Asaris

Asaris - plēsīgās zivis ar plašu biotopu. Privātpersonas  Asaris - plēsīgās zivis
 šī veida notikt gan svaigu ūdeni un jūrā.

River asaris ir atrodams upēs teritorijā Sibīrijas centrālajā, ziemeļu Āzijā, kā arī Ukrainā un Eiropā. Par dzīvi zivju izvēlēties vietās ar lēnu strāva, kas dzīvo aļģēm, kur jūs varat gulēt zema pirms uzbrukuma viņa upuri. River asari nepretenciozs uzturvērtību saturs un visi mazie dzīvnieki no kukaiņiem un tārpiem uz kurkuļus un mazo zivju.

Sarkanasaru izplatīts ūdeņos Atlantijas okeānā un Klusā okeāna ziemeļu daļā. Viņš vēlas, lai norēķinātos ar ievērojamu dziļumu -. Līdz 500 m, atsevišķos gadījumos, lai sasniegtu šīs sugas var būt dziļumā, kas pārsniedz 900 metrus Šī suga ir raksturīga laktas asas spuras klātbūtnē, vārtiem, kas ir bīstams un var izraisīt iekaisumu. Zivju izmēri svārstās no 20 cm līdz 1 metram. Svars reti kad pārsniedz 15 kg. Ārēji, jūras un upju asaris ir līdzīgi, izņemot sīkumus.

Meat asaris visdārgākais patīkamu garšu un gandrīz pilnībā trūkst kauliem. Tomēr daudzi fani šīs zivis bieži tiek liegta sevi prieks ēst to, jo grūtības noņemot svari un dzelkņu spuras. Lai atrisinātu šo problēmu, tomēr, tas nav grūti: tas ir pietiekami, nogrieztas spuras ar šķērēm, kas īpaši paredzēti šim mērķim, lai samazinātu zivju verdošā ūdenī uz īsu laiku.

Asaris ir vienkārši sagatavot un ideāls katrā veidā. Cienītājiem zivju iespējams uzņemt savu ceļu, jo asaris sāls, vyalyat, vārītas, ceptas, kūpinātas un ceptas. Visbeidzot, zivs veikt lielu konservu. Somijā, asaris filejas tiek izmantoti par pamatu kūka, un Karēlijā zivju zupa bagāts brūvēt sauc naparokko.

Uzturvērtība, sastāvu un kaloriju saturu laktas

Meat asaris satur relatīvi maz tauku - aptuveni 3 un 3 g uz 100 g fileju. No tiem, masa piesātināto taukskābju ir 0, 7g, un taukskābes omega-3 apmēram 1, 7 g olbaltumvielu saturs sasniedz 18, 2 g uz 100 g produkta. Ogļhidrāti ir neeksistējošā.

Rich bass un vitamīnu saturu. Vienā zivju satur virkni derīgo vielu ir vitamīni D, A, C, E, B1, B12, B5, B9, B6, PP. Augstākais koncentrācija šajā gadījumā ir vitamīns PP - apmēram 4, 8 mg. Arī asari fileja ļoti bagāta ar minerālvielām, tai skaitā kālija, magnija, kalcija, nātrija, fosfora, sēra, dzelzs, hlora, kobalta, mangāna, joda, cinka, hroma, niķeļa, molibdēna, un vara. Lielākā zivs satur kāliju - apmēram 300 mg.

Kaloriju asari tikko 103 kcal uz 100 gramiem, ko var attiecināt uz kategoriju mazkaloriju zivīm.

Ieguvumi asari

Mazkaloriju asari un neliels daudzums tauku zivju - iemeslus, kuru dēļ to bieži izmanto kā vienu no galvenajiem ēdieniem ēšanas uzturu. Kombinācijā ar plašu sarakstu, vitamīnu un minerālvielu  Sagatavošana asaris
   vielas, šī zivs kļūst gaidīts viesis pie galda, kuri ir spiesti ierobežot savu uzturu.

B12 vitamīns, kas ir daļa no asari, ir labvēlīga ietekme uz DNS sintēzē un mielīna organismā, kam ir pozitīva ietekme uz smadzenēm. Turklāt, tas ir lielisks antioksidants vitamīns ir iesaistīts lipīdu vielmaiņas un noderīga akūtu un hronisku hipoksiju.

Plaši pazīstams izmantošanai laktas, tāpat kā jebkura zivju, gandrīz katra sieviete. Regulāri ēdot šo noderīgo dāvanu jūras, jūs varat saglabāt skaistumu un jaunību ādas daudzus gadus. Turklāt izmantošana zivju ir nenovērtējams gļotādu organismā, kas regulē cukura līmeni asinīs un uztur pareizu vairogdziedzera.

Tāpat ir svarīgi atzīmēt, ka izmantošana asari nav atkarīga no kāda ūdens, sāls vai svaigi, mīt zivis. Abi veidi ir vienlīdz noderīgi un bagāta ar vitamīniem un minerālvielām.

Яндекс.Метрика