu olbaltumvielas vai sintezētu organismā.

Līdz ar to, ka strausa ola ir tāds pats kopumu vistas noderīgas vielas: olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, minerālvielas (kālijs, kalcijs, fosfors), diētisks produkts vērtība audzēšana strausu ir vairākas reizes lielāks. Tas ir saistīts ar zemu holesterīna olu strausu.

Kaloriju strausa ola ir 160 kcal / 100 g

Sagatavošana strausu olām

 Omlete no strausu olas
 Daudzi vienkāršie cilvēki ir ieinteresēti, atbildot uz jautājumu "Kā pagatavot strausu olu." Lai pavārs cieti vārītas strausa olas, jums ir nepieciešams, apmēram 75 minūtes, vārīti - 45 minūtes. Dažos gadījumos process vārīšanas olas var vienkāršot darot savu apvalks daži nelieli caurumi. Ar viņu palīdzību izliešu olas dzeltenumu un samaisa katlā.

Metodes strausu olām gatavo neatšķiras no pārējiem - to saturs vienkārši ielej pannā, un tiek izmantota ēdiena gatavošanai lielu daļu ēdienus. Ready omlete no strausu olas var uzglabāt ledusskapī 2-3 dienas.

Neskatoties uz līdzību ar vistu, strausu olas ir bagāts aromāts, kas ļauj to izmantot cepšanai, lai padarītu cepšanas gardu garšu.

Parasti kulinārijas šedevri no strausu olām ir iesniegta svinībās: dzimšanas dienas, jubilejas, Lieldienas.

Яндекс.Метрика