Čača

Čača ir tradicionāla gruzīnu alkoholisks dzēriens, kas attiecas uz vīnogu brendija kategorijā veidam.  Čača - Gruzijas alkoholisks dzēriens

Sastāvs Chachi

Traditional Čača izgatavoti no vīnogām, pievienojot 60% alkohola. Gruzija Čača izgatavots no mandarīna, plūmju, vīģes un zīdkoka augļu, bet klasiskās dzērienu jāizgatavo no vīnogām Rkatsiteli.

Sākums ražošanai šī dzēriena attiecas uz seno vecumu izveides Gruzijas valstī. Šis dzēriens ir sargs ģimenes tradīciju Gruzijas un tiek uzskatīts par izdevīgu garus, un importēta kā valsts degvīna.

Sagatavošana Chachi

Vintage receptes Chachi saglabājušies daudzos reģionos Gruzijā. Ražošanā dzēriena izmanto negatavu vīnogu, kas ir atkarīga no izgriešanas cikla kā vīna ražošanai. Destilācijas process tiek veikts divas reizes, un 70% no dzēriena tiek turēti ozolkoka mucās un pēc tam ūdens tika pievienots.

Kad stiept Chachi nenoņem pirmo un pēdējo frakcijas alkohola, tāpēc dzēriens ir spēcīgs, tas ir skābena garša ar vīnogu garšu. Destilācija Chach veidojas metanola un sīveļļa kas ir jāizņem filtrējot.

Atšķirības ražošanas tehnoloģiju Chachi notiek reģionos Ziemeļkaukāzā. Gruzijā, galvenokārt izmanto vīnogu šķirnes Rkatsiteli, un Abhāzijā, izmantojot vīnogas Isabella un Kacic.

Ziemeļkaukāzā ražošanas Chachi veica gan mājās, gan specializētajos rūpniecisko iekārtu. Home Čača ir simbols ilgmūžību Kaukāzā un to lieto tīrā veidā. Starp jauniešiem Chachi populārākajiem kokteiļiem, pievienojot augļu gabaliņiem un ledus gabaliņiem.

Ziemā Gruzija home Čača ir sasilšana un pretiekaisuma līdzeklis. To var pasniegt kā pamatēdienu, un desertu. Pirms sagatavot dzēriens ir netīrīti vīnogas un neizņemt kaulu, tas sasmalcināta lielā traukā un pievieno 5 litriem ūdens, un pēc tam noslēdz ar marli 3-4 dienas. Rezultātā misas ir nosusināti un atšķaida ar cukuru termālo ūdeni, atstājot 6-7 dienas. Dienas dzēriens nepieciešams sajaukt un garšu.  Recepte mājās Chachi

Pirmais solis tiek veikts Chachi apraides ūdens vannā, un tad otrais posms nogrieztas visas nevēlamas vielas, lai iegūtu apmēram 5 litrus dzēriena.

Iegūtais dzēriens ir cietoksnis par 70%, kas var samazināt, pievienojot ūdeni.

Derīgās īpašības un kontrindikācijas

Čača tiek uzskatīta anti-vīrusu, anti-un pretiekaisuma. Ar regulāra lietošana dzēriena uzlabo asinsriti, normalizē sirds un asinsvadu sistēmu un uzlabotu procesu hidrolīzes.

Kaukāzā, Čača patērēts kā aperitīvu, kas uzlabo darbību gremošanas sistēmu, normalizē vielmaiņu un palielina asinsspiedienu.

Čača, stiprs alkoholisks dzēriens patēriņam ir kontrindicēta cilvēkiem ar smagām slimībām, sirds un asinsvadu sistēmas, peptiskas čūlas slimības, psihiskiem traucējumiem, hipertensija, vēzis, kā arī bērniem līdz 18 gadu vecumam, sievietēm grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Яндекс.Метрика