Ghee

Gī - produktu pārstrādes sviests, atdalot ūdeni no izejvielām, un proteīna sastāvdaļas laktozi. Faktiski  Gī bankā
 kausēts sviests - Koncentrēts sviests taukus, ar minimālu citu sastāvdaļu.

No mājās gī tehnoloģiski atšķiras no metodēm, kas pieņemti pārtikas rūpniecībā process. Sagatavojot gī sviesta māju karsē dziļā bļodā un atstāj uz pusstundu šķidrā stāvoklī zemā siltuma vai ūdens vannā. Olbaltumvielu sastāvdaļas sviesta veido raksturīgo putas, kas tiek atdalīts ar rievām karoti vai karoti, un liekais ūdens iztvaiko. Skrupulozi saimniece arī filtrēt gatavo produkciju caur smalku sietu vai biezu kārtu marles, lai noņemtu paliekas putām, kas ir neizbēgama, kad nodarbojas ar karoti un rievām karoti.

Sagatavošana gī industriālā vidē tiek darīts ar centrifugējot. Sviests pamazām kūst un ir sadalīts daļās, un pēc kāda laika krēmveida tauki tika karsēts vakuuma vidē, lai noņemtu atlikušo ūdeni.

Kirgizstānā, īpaša metode preparātu izkausēto sviestu no krējuma.

Izmantot ghee

Gī 99, sastāv no 8% tauku. Šis produkts saglabā bagātību vitamīnu saturu. Vitamīni, E un D sagatavošanā gī saglabājusies gandrīz pilnībā. Samazinot daudzumu ūdens un proteīnu sastāvdaļu relatīvās summas gatavo ghee palielinās.

Izmantojiet ghee var iedalīt iekšzemes un bioloģiskā. No viedokļa patērētāju ieguvumu ghee saka tā augsto glabāšanas laiks. Atšķirībā no sviesta gī uz ilgu laiku nav pasliktināties. Tā derīguma termiņš var būt līdz 15 mēnešiem ledusskapī vai pagrabā. Istabas temperatūrā, jāprecizē sviestu uzglabā līdz 9 mēnešiem. Šī funkcija ar Dienvidāzijā, kas, patiesībā, konservēti izkausētu sviestu visām pamata priekšrocībām govs piena tiek plaši izmantots.

Izmantojiet ghee uz ķermeņa tiek samazināta līdz tā augstu enerģētisko vērtību un ir bagāta ar vitamīnu sastāvs. Neliels daudzums kausētu sviestu palīdz novērst osteoporozi un rahīts, ir labvēlīga ietekme uz vielmaiņu un veicina redzes saglabāšanas jebkurā vecumā.

Harm ghee

Neaizmirstiet par iespējamo kaitējumu kausētu sviestu. Tas ir ļoti treknu produktu, un tādējādi var rasties gremošanas problēmas cilvēkiem, kas cieš no gremošanas trakta slimībām. Gī dod papildu slogu aizkuņģa dziedzera un aknu, un var provocēt pasliktināt hroniskām slimībām šo orgānu.

Par briesmām  Gī iepakojumā
 Gī sviests, neaizmirstiet cilvēkus, kas ir liekais svars. 100 gramiem kausēta sviesta satur 892 kalorijas, kas ir ļoti liela vērtība. Gī nav ieteicams izmantot kā neatkarīgu produktu piegādes. Best of all, tas ir piemērots cepšanai, bet tur tas jālieto tikai nelielos daudzumos.

Kaitējums ghee ir arī saistīts ar augstu holesterīna līmeni, kas var negatīvi ietekmēt veselību cilvēkiem ar vielmaiņas traucējumiem, kā arī paātrinātu aterosklerozes attīstību.

Gī - ārkārtīgi vērtīgs pārtikas, kas izrādījās tiesības uz pastāvēšanu tās ilgo vēsturi. Viņa saprātīga un uzmanīgi izmantojot jebkuru gastronomijas redzesloku paplašināt un nostiprināt veselību gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Яндекс.Метрика