Orange-cap beka

Boletus pieder pie ģimenes boletovyh. Pēc būtības, ir vairākas šķirnes to.  Red Boletus
 Visbiežāk dzeltenīgi brūns, balts un sarkans apses (pēdējais biežāk sauc krasnogolovikom). Kāju beka ir balts, un top pārklāti ar melnu vai brūnu skalas, kas līdzinās pārslas. Cap diametrs no 5 līdz 25 cm. Fault Boletus balts mīkstums, un pēc tam saskarē ar gaisu sāka griezties rozā, un tad savukārt melna. Šīs sēnes aug pietiekami ātrs, lai katru dienu tā masa palielinās par aptuveni 20, 0 g Lifetime beka ir tikai 11 dienas.

Distribution dabā

Aspen aug galvenokārt jauktu un lapu koku mežos. To bieži vien var atrast apkārtnē ar jauniešiem apšu, attiecībā uz kuru šī sēne ieguva savu nosaukumu. Krievijā, apse ir atrodami mežos Tālajiem Austrumiem un Sibīriju, kas Permas reģionā, Penza, Maskava, Murmanska un Ļeņingradas reģionos.

Pieteikums beka

Saskaņā ar tās barojoša un garša gandrīz tikpat laba kā beka baravikām. To var vārīta, cepta, žāvēti, marinēšanu, sālīšanu. Pārtikas produktos var izmantot ne tikai cepuri, bet kāju. Tomēr daudzi fani uzskata, ka tas nedaudz sēnes skarbi.

Ēdiena gatavošanas laikā, miesa no sēnītes kļūst tumšs. Lai to novērstu, apse iemērc vāja (0, 5%) šķīdumu etiķskābes vai citronskābes 30-40 minūtes.

Aspen var izmantot, lai sagatavotu gardus salātus un zupas. Šī sēne ir lieliski kopā ar kāpostiem, kartupeļiem, griķiem un rīsiem. Kaltētas sēnes apses var padarīt zupa, neatpaliek savā kaloriju buljonu.

Apses sēņu sastāvs

Šīs sēnes satur ogļhidrātus, taukus, olbaltumvielas. Tie ir bagāti ar šķiedrvielām, minerālvielām un vitamīniem (B grupas, C, A, PP). Saskaņā ar saturu vitamīna PP apses neatpaliek ar rauga un aknām, un saturu B vitamīnu - kultūrām.

Apses pietiekami proteīns, bet, diemžēl, tas absorbē cilvēka ķermenis ir nedaudz sliktāks nekā gaļas proteīnu. Tomēr, daļa no proteīna ietverti visi nepieciešamie aminoskābes. Tieši tāpēc dietologi iesaka ietver apses uzturā cilvēkiem, kuri bija iekaisuma vai infekcijas slimības, operācijas.  Žāvēti apse

Kaloriju kaltētas apses sēnes ir 314, 7 100 kcal, 0 grami sēņu un svaigas - 22 kcal.

Kontrindikācijas

Vai nav bieži vai lielos daudzumos ēst apses personām ar aknu slimību un / vai nierēm.

Interesants fakts

Izmantojot pārtikas apses, nevar būt bail no saindēšanās, jo Šo sēņu nevar sajaukt ar jebkuru ēdami vai indīgu sēņu.

Žāvēti apse

Žāvēti apses lielos daudzumos ietverts minerālvielu un šķiedrvielu. Tās veicina uzlabošanu vielmaiņas procesus, samazina asinsspiedienu, novēršot galvassāpes.

Turklāt, žāvēti apses bagāta ar vitamīniem PP, D, C un B, kas ir tik svarīgi, lai daudziem vielmaiņas procesiem, vispārējo veselību un skaistumu personas.

Kontrindikācijas kaltētas apšu sēnēm

Jebkuras sēnes, un jo īpaši žāvēti ir kuņģa-zarnu trakta Cilvēka pietiekami smagu pārtiku. Tāpēc nelietojiet lielu daudzumu apses žāvēti pārtikas vecāka gadagājuma cilvēkiem un bērniem. Aspen būtu pilnībā jāizslēdz no uztura, kuri cieš individuālā nepanesamība uz šo pārtikas produktu.

Яндекс.Метрика