Alus

Alus - visbiežāk, kas lietots ar zemu alkohola dzērienu. Tātad, dzēriens ieņem trešo vietu rangu populārākajiem  Iegrime alus
 alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni pasaulē. Viņš sāka ražot pirms aptuveni astoņi tūkstoši gadu. Šī dzēriena ražošana ir īpaši pazīstams ar Anglijas, Vācijas un Čehijas Republikā.

Alus ir vienkāršs, ar indeksu 0 cietoksnis, 5-1, 5% no apgriezienu, padeves (0, 5-2, 8% RPM), stipra (5-12% RPM), ar piesātinātu rūgtu garšu, un cieto (7% RPM). Tas ietver arī viengabala alus un bezalkoholisko alu un kaloriju (0, 3-3% no apgrozījuma). Spēcīgākais alus tika ražots Vācijā. Viņa spēks bija 10, 5% no apgrozījuma.

Par izolēts kviešu, miežu, iesala un rīsiem, rudziem un kukurūzas alus sastāvu.

Ir tumšs, gaišs, sarkans un balts alus. Dark alus atšķiras no cita veida augstu saturu tumšo iesalu. Lager alus, kas ražoti, izmantojot speciālu raugu. Kviešu alus (porter), ko ražo, raudzējot atsevišķu tehnoloģiju.

Pārtikas vērtība un kaloriju saturu alus

Dabas alus ražots no apiņu, iesala, ūdens un raugu. In 91-93% no tā ir ūdens. Šis dzēriens satur 1, 5-4, 5% ogļhidrātu (Dekstrīni 75-78% un 10-15% vienkāršos cukurus - saharozi, glikozi, fruktozi), 3., 5-8, 0% etanolu un 0, 5% -1 oglekļa dioksīds.

Tā sastāv no slāpekļa, kas satur savienojumu (0, 2-0, 7%) - iesala polipeptīdiem un aminoskābju (prolīna, alfa-aminosviestskābes, fenilalanīns, valīna, tirozīna, asparagīnskābes, arginīnu, triptofāna, histidīns, cisteīnu, asparagīna).

Iesala dzēriens satur A vitamīnu, D, E, K, B, C, PP. Daudz šo dzērienu vitamīna B1 un B2, maz biotīna un pantotēnskābe.

Ar dzeramo vienu litru alus persona saņem 32% no dienas vērtību vitamīna B6, B2 vitamīna, 20% un 25% no pantotēnskābe.

Sāļi pārstāv citronskābes organiskajām skābēm - dabas dzērienu stabilizators, glikonskābes, etiķskābi, skābeņskābe, ābolskābe, dzintarskābe un Fumārskābes.

Alus ir maz nātrija, bet augsts kālija. Iekļauti šajā dzērienu, un sērs, hlors, kalcija, magnija, fosfora, dzelzs, un varš.

Fenolu pārstāvēja dzērienu fenols ortokrezola, kumarīns, leykotsianidinami, prototsianidinami, leukoanthocyanidins, anthocyanidins un kvertetsinom. Polifenoli ir iesniegta ellagikovoy, protokatehinovoy, vanillic, salicilskābe, paraoskibenzoynoy skābes. 90% no fenola savienojumu, ir daļa no iesala un 10%, - ar apiņu.

Apiņi alus satur arī rūgta mazo un vysokosmolistye vielu. Tie darbojas kā dabas konservantiem. Turklāt, apiņu-hormoni estrogēni ietver dabas stihiju.

Eļļa bagāta ar aromātisko savienojumu apiņu - aldehīdi, ketoni, esteri un citi.

Kaloriju Alus zemāks nekā kaloriju augļu dzērieni, Coca-Cola, ābolu sulu.

Kaloriju Alus ir 37 kcal uz 100 g

Par alus priekšrocības

In seno  Alus iepakojums
 reizes bija zināms derīgās īpašības alus. Sumerians alus izskalot muti, lai atbrīvotos no zobu sāpēm. Saskaņā ar dažiem zinātniekiem, ārstnieciskās īpašības alus ir otrais tikai vīnogu vīnu.

Alus lietošana klātbūtnes dēļ milzīgs vairākas noderīgas dabas vielu tās galvenajiem komponentiem.

Tomēr ieguvums alus nes cilvēka ķermeni tikai gadījumā mērenu lietošanu. Katru dienu ieteicams izdzert ne vairāk kā divus litrus alus.

Tas miežu dzēriens palīdz atjaunot kuņģa gļotādu in peptiska čūlas, duodenītu, gastrīts.

Ieguves komponenti apiņi ir pretsāpju, nomierinoša un dezinfekcijas pasākumus.

Alus raugs ir ieteicams ņemt diabēts, infekcijas slimības, nobrāzumi, pinnes un citas ādas slimības. Kad ādas slimības un reimatismu bieži ieceļ ziedi, balstoties uz galvenajām sastāvdaļām alus.

Amerikāņu zinātnieki apgalvo, ka regulāra patēriņa nelielu daudzumu alus par 50% samazina risku saslimt ar sirds lēkme. Turklāt, alkohola daļā tā saukto labā holesterīna. Šis holesterīna veids palīdz attīrīt asinsvadus no dažādiem kaitīgiem taukiem. Turklāt nedaudz alus pazemina asinsspiedienu, veicina asinsvadu paplašināšanos.

Nozīmīgs ieguvums alus ir tā diurētiskās darbības.

Alus - nozīmīgs avots noderīgu silīcija. No silīcija izmantošana samazina risku smadzeņu atrofija, pārkāpjot runas un dezorientācija, kā arī apspiežot negatīvo ietekmi alkohola uz ķermeņa.

Hop rūgtums aktivizē sekrēciju kuņģa sulas žulti, un antioksidantus, kas ir daļa no dzēriena, samazināt risku tuberkulozes un vēzi. Īpašības alus holēras apstiprināja mikrobiologs Roberts Kohs.

Maskas, pamatojoties uz alus tiek plaši izmanto kosmētikā.

Alus kaitējums

Ieguvumi un kaitē alus patēriņa nosaka tikai devas.

Pārmērīga izmantošana alus vīriešiem reibumā estrogēnu augu pakāpeniski palielināt piena dziedzeri, kā arī ievērojami palielinot tauku ap vidukli.

Galvenie komponenti fermentācijas alus blakusproduktus, kas ir kaitīgas cilvēka ķermeni - metanols, ētera savienojumiem, sīveļļa eļļas, aldehīdi.

Daži zinātnieki apgalvo, ka regulāra patēriņa šī dzēriena lielās devās palielina risku demenci.

Alus kaitējums ir liels saturs apiņu sveķu, kas ir bīstamas kancerogēnas.

Dzeramais dzērienu pie lielās devās var izraisīt demineralizēt organismā.

Яндекс.Метрика