Acidophilus

Acidophilus - produkts, ko iegūst, raudzējot no govs piena, pre pasterizācija  Acidophilus iepakojumā
 temperatūra ir zemāka par 32-33 grādiem pēc Celsija. Fermentācijas process ilgst 10 stundas, piedaloties īpašas baktērijas, kas veicina šo procesu. Lactobacillus acidophilus parasti izmanto, bet to var piemērot un citi mikroorganismi (pienskābes streptokoku vai kefīra sēne).

Pabeidzot gatavošanas procesā, tas ir produkts, līdzīgs jogurtu, bet ir tangy garša un bieza konsistence. Lai uzlabotu garšu acidophilus pievieno cukuru un dažādas sulas.

Derīgās īpašības acidophilus

Ieguvums acidophilus izraisa Enzimātiskā laktozi, kas ļauj produkts ir labāk uzsūcas gremošanas traktā cilvēku. Pats par sevi, laktoze (piena cukurs) neuzņemas kaitējums, ja kuņģa-zarnu trakta cilvēkam piešķir pietiekami daudz fermenta laktāzes, kas pārstrādā laktozi. Bet, ja ferments ir atbrīvota nepietiek, simptomi kuņģa un zarnu trakta traucējumi: slikta dūša, vēdera uzpūšanās, caureja un vemšana. No acidophilus izmantošana saprātīgos daudzumos izslēgt šādas situācijas.

Bet etimpolza acidophilus nav ierobežots. Lactobacillus acidophilus, kas ir pamats raugu acidophilus izdala antibiotikas, kas spēj nomākt patogēniem kuņģa-zarnu traktā. Sakarā ar Lactobacillus acidophilus, normālu mikrofloru zarnās un kuņģī, kas pozitīvi ietekmē vispārējo veselību un labklājību.

Turklāt, acidophilus satur vitamīnus C, A un PP, kā arī minerālvielas, piemēram, molibdēna, fosfora, magnija, dzelzs un kalcija.

Acidophilus ir zems kaloriju daudzums, kas ir apmēram 59 kcal uz 100 g produkta. Šis rādītājs ļauj iekļaut acidophilus uzturā cilvēkiem, kuriem ir liekais svars un aptaukošanās, sagatavojot sarežģītu diētām. Jāatceras, ka dažāda veida acidophilus kaloriju var būtiski atšķirties. Noteicošais faktors ir tauku saturs dzērienā. Augstāks tauku saturs, lielāka enerģētiskā vērtība acidophilus. Sīkāka informācija par kaloriju saturu parasti ir norādīts uz iepakojuma.

Kā uzskata acidophilus ir ideāli piemērots zīdaiņu pārtiku. Fakts, ka Lactobacillus acidophilus ir saistīts ar bērna normālu zarnu mikrofloru, un regulāra uzņemšana acidophilus uztur vēlamo skaitu sugu baktēriju un zarnu trakta augošo organismu.

Labas atsauksmes acidophilus novērots pēc ilgstošas ​​antibiotiku lietošanu. Lielākā daļa no antibakteriālo narkotiku vienā līmenī ar patogēniem un iznīcināt izdevīgu mikrofloru, kas nepieciešami, lai pabeigtu darbu zarnās. Ātra un efektīva restaurācija normālu mikrofloru, lietojot šo produktu uzturā, ir ļoti svarīgi, lai piepildītu dzīvi un veselību.

Acidophilus  Acidophilus bankā
 liels iedzīvotāju lielo pilsētu piegādes, vides situācija atstāj daudz ko vēlēties. Acidophilus normalizējot zarnu ietekmē veidošanos imūnsistēmu un aizsargā indivīdu pret dažādām infekcijas slimībām.

Harm acidophilus

Bojājumi acidophilus notiek tikai reizēm, bet mums jāatceras, ka šādas situācijas var rasties. Kā likums, zaudējumi no acidophilus ir redzams viņa pārmērīgu lietošanu vai individuālā nepanesība. Ar ēšanas šo produktu, var palielināt skābumu kuņģa satura, kas izpaužas ar dedzināšanu un vēdera diskomfortu.

Ja alerģiska reakcija uz acidophilus, tas parasti izpaužas kā punktveida vai nepilnīgām izsitumi. Tāpat, vajadzētu atturēties no lietošanas acidophilus cilvēkiem, kas cieš no gastrīta ar paaugstinātu skābumu - šis produkts būs uzlabot to vēl vairāk.

Яндекс.Метрика